Zpět k výpisu

POLAR popruh pro koně

 • 2 roky záruka
 • Na dotaz, obvykle 3-5 dní
  Firemní prodejna - není skladem
 • 1 479 Kč vč. DPH

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

Polar popruh pro koně neboli Polar equine belt je doplněk - obvodový pás pro snímání tepové frekvence. Slouží pro uchycení vysílače WearLink+ případně pro WearLink W.I.N.D. . Znamená to, že je možné jej použít v kombinaci se všemi typy sporttesterů, které některý z "wearlinků" používají. Snímací elektrody jsou obdobné jako u běžného wearlinku, před použitím by měli být navlhčeny, aby bylo dosaženo ideální vodivosti. Údržba je také obdobná, po každém použití by měly být elektrody vysušeny, omyty v čisté vodě a opět vysušeny. Řádná péče má zásadní vliv na životnost celého obvodového pásu.

Diskuze ke zboží POLAR popruh pro koně

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

 • Vonková Veronika
  23. 01. 2012
  Jaký je rozdíl mezi klasickým pásem a pásem pro koně? Mám v plánu zakoupit test RS300x s GPS právě pro tréninky s koněm, tak zda mám k tomu řešit i koupi tohoto popruhu...
  • Fitham.cz
   23. 01. 2012
   Dobrý den, rozdíl je samozřejmě v délce pásu, který musí obepnout buï lidský nebo koňský hrudník, snímač i vlastní sporttester se pak již použijí identicky. Takže pás pro koně musíte určitě dokoupit, ale sporttester i GPS lze využít úplně stejně jako pro člověka. Hezký den.
Typ příslušenství
Typ příslušenství:
Hrudní vysílače
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací