Zpět k výpisu

Hrudní pás Formerfit

 • Na dotaz
 • 900 Kč vč. DPH

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

Hrudní pás Formerfit pro přesné měření tepové frekvence je určen pro vybrané zařízení zn. Formerfit. Vysílač komunikuje pouze ze stroji, které disponují integrovaným přijímačem.

Diskuze ke zboží Hrudní pás Formerfit

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

 • 25. 07. 2015
  Bude tento hrudní pás komunikovat s eliptikal formerfit q22, nebo doporučíte jiný?
  • Fitham.cz
   27. 07. 2015
   Dobrý den, uvedený snímač bude komunikovat se strojem Formerfit Q22, akuálně však není skladem, lze ho nahradit jiným "nekódovaným" vysílačem pracujícím na frekvenci 5kHz, např: Kettler Cardio set (POLAR T34), nebo vysílačem Sigma (http://www.fitham.cz/sigma-hrudni-pas-5-khz-analog), ten má výhodu s možností výměny baterie.
 • Vlastimil Horáček
  23. 02. 2012
  Dobrý den. Lze dokoupit k trenažéru Formerfit 655N hrudní pás? Děkuji za odpověï.
  • Fitham.cz
   23. 02. 2012
   Dobrý den, trenažér Formerfit 655N bohužel nemá integrovaný přijímač pro hrudní pás, pro měření tepové frekvence je tak možné použít pouze ruční senzory, případně samostatný sporttester. Základní modely se pohybují v částkách od 1300,-kč.
 • Lucie Višinková
  28. 06. 2011
  Dobrý den, zakoupila jsem si veslovací trenažer Formerfit včetně tohoto hrudního pásu. Hrudní pás mi ale nefunguje tak, jak by asi měl. Je možné, že by snímače špatně snímaly tep? Při veslování asi nesnímají všechny tepy, protože hodnota se pohybuje kolem 60 - 70. Pokud ale zastavím a jsem v klidu, tak hodnota ihned stoupne přes 100. Nastavené je to dle návodu, snímače navlhčené vodou.
  • Fitham.cz
   28. 06. 2011
   Dobrý den, běžné hrudní pásy pro měření tepu jsou vcelku stabilní a minimálně poruchové, chyba v přenosu většinou nastává až v případě vybití baterie. Chyby při přenosu mohou být i jiné např. v přijímači. Vznilkou událost je nutné řešit u našeho reklamačního technika,tel: 725 506 306.
Příslušenství ke strojům
Typ příslušenství:
Měření tepu
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací