Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2023 a nebo pingpongové stoly pro společné chvíle s rodinou.

Jednotlivé typy cyklistických kol si můžeme více rozebrat zde:

 

 

Městský(City) typ kola: tato elektrokola jsou ideální pro uživatele, kteří se potřebují pohybovat převážně na nenáročných, zpevněných silnicích měst či polních cestách na kratší až středně dlouhé vzdálenosti. Hlavní přednosti těchto kol jsou v malé hmotnosti baterie, snadném nástupu i ovládání a vybavenosti těchto elektrokol pro denní užívání.

 

 

 

Krosový(Trekingový) typ kola: tento typ je určen pro uživatele, kteří hledají univerzální elektrokolo na cestování jak po silnicích, tak lehkém terénu na střední až dlouhé vzdálenosti. Tato kola nabízí dlouhé dojezdy, kvalitní komponenty, jsou lehká a mají velmi vyvážené jízdní vlastnosti, které je předurčují jako Vašeho věrného společníka na všech cyklotoulkách za dobrodružstvím všedních dnů.

 

 

  

Horský(MTB) typ kola: tento typ ocení všichni, kteří hledají kolo nejen pro jízdu ve městě, či cyklostezkách, ale především po lesních a horských, mnohdy nezpevněných cestách. U těchto elektrokol je dbáno především na výkon a kvalitní komponenty, i elektroniku s velice přesnou dopomocí motoru. Dále disponují odpruženou vidlicí, většinou kotoučovými brzdami. Tato kategorie nejvýce prověřuje kvalitu použitých komponentů a elektropohonu, zároveň však může nabídnout největší univerzalitu a zážitek z jízdy.

 

 

 

 

Skládací typ kola: předností těchto modelů je přirozeně především v dobré skladnosti, malé hmotnosti a flexibilním použití. Určitě jej ocení každý kdo potřebuje uživatelsky pohodlné elektrokolo na krátké vzdálenosti po městě, či do práce a zejména při častém transportu výtahem, nebo dopravním prostředkem jde o jasnou volbu.

Vyberte si z nových modelů elektrokol a užijte si jaro!
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět