Zpět k výpisu

POLAR T31C - hrudní pás

 • 2 roky záruka
 • 1 300 Kč ( sleva 343 Kč)
 • Kdy zboží dostanu ? Skladem do 5 ks
 • 957 Kč vč. DPH

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

Hrudní pás Polar T 31C je vysílač tepové frekvence, který pracuje na kódované frekvenci, není ho tedy možné rušit jiným zařízením. Tento hrudní pás je součást základního vybavení u levnějších modelů POLAR.a je určen pro komunikaci se sporttestery.

 • Měření a sledování tepové frekvence je velmi důležité téměř pro všechny sportovní odvětví. Sledování tepové frekvence napomáhá optimalizovat výkon sportovce, případně zajístí zónu tf pro individuální potřeby (spalování tuků, cvičení fyzické kondice, atd. ...).

 

 • V současné době je nejdokonalejším způsobem měření tepové frekvence snímáním srdeční odezvy přímo z hrudi cvičence. Hrudní pás je vlastně katoda, která snímá tyto odezvy a dále je jako vysílač posílá digitální formou k přijímači ve sporttesteru. Tento princip měření má přesnost téměř jako EKG. Pás je umístěn přes hrudník (pod prsy) a bezdrátově vysílá informaci o tepové frekvenci na displej sporttesteru.

 

 • Upozorňujeme, že hrudní pás POLAR T31C nemá vyměnitelnou baterii a po jejím vybití je nutné zakoupit nový. Maximální životnost baterie udávaná výrobcem je podle používání a podmínek měření max. cca 2 500 hodin (v praxi při běžném domácím provozu 3x týdně dvěma osobami cca 2-3 roky).

Diskuze ke zboží POLAR T31C - hrudní pás

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

 • Dalibor
  19. 02. 2016
  Dobrý den,je možné použít tento pás pro Polar V800 ?.
  Popř.jaký by byl problém.(tento druh pásu jsem používal hodně let k plné spokojenosti)Děkuji za odpověd.
  • Fitham.cz
   22. 02. 2016
   Dobrý den, Polar V800 používá pro přenos primárně bluetooth smart, pokud se tento např. ve vodě ztratí (signál se ve vodě nešíří), sportestr automaticky přejde do módu 5kHz. Samostatné párování V800 s T31C jsme zkoušeli, nespáruje se.
 • Stano Jasecko
  04. 06. 2009
  Pozdravujem mam dotaz na polar S210 zacina ukazovat nerealne t.f a chcem sa opitat ci si mam kupit novej pas a ked ano tak akej alebo mam dat hodinky do opravi? dakujem a napiste prosim odpoved na tento meil
  • Fitham.cz
   04. 06. 2009
   Dobrý den, záleží jak dlouho již hrudní pás či přijímač používáte. Nejčastěji bývají nereálné hodnoty přisuzovány právě vybité baterii ve vysílači, doporučujeme tedy jeho výměnu. Dnes se již model Polar T61 nevyrábí, lze ho však nahradit přijímačem Polar T31C nebo modelem Polar WearLink.
 • Hana Kostelecká
  05. 11. 2008
  Dobrý den, chci se zeptat, jakou má tento pás životnost - kolik hodin provozu vydrží baterie?
  • Fitham.cz
   05. 11. 2008
   Polar T31c má dle výrobce garantovanou životnost 1 rok při používání zhruba 1 hodinu denně. Skutečná životnost bývá zpravidla 2 roky při stejném používání. U tohoto typu nelze měnit baterii, je zalisovaná. Hrudní pás je proto nutné vyměnit celý.
Typ příslušenství
Typ příslušenství:
Hrudní vysílače
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací