Zpět k výpisu

Elevation tréninková maska 2.0 velikost M

  • Na dotaz, obvykle 3-5 dní
    Firemní prodejna - není skladem
  • 2 290 Kč vč. DPH

Elevation tréninková maska druhé generace je pohodlnější, lehčí a menší. Tato maska Vám přináší přepracovaný vzhled, ale účinek dosahuje stejného odporu v dýchání jako u první generace této masky.

Nová maska druhé generace je pohodlnější, lehčí a menší. Tato maska Vám přináší přepracovaný vzhled, ale účinek dosahuje stejného odporu v dýchání jako u první generace této masky. Když chtějí sportovci zlepšit svoji výkonnost, trénují v nadmořských výškách, protože je zde řidší vzduch, tím pádem se Vám hůře dýchá. Jakmile se vrátíte do výškové úrovně ze které jste přijeli, Vaše kondice bude daleko lepší. Tuto simulaci Vám poskytuje právě ELEVATION TRAINING MASK 2.0. Dopomáhá ke zvýšení plicní kapacity,zvyšuje celkový výkon a to nejen ve sportu, ale v každodenním životě. Posiluje membrány a tvaruje břišní svaly. Vytváří podmínky při kterých se zvyšuje plicní objem. Zvyšuje pružnost plicních sklípků. Zvyšuje kapacitu plic a účinnost kyslíku. Zvyšuje anaerobní práh. Masku lze kompletně rozebrat. Tři nástavce. Každý má jiný počet otvorů, díky kterým se snižuje nebo zvyšuje přísun vzduchu. Masku lze na hlavě dodatečně zafixovat pomocí suchého pásku na zip, který se upevní do otvorů na uši. Příliš jej ale nestahujte - mohlo by dojít k poškození či prasknutí v oblasti uchycení u uší.

ÚDRŽBA:  Omývejte teplou vodou s mýdlem. V případě potřeby je lze vydesinfikovat pomocí desinfekčních přípravků (Desident, Ajatin, Sanytol atd.)

VELIKOSTI:
S  -   45 - 63 kg
M -   64 - 110kg
L  -  111 - 136kg

Diskuze ke zboží Elevation tréninková maska 2.0 velikost M

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací