Zpět k výpisu

Montáž zařízení technikem

 • 990 Kč vč. DPH

Montáž fitness strojů vyškolenými techniky přímo u vás doma. Stroj tedy doveze a namontuje technik, předá veškerou dokumentaci a v případě vašeho zájmu předvede základní obsluhu stroje. 

Diskuze ke zboží Montáž zařízení technikem

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

 • Ing. Vlasta Hruboňová
  30. 11. 2013
  Přeji hezký den!
  Dne 29.11. jsem u Vás objednala Rotoped KETTLER PASO 309 , obj. č.: 201310513, a v tentýž den jsem i uhradila Vámi požadovanou částku 7.990,- Kč. Telefonickým dotazem u Vašeho pracovníka jsem byla informována, že k tomuto přístroji není potřebný hrudní pás. Jeho funkci údajně vykonává samostatný přístroj. Proto jsem jej neobjednala. Informací na "i" stránkách výrobce je však uvedeno, že pokud jsou požadovány činnosti s hrudním pásem je nutné jej doobjednat. Prosím o informaci jak to ve skutečnosti je a pokud je pravdivá informace výrobce , že je nutné pás dokoupit jak zařídit jeho úhradu a dodání. Bylo by to dodáno rovněž bez dopravného a hlavně v termínu vlastní dodávky? Za vyčerpávající odpověď děkuji a zdravím. Ing Hruboňová.
  • Fitham.cz
   02. 12. 2013
   Dobrý den, tepovou frekvenci lze na rotopedu Kettler Paso 309 měřit několika způsoby. Jedním z nich jsou ruční senzory, tyto jsou vestavěny v řidítkách, pro HRC režimy je lze používat, odchylka měření může být okolo 5%. Podstatně přesnější je snímání pomocí hrudního pásu (přesnost EKG). Tento produkt (Kettler cardio) součástí stroje není, je proto uveden v kolonce pod samotným výrobkem, kde nabízíme dolpňkové výrobky k jednotlivým strojům. Dle našeho zjištění již byla částka hrazená převodem připsány na náš účet, rotoped tedy můžeme expedovat (bohužel se nám nedaří se s vámi tel. spojit). Pokud máte zájem o rozšíření objednávky např. o zmíněný set pro měření tepové frekvence, je možné jej přidat k zásilce, a může být uhrazen formou dobírky pro případné info nám prosím kontaktujte na tel.č. 724 948 630, děkujeme.
Příslušenství ke strojům
Typ příslušenství:
Ostatní příslušenství
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací