Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost skladovým dostupnostem u zboží a očekávaným termínům naskladnění. V souvislosti s vysokým množstvím zásilek aktuálně zaznamenáváme u všech dopravců zpoždění dodání 1-3 dny. Z důvodu vládních opatření slouží naše prodejny od 28.12. opět pouze pro osobní odběr objednávek, eshop v provozu bez omezení!
POLAR H2

POLAR H2

Omlouváme se, ale tento produkt již není dostupný
Výrobce: POLAR
Záruka: 2 roky záruka

Polar H2 nahrazuje původní vysílač Polar WearLink+ Hybrid je hrudní vysílač, který vznikl speciálně pro sporttester Polar RCX5. RCX5 jako jeden z vyšších modelů používá digitální přenosouvou frekvenci 2,4GHz. Tato frekvence se však nešíří ve vodním prostředí a jelikož je multisportovní model RCX5 určený i pro triatlon, je nutné měřit TF i ve vodě. RCX5 je tedy schopen přijímat údaje na dvojí frekvenci. K tomutu účelu byl vyvinut vysílač Polar WearLink+ Hybrid, nově přepracován na Polar H2. Duální vysílání má logicky větší nároky na spotřebu energie, umožňuje však komunikaci s téměř všemi sporttestery zn. Polar.


Elektrody jsou zabudovány v elestickém textilním popruhu. Výhodou vysílače je bezesporu možnost výměny baterie, pás je textilní a podstatně komfortnější než základní model Polar T31C. Snímání tepové frekvence je také přesnější. Životnost pásu zvyšuje určitá údržba, po každém použití je nutné sejmout vysílač a omýt snímací elektrody na pásu.

 • WearLink komunikuje na frekvenci 5kHz a 2,4 GHz
 • Baterie (CR2025).
 • Životnost pásu zvyšuje určitá údržba, po každém použití je nutné sejmout vysílač a omýt snímací katody na pásu.
 • Dosah signálu je zhruba 1 metr.
 • Obvodový pás velikosti M-XXL.

Příslušenství

Záruka:
2 roky záruka
Katalogové číslo:
H2

Ke stažení

Diskuze ke zboží POLAR H2

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Váš email nebude nikde zveřejněn

 • Petr
  01. 03. 2016
  Dorbý den, funguje tento hrudní pás s výrobky kettler? jako alternativa k POLAR T34? Děkuji
  • Fitham.cz
   02. 03. 2016
   Dobrý den, POLAR H2 je hybridní vysílač používající současně dvě pásma (2,4GHz a 5kHz), analogový přenos 5kHz je sice vhodný pro spoustu trenažérů, vysílač je však kódovaný což způsobuje při měření odchylky. H2 tedy není vhodný. Alternativou k nekódovanému POLAR T34 je například vysílač SIGMA (https://www.fitham.cz/sigma-hrudni-pas-5-khz-analog).
 • david
  15. 10. 2014
  dobrý den, funguje pod vodou - měří tep ?
  • Fitham.cz
   15. 10. 2014
   Dobrý den, Polar H2 vysílá duálně. Současně při frekvenci 2,4GHz digitálně, bohužel tato frekvence se ve vodním prostředí nešíří a analogově. Z tohoto důvodu byl vyvinut vysílač používající právě současně 2 pásma, tak aby jej mohly využívat sportovci jako triatlonisté, apod. . Standartně je vysílač součástí sportestru RXC5.
Od 28.12. osobní odběr na prodejnách
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací