Přijďte si osobně vyzkoušet a nechat poradit s výběrem trenažérů, posilovacích strojů či fitness doplňků na domácí cvičení. Naši odborní poradci vám rádi vše vysvětlí na jedné z našich poboček.
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

4EVER

Profesionální jízdní kola české značky 4EVER, která je zde více než 25 let. Největší priorita této značky je kvalita a spokojený zákazník. Jízdní kola výrobce montujeme na jednotlivých stojanech, a tím se liším od ostatních výrobců. logo 4everDíky tomu to způsobu se při výrobě každému kolu věnuje maximální pozornost. Výsledná kvalita smontování a seřízení je tak nesrovnatelně vyšší než u běžné pásové výroby. Všechna kola 4EVER jsou vyrobena s maximální pečlivostí na nejprofesionální úrovni.

Díky originálnímu designu a vlastní geometrii rámu tato značka uspokojí i ty nejnáročnější cyklisty. Díky použitým technologiím je možná variabilní výroba, takže si každý může vybrat kolo přesně podle svých požadavků.

Všechny modely elektrokol od značky 4EVER zasíláme předmontované a seřízené až k vám domů. Díky tomu u kola již stačí udělat pár snadných montážních úkonů a můžete jezdit!
U vybraných modelů dodáváme elektrokola s montáží přímo u vás doma, případně si můžete samotnou montáž i přikoupit.
Garanční prohlídku provádíme v síti poboček Fitham (Liberec, Praha, Brno, Plzeň) zcela zdarma pro vaši maximální spokojenost.

Vybrané modely CRUSSIS si můžete osobně vyzvednout na jedné z našich poboček Liberec, Praha, Brno, Plzeň, případně probrat výběr s našim specialistou!


--- Nebyly nalezeny žádné produkty ---

Užijte se poslední letní sluneční paprsky na elektrokole!
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět