Zpět k výpisu

KETTLER TV šlapadlo

 • 3 roky záruka
  Standardní
 • Dočasně nedostupné
 • 1 190 Kč vč. DPH

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

   Kettler TV šlapadlo je cvičebním doplňkem, případně i rehabilitační pomůckou. TV Šlapadlo dokáže plnit úkoly nenáročných uživatelů. K přednostem stroje patří především malé rozměry. Plynulost chodu je při absenci setrvačníku omezená, zátěž lze ovládat regulací aretačního přítlačného šroubu, jenž omezuje rotaci šlapacího středu. Šlapací střed není osazen ložisky, skládá se z plastových pouzder.

Diskuze ke zboží KETTLER TV šlapadlo

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

 • Martin Chocholous
  01. 08. 2013
  Dobrý den chtěl bych se zeptat. Skoro každý den sedím za počítačem a nemám moc času tak se ptám zda se pomocí tohoto rotopedu dá i zhubnout nebo aspoň posilovat nohy. Zajímá mě jestli není jenom na rehabiliční účely.
  • Fitham.cz
   01. 08. 2013
   Dobrý den, tyto minirotopedy jsou obecně určené pro starší osoby bez možnosti jiného pohybu pro zajištění pohyblivosti. Na hubnutí či posílení nohou nejsou vhodné, tam je nutné zvolit klasický rotoped.
 • Lustyková Jitka
  10. 11. 2012
  Dobrý den,potřebovala bych kopit šlapadlo jako rehabilitační pomůcku pro manžela.Chci se zeptat,zda šlapky mají přesky na nohy či jiné upínací spony,aby nohy nepadaly ze šlapek dolů.Děkuji za informaci.
  • Fitham.cz
   10. 11. 2012
   Dobrý den, KETTLER tv šlapadlo klipsny nemá, buï by jste musela vyměnit šlapky, nebo zvolit vyšší model minirotopedu G-mouse z naší nabídky, ten je už magnetický a klipsny má.
 • Johana Hamplová
  30. 01. 2012
  Dobrý den, je mi 71 let a ráda bych si zakoupila buï rotoped nebo šlapadlo nebo něco jiného na udržení kondice a posílení nohou. Mám malý byt.Můžete mi prosím poradit a doporučit nějaký přístroj. Díky Johana
  • Fitham.cz
   30. 01. 2012
   Dobrý den, TV šlapadlo bych doporučil jen z nouze, pokud se klasický rotoped do bytu opravdu nevejde, případně pro osoby se zdravotními komplikacemi, které se na rotopedu neudrží. Jeho hlavní nevýhodou je nemožnost seriozní regulace zátěže a trhavý chod a to bez ohledu na značku.
   Určitě lepším řešením bude klasický rotoped, jeho typ je už otázkou financí. Jako úplně nejlevnější bych doporučil HOUSEFIT TIRO 30, ten má už i ložiskový šlapací střed, jako kompromis ceny a kvality bych zvolil FORMERFIT 803, HOUSEFIT TIRO 50, nebo KETTLER CYCLE M, ty už mají i komfortnější chod.
Nosnost trenažéru, hmotnost
Nosnost trenažéru:
110 kg
Hmotnost trenažéru:
4 kg
Způsob využití H/LC/C:
Domácí
Ergonomie stroje, nastavení
Konstrukce rotopedu:
Minirotoped
Držák na lahev:
ne
Pedály:
plastové pedály s klipsnami
Regulace zátěže, brzda
Brzdný systém:
Mechanická (přítlačná) brzda
Regulace zátěže:
Manuální otočným regulátorem
Rozsah zátěže:
MIN až MAX plynule
Mechanika trenažéru
Středové složení:
Miskový šlapací střed
Počet programů
Počet programů celkem:
nemá
Programy řízené tepem HRC:
nemá
Přednastavené profily trati:
nemá
Uživatelsky nastavitelné programy:
nemá
Další programy:
nemá
Ostatní funkce počítače
Použití dle DIN EN 957:
Třída HB
Rozměry stroje
Délka trenažéru:
51 cm
Šířka trenažéru:
40 cm
Výška trenažéru:
22 cm
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací