Nepřehlédněte naše Cenové bomby, které platí do 11.12. či vyprodání zásob!. S námi může cvičit kdokoliv, kdykoliv a kdekoliv.

Aktuální info ohledně doručování zásilek do Vánoc!

14. 12. 2020

Vánoce jsou už prakticky za dveřmi a naše expedice jede na 100%. Krom naší expedice ze skladu je ale potřeba, aby přepravce doručil zboží včas k Vám. Proto se snažíme mít ty nejčerstvější informace ohledně termínů dodání do Vánoc, aby každý náš zákazník byl maximálně spokojený.

 

V současné době přepravci garantují termín doručení do Vánoc po celé ČR u objednávek realizovaných na našem eshopu do 17.12.! Týká se samozřejmě zboží, které máme k danému dni Skladem a je zvolena platba na dobírku či předem zaplacené on-line platební kartou.

 

Osobní odběry a nákupy na našich kamenných prodejnách jsou možné do 23.12., avšak prodejny nedisponují veškerým sortimentem a je lepší dostupnost ověřit přímo na prodejně či na naší infolince. Prodejny v Praze, BrněLiberci a Plzni jsou pro Vás otevřeny v souladu s hygienickými opatřeními. Naši školení pracovníci se Vám budou rádi věnovat!

 

U objednávek trenažérů a strojů s montáží našimi techniky Vás budeme o termínech dodání individuálně informovat, nicméně do konce roku jsou již téměř zaplněné.

 

 

 

Váš FITHAM 

Splácejte s Hello bank od 18.11.-18.12 bez navýšení!
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací