Zpět k výpisu

GIANT80 Whey Protein

  • 1 290 Kč vč. DPH
   ks
   Skladem 8 ks

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

 

 

 

 

 

 

 

 GIANT80 100% CFM WHEY PROTEIN je palivo pro Vaše svaly, které Vám pomůže zvětšit objem svalů a sílu. Zdrojem proteinů je výlučně syrovátkový proteinový koncentrát (WPC), obsahující vysoký podíl biologicky aktivních frakcí, získaných unikátním šetrným procesem Cross-Flow mikrofiltrace (CFM). GIANT80 obsahuje pouze 5g sacharidů, kombinaci L-Glutaminu, kreatinu, volných BCAA(2:1:1) a prémiového CFM syrovátkového proteinu. Pomáhá tělu udržet dusík, který nastartuje syntézu bílkovin a rozvoj čisté svalové hmoty a maximální síly. GIANT80 100% CFM WHEY PROTEIN pomáhá každému, kdo chce být skutečně velký a silný.

 

O POUŽITÝCH SUROVINÁCH:

 

Metoda zpracování syrovátky CFM je přírodní, nechemický proces výroby syrovátkového proteinu nejvyšší kvality, filtrovaného na speciálním, vysoce technologicky vyspělém keramickém cross-flow mikro filtru, který je schopen dokonale odfiltrovat všechny nežádoucí složky (jako je tuk, laktóza…) a izolovat čistou (panenskou) syrovátkovou bílkovinu se zachováním všech cenných primárních mikrofrakcí, jako je beta laktoglobulin, alfa laktoglobulin, sérový albumin, immunoglobulin, glykomakropeptid, laktoferin, laktoperoxidáza, peptony proteáz.

 

 

 

 • je čistě přírodní nechemický proces, při kterém nejsou používány žádné pomocné chemikálie či rozpouštědla.
 • je nejšetrnější existující metoda výroby bílkovin, protože surovina není vystavena žádným fyzikálním veličinám, např. vysokému tlaku, teplotě, iontům. Pouze samovolně prochází svojí vlastní vahou přes keramické filtry. Díky tomu je finální syrovátkový protein intaktní = nedotčený ničím a nikým = tzv. panenský protein (virgin protein). Jeho struktura, složení bílkovin, vůně, barva a chuť je přirozená, ničím neovlivněná a nezměněná, zůstává v původní přírodní, tzv. nativní podobě.
 • proces je vedle zachování všech cenných frakcí šetrný i k minerálům. CFM protein obsahuje více vápníku, než obsahují proteiny vyrobené jinými metodami, např. iontovou výměnou, a také méně nežádoucího sodíku.

 

 

Kreatin
podpoří intenzivní trénink a vytrvalostní aktivity, dovolí vám trénovat tvrději, rychleji a zotavit se dříve. Během toho stimuluje čistou svalovou hmotu, funguje jako podpůrný systém zabraňující rozpadu svalové hmoty a pomáhá regeneraci.

 

BCAA(2:1:1)
díky čemuž tvoří perfektní směs aminokyselin, které vám pomohou trénovat tvrději a zotavit se rychleji.

 

Vitamín B6
vysoký obsah vitamínu B6 podporuje normální metabolismus bílkovin a glykogenu.

 

Složení:

CFM syrovátkový koncentrát (43-48% β-laktoglobulin, 14-18% α-laktalbumin, 1-3% imunoglobuliny, 24-28% glykomakropeptidy, přírodní barvivo Annato), mikronizovaný kreatin monohydrát, L-glutamin, kakaový prášek (pouze chuťová varianta čoko), instantní směs volných větvených aminokyselin BCAA (L-leucin, L-valin, L-isoleucin, 2:1:1, emulgátor: sójový lecithin do 2%), emulgátor: sójový lecithin, aroma, zahušťovadlo: xanthanová guma, vitamínový premix (L-askorbová kyselina, tokoferyl-acetát 50%, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin), β-karoten (pouze chuťová varianta vanilka), sladidlo: Sukralosa. Minerální látky jsou přirozenou součástí přítomných proteinů.

 

 

Pokud je Váš cíl zvětšit svou sílu a objem svalové hmoty a není Vám lhostejné co do svého těla příjmáte je GIANT80 ta nejlepší volba i co do poměru cena:výkon.

 

Výživové údaje v 1 dávce ( 50g ), 890 kj / 209 kcal:

PopisMnožství
Bílkoviny 40.0g
Sacharidy 2.5g
Tuky 3.0g
BCAA(2:1:1) 10.0g
Kreatin 5.0g
L-Glutamin 5.0g
B6 4.0mg

Dávkování: Jednu dávku (50 g) rozmíchejte v 300-350 ml vody. Uživejte 1 – 2 denně, kdykoliv během dne a po tréninku.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě. Složení a energetická hodnota uvedená v popisce e-shopu se může u jednotlivých příchutí lišit. Přesné informace naleznete na obalu výrobku.

Diskuze ke zboží GIANT80 Whey Protein

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací