Zpět k výpisu

MEGA-PRO Tribulus 1000 200 cps 1+1 zdarma

 • 552 Kč vč. DPH

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

AKCE MEGA-PRO Tribulus + ten samý produkt zdarma!

Mega Tribulus 1000 je nehormonálním přípravkem, který pomáhá udržet přirozenou hladinu testosteronu, podporuje udržení svalového tonu a energetické hladiny v těle. Představuje účinný stimulant podporující správnou hormonální aktivitu a sexuální funkce u mužů. Mega Tribulus 1000 je dobře využitelný u mužů nad 30 let, nejen ve všech odvětvích fyzicky náročného (vrcholového) sportu, ale i v běžném životě.

Běžně se používá pouze sušená drť byliny Tribulus terrestris, která obsahuje jen velmi malé množství steroidních saponinů. V tomto výrobku Mega Tribulus 1000 je použit koncentrovaný extrakt z nati byliny Tribulus terrestris s vysokým obsahem steroidních saponinů. Jejich množství určuje kvalitu výrobku.

Doporučené dávkování:

 • berte 2 kapsle Mega Tribulus 1000 30 minut před fyzickým výkonem
 • zapijte dostatečným množstvím vody

Tabulka nutričních hodnot:

 2 cps
Tribulus terrestris (40 % steroidních saponinů) 1000 mg

Složení:

 • želatinová kapsle, stearát hořečnatý

 

Diskuze ke zboží MEGA-PRO Tribulus 1000 200 cps 1+1 zdarma

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

 • Vladimír
  30. 06. 2015
  V neděli jsem u vás objednával toto zboží a ještě mi nepřišel email s fakturačními údaji? Mám si ho tedy objednat jinde, nebo mi to pošlete??
  Vl.
  • Fitham.cz
   01. 07. 2015
   Dobrý den, email vždy po objednávce kolegyně posílá. Pravděpodobně se někde email zatoulal, hned po obdržení vaší zprávy jsme odeslali nový. Omlouváme se za vzniklé problémy. Příjemný den
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací