Zpět k výpisu

FINNLO VARIO TECH 2x25kg + stojan

 • 3 roky záruka
 • 16 990 Kč ( sleva 2 000 Kč)
 • Zbozí se již neprodává
 • 14 990 Kč vč. DPH
Navíc ZDARMA k Výrobku
 • Doprava po celé ČR zdarma

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

FINNLO VARIO TECH 2x25 kg je komfortní činkový set s rychlým nastavením váhy od 3,15 kg do 25 kg po 1,25 kg doplněný o designový stojan na činky. Set této prestižní německé značky je určený jak pro domácí tak i lehce komerční fitness, hotely a podobné využití, kde zajistí komfortní variabilitu nakládacích jednoruček za zlomek ceny.


Celkem je možné měnit činku na 11 různých váh, požadovanou váhu činky lze rychle a jednoduše změnit pouhým posunem táhla na každé straně činky.


Princip nastavení spočívá v důmyslném řešeným pusunem tyčky uvnitř činky, jež se při nastavení zastaví na požadovaném místě a zamkne tak k hlavní ose potřebné kotouče, aby bylo dosaženo zvolené váhy. Ostatní kotouče po zdvihu zůstávají v hlavním držáku.

Diskuze ke zboží FINNLO VARIO TECH 2x25kg + stojan

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

 • Bc. Radim Polák
  21. 03. 2012
  Dobrý den, chtěl bych pořídit tento set do RHB posilovny a zajímá mne, jakou stabilitu má stojan, obzvláště při pokládání činek vpřed. Dle obrázku jsou opěrné nohy na zemi pouze ve směru cvičence a ne ve směru pokládání činek, je to bezpečné? Děkuji.
  • Fitham.cz
   21. 03. 2012
   Dobrý den, set FINNLO VARIO TECH máme vystavený i na prodejně a co se týče stability ve všech směrech je zcela bezproblémový.
Požadovaný průměr či vrtání
Průměr či vrtání:
Ostatní
Materiál a provedení hřídelí
Povrchová úprava hřídelí:
Poplastované
Typ uzávěru hřídele:
Žádný
Materiál a provedení kotučů
Materiál kotoučů:
Litina
Povrchová úprava kotoučů:
Lakované
Rozměry a hmotnost
Hmotnost :
50 kg
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací