Vážení zákazníci, naše prodejny jsou Vám plně k dispozici. Přijďte si vyzkoušet trenažéry a elektrokola, rádi vše ukážeme a poradíme!
POLAR G5 GPS + clip

POLAR G5 GPS + clip

POLAR G5 GPS + clip se už neprodává, vyberte si prosím z aktuální nabídky - Sporttestery POLAR
Pokud s výběrem potřebujete poradit, obraťte se prosím na naši zákaznickou linku 602 119 550. Děkujeme.
Původní cena: 3 300 Kč ( sleva -777 Kč)
 • Doprava po celé ČR zdarma
 • Doprava po celé ČR zdarma
Cena:
2 523 Kč vč. DPH a RP
Výrobce: POLAR
Záruka: 2 roky záruka

Senzor POLAR G5 GPS je nový typ GPS modulu, který vyniká svými malým rozměry 39x64x12mm a nízkou vahou 34g. G5 měří rychlost i vzdálenost na základě příjmu a vyhodnocení satelitního signálu GPS (Global Position System). Zjištěné hodnoty senzor G5 "bezdrátově" na radiové frekvenci 2,4 GHz (W.I.N.D.), posílá pro další vyhodnocení do vybraných sporttesterů RS800CX, CS600X, RCX5, RCX3.

Senzor POLAR G5 GPS je spolehlivě vodotěsný pro většinu outdoorových aktivit (označení "20M").
POZOR !!! i když je zařízení vodotěsné, není schopno díky typu přenosu přenášet signál pod vodou
použitá technologie SIRF III GPS system
modul pracuje velmi spolehlivě, v otevřeném prostranství. Chyby mohou nastat při používání v městském prostředí mezi budovami nebo v hustých porostech jako jsou lesy apod.. Komunikační schopnosti polaru G5 GPS jsou však na podstatně vyšší úrovni než u staršího Polar G3. Integrovanou baterii lze dobíjet pomocí redukčního kabelu (je součástí), kapacita baterie najedno nabití je zhruba 20hodin. Baterii nelze ze zařízení vyjmout.
   

 

 • Balení obsahuje čidlo POLAR G5 GPS, plastový clip pro uchycení na ošacení, český a anglický návod 

Příslušenství

Záruka:
2 roky záruka
Katalogové číslo:
G5
Rozměry balení:
Na dotaz

Diskuze ke zboží POLAR G5 GPS + clip

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Pro dotazy týkající se servisu či reklamací prosím využijte reklamační formulář.
Váš e-mail nebude nikde zveřejněn

 • Tomáš Vůjtěch
  13. 04. 2015
  Děkuji za odpověď. A ten export do Google maps se dělá jak??
  • Fitham.cz
   13. 04. 2015
   Dobrý den, zkuste nastavit grafy hodnot s časovou osou, je možné že "altitude" - výškoměr není aktivní.
 • Tomáš Vůjtěch
  13. 04. 2015
  Dobrý den,
  mám RC X5 a k němu GPS modul. V přeneseném záznamu aktivity mi to nezobrazuje nastoupanou výšku. Nevíte někdo kde toto zapnout??
  Díky Tomáš
  • Fitham.cz
   13. 04. 2015
   Dobrý den, Polar RCX5 umí vykázat hodnoty o nadmořské výšce až po přenosu záznamu do Google Maps, prostřednictvím webové služby na polarpersonaltrainer.com .
 • Radim Kovalovský
  08. 09. 2013
  Dobrý den, je možné z tohoto GPS modulu připojený na sporttester RCX3 vygenerovat ujetou trasu v GPX formatu? A je zde možné použít funkci autostop (např.: při poklesu rychlosti pod 5km/h vypnout čas jizdy)? Poslední otázka směřuje k samotnému sporttesteru RCX3, je zde možné sledovat dosavadní údaj o maximální rychlosti z GPS i přes stále zapnutý záznam trasy? Děkuji za informace
  • Fitham.cz
   08. 09. 2013
   Dobrý den, v rámci záznamu za použití GPS, Polar RCX3 generuje data ve formátu .gpx . Tyto je možné dále zpracovávat např. vykreslit mapu apod.. RCX3 má možnost aktivovat funkci "autostop", k vypnutí dojde až při samotném zastavení, nelze nastavit minimální rychlost například 5 km/h. Polar RCX3 během měření umí vykázat hodnotu aktuální, průměrné či nejvyšší naměřené rychlosti.
 • robin
  08. 01. 2013
  Dobrý den,
  pracuje tento snímač s hodinkami FT80?

  Jaká je odhadovaná provozní doba na jedno nabití?
  Díky,
  R.S.
  • Fitham.cz
   08. 01. 2013
   Dobrý den, jednotka GPS Polar G5, používá přenosovou frekvenci 2,4GHz označovanou také jako w.i.n.d. , jedná se o přenos dat v digitální podobě. Bohužel se sporttesterem Polar FT80 nelze Polar G5 kombinovat, pro komuniukaci lze používat pouze GPS Polar G1, používající shodnou frekvenci 5kHz. Jinak G5 je po plném nabití schopná práce 20 hodin.
 • Pavlíková Romana
  22. 07. 2012
  Dobrý den,
  mám odtaz zda při cyklistice GPS zcela nahradí SPEED CS W.I.N.D. Díky za odpověï
  • Fitham.cz
   22. 07. 2012
   Dobrý den, částečně i na typu sporttesteru nové modely Polar RCX3 a RCX5 mají určité omezení. Cyklosnímač rychlosti je jinak naprosto přesný, protože vychází z počtu otáček. GPS modul funguje tak že hledá svojí souřadnice pomocí družic, jakmile zná hodnotu vypne se (z důvodu úspory energie). Tento postup opakuje v řádově po cca. 5-6 vteřinách, hodnoty rychlosti a vzdálenosti vycházejí ze "spojnice" souřadnic, nepatrné zkreslení údajů tak může nastat. Nevýhodou GPS je navíc omezení v zastíněném prostředí, kdy může mýt problém s navázáním signálu s družicemi. Výhodou je jednoznačně možnost měření při různorodých aktivitách: kolo, inline, chůze, běh,.... .
 • Èížek Viktor
  04. 04. 2012
  Dobrý den.
  Jaký je rozdíl, co se funkcí týče, mezi G3 a G5. Jde mi především o záznam trasy a informace, které jsou k dispozici. Mám hodinky RS800CS.
  Děkuji
  • Fitham.cz
   04. 04. 2012
   Dobrý den, GPS jednotky Polar G3 a Polar G5 se nijak neliší ve smyslu shodných přenesených dat. Rozdíl je v provedení, novější Polar G5 má svojí baterii, kterou lze dobíjet přes micro USB, její životnost při plném nabití je násobně vyšší než u G3 (1 x tužková baterie 1,5V AA). Polar G5 má lepší příjem, funguje i v mírně zastíněném prostředí.
Profi stroje XEBEX již skladem!
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací