Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost skladovým dostupnostem u zboží a očekávaným termínům naskladnění. V souvislosti s vysokým množstvím zásilek aktuálně zaznamenáváme u všech dopravců zpoždění dodání 1-3 dny. Z důvodu vládních opatření slouží naše prodejny od 28.12. opět pouze pro osobní odběr objednávek, eshop v provozu bez omezení!
POLAR T34 - hrudní pás

POLAR T34 - hrudní pás

Původní cena: 1 500 Kč ( sleva -456 Kč)
Omlouváme se, ale tento produkt již není dostupný
Výrobce: POLAR
Záruka: 2 roky záruka

Hrudní pás Polar T 34 je vysílač tepové frekvence se zvýšeným dosahem (3m) který pracuje na nekódované frekvenci a je určen pro komunikaci s většinou fitness strojů renomovaných výrobců (Kettler, Tunturi, ....). Před koupí vždy doporučujeme ověřit kompatibilitu s vaším strojem či sporttesterem. 

 • Měření a sledování tepové frekvence je velmi důležité téměř pro všechny sportovní odvětví. Sledování tepové frekvence napomáhá optimalizovat výkon sportovce, případně zajístí zónu tf pro individuální potřeby (spalování tuků, cvičení fyzické kondice, atd. ...).

 

 • V současné době je nejdokonalejším způsobem měření tepové frekvence snímáním srdeční odezvy přímo z hrudi cvičence. Hrudní pás je vlastně katoda, která snímá tyto odezvy a dále je jako vysílač posílá digitální formou k přijímači (hodinky, počítač stroje ...). Tento princip měření má přesnost téměř jako EKG. Pás je umístěn přes hrudník (pod prsy) a bezdrátově vysílá informaci o tepové frekvenci na displej sporttesteru, případně computeru stroje. 

 

 • Upozorňujeme, že hrudní pás POLAR T34 nemá vyměnitelnou baterii a po jejím vybití je nutné zakoupit nový. Maximální životnost baterie udávaná výrobcem je podle používání a podmínek měření max. cca 2 500 hodin (v praxi při běžném domácím provozu 3x týdně dvěma osobami cca 2-3 roky).

Příslušenství

Záruka:
2 roky záruka
Katalogové číslo:
T34

Diskuze ke zboží POLAR T34 - hrudní pás

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Váš email nebude nikde zveřejněn

 • Libor Kusina
  05. 01. 2018
  Dobrý den, mám hodinky sporttester Polar M400, jaký typ hrudního pásu s vyměnitelnou baterií byste mi doporučili?
  • Fitham.cz
   08. 01. 2018
   Dobrý den, se sporttesterem POLAR M400 komunikují hrudní pásy POLAR H1, H6, H7 a H10.
 • Karel.K.
  10. 08. 2016
  Dobrý den.
  Vlastním starší běžecký trenažér Kettler Boston XL.Je možné u tohoto pásu použít hrudní pás Polar T34?Nerad bych ho kupoval zbytečně.
  Děkuji za odpověď.
  • Fitham.cz
   11. 08. 2016
   Dobrý den, Polar T34 resp. Kettler Cardio (https://www.fitham.cz/kettler-cardio), je pro běžecký trenažér Kettler Boston XL vhodný, vlastně výrobcem jediný doporučovaný.
  • Fitham.cz
   11. 08. 2016
   Dobrý den, ano, Polar T34 je dokonce přímo doporučován výrobcem. Kettler a Polar spolu úzce spolupracují.
 • Simona B.
  19. 06. 2016
  Dobrý den,

  mám trenažér Kettler unix P a hledám k němu vhodný hrudní pás. Našla jsem jen tento, ale raději bych nějaký s vyměnitelnou baterií. Existuje nějaký?

  Děkuji za odpověď.
  • Fitham.cz
   20. 06. 2016
   Dobrý den, alternativou vysílače POLAR T34 je např. SIGMA ( https://www.fitham.cz/sigma-hrudni-pas-5-khz-analog ), funguje dobře...máme ověřeno, navíc má vyměnitelnou baterii.
 • Zdenda
  09. 08. 2015
  dobry den jak se da pripojit pres telefon na 4.4kitkat android a nebo jeto pres BLUETOOTH
  • Fitham.cz
   17. 08. 2015
   Dobrý den, POLAR T34 pracuje pouze v pásmu 5kHz, je optimální pouze pro většinu trenažérů. Pro komunikaci s mobilními zařízeními je nutné používat POLAR H7, nebo POLAR H6, jedná-li se o android 4.4, další podmínkou je verze bluetooth 4.0 (smart).
 • Jirka
  21. 02. 2015
  Dobrý den,
  tento týden jsem si zakoupil Eliptický trenažér KETTLER ELLIPTICAL P a jako dárek k němu dostal Polar T34. Bohužel se mi nepovedlo navázat spojení, vůbec to spolu nekomunikuje...je možné, že by byl některý z výrobků závadný? Případně prosím o radu jak postupovat při nastavení...předem děkuji za odpověď
  • Fitham.cz
   23. 02. 2015
   Dobrý den, synchronizace mezi oběma zařízeními probíhá automaticky, nutné je aby byl stroj aktivní a nasazený hrudní pás na těle nesmí být vzdálen více jak 4 metry. Před použitím je vhodné navlhčit snímací elektrody na popruhu. Pokud postupujete tak jak je uvedeno, je možné že je vysílač skutečně vadný. Závada může být i v přijímači trenažeru, tato možnost je však vzácná. Jestliže se Vám nepodaří spárovat vysílač se strojem je nutné zboží reklamovat, pokud je zboží zakoupeno v našem obchodě potom je nutné vyplnit formulář zda: https://www.fitham.cz/servis
 • Jiří Valenta
  02. 02. 2015

  Dobrý den,

  mám takový menší problém s hrudním pásem Polar. Běhám na páse značky life fitness a z ničeho nic mi přestal hrudní pás pracovat s běžeckým pásem. Jakmile si zapnu starší stroj od té samé značky tak tam s mi měření tepu ukazuje. Nevíte čím by to mohlo být? Předem děkuji za odpověď
  • Fitham.cz
   02. 02. 2015
   Dobrý den, většina jednodušších sportestrů používá obvykle pásmo 5kHz, schopnost přijímat tento signál má i většina trenažérů nejrůznějších značek. Zásadním problémem však může být kódovaný přenos, který je záměrně využíván proto aby nedocházelo ke vzájemnému rušení více uživatelů se, pokud by v krátké vzdálenosti používali podobná zařízení-sportestry. Právě kódování může způsobit nekompabilitu s jinými značkami než je Polar, jsou i případy kdy některé značky trenažerů, přestože se vzájemně spojí vykazují chybné údaje tepové frekvence. Zda bude Polar H1 komunikovat se "Sigmou" tak nedokážeme zaručit, je to však nepravděpodobné.
 • Blanka Vaďurová
  20. 02. 2014
  Minulý týden jsem si koupila přístroj Kettler satura a dostala jsem od prodejce hrudní pás POLAR T34, dnes jsem ho zkusila.ale nefunguje, myslíte , že je vybitá baterie? Nevím jak se uvádí do chodu? Pouze tím, že si ho nasadím na tělo a začnu cvičit na stroji? děkuji za odpověď. Blanka V.
  • Fitham.cz
   21. 02. 2014
   Dobrý den, měření tepové frekvence by mělo naběhnout automaticky, jakmile má cvičící nasazený pás a je v příslušné vzdálenosti od počítače zapnutého stroje (do 4m). Model Satura byl kdysy vyráběn v několika verzích, model Satura M a Satura M EXT , které jsou ovládány manuálně nemají v počítači zabudovaný přijímač pro komunikaci s hrudním pásem, spojení je nutné řešit vložeímexterního přijímače do zdířky počítače, další možností nefunkčního spojení může být vybitá baterie v hrudním pásu.
 • Petr
  19. 01. 2014
  Dobrý den, hrudní pás T34 mám už asi 2-3 roky, nevím jak mám poznat jestli je třeba koupit nový pás nebo je chyba v kontaktech u ergometru (signál po 30-40 minutech přestává přijímat,fungovat)?
  Pokud budu kupovat nový pás, trvá stále jako v době koupě, že vyměním pás starý za nový a zaplatim jen asi 600,-

  Děkuji za odpověď

  • Fitham.cz
   20. 01. 2014
   Dobrý den, vybitá baterie ve vysílači je znakem snížené synchronizace s trenažérem, dochází k výpadkům někdy jsou hodnoty TF nepřiměřené. Bohužel výměnu vysílačů již dovozce zn. Polar neprovádí. Vysílač lze nahradit jiným typem jakým je např. Housefit hrudní pás (790,-Kč). Produkt vykazuje stejné parametry, přesnost měření však u některých strojů není výrobcem zaručena.
 • Pavel Jaroš
  26. 12. 2013
  Dobrý den dokáže tento typ pasu nebo některý z jiných hrunich pasu také komunikovat s nějakou aplikaci na tabletech ať už android nebo iOS?

  Díky Pavel Jaros
  • Fitham.cz
   27. 12. 2013
   Dobrý den, pro komunikaci s vybranými tablety a především se "smartphony", jsou vhodné vysílače komunikující přes rozhraní bluetooth. Podle typu OS a konkrétního modelu telefonu se vysílače dále dělí na Polar WearLink Bluetooth a Polar H7 (H6). Druhý zmíněný je vhodný pro vyšší verze BLE 4.0, ten používají především produkty Apple.
 • Šoukalová Markéta
  03. 01. 2013
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaká je délka hrudního pásu. Na jaký maximální obvod hrudníku lze použít.
  Děkuji
  • Fitham.cz
   03. 01. 2013
   Dobrý den, Polar T34 je vybaven pružným textilním obvodovým pásem velikosti M. Délku lze libovolně nastavit pomocí přesky a to v rozmezí zhruba 70-135 cm. Textilní popruhy se vyrábějí i ve velikosti S-krátký (dětský) a L-dlouhý (pro extrémně velký obvod).
 • Pavel Korotvička
  09. 11. 2012
  Dobrý den, je nějaký model, který tento pás nahradí a má vyměnitelnou baterii ? Jedná se o využití s trenažérem KETTLER.
  Děkuji Pavel Korotvička
  • Fitham.cz
   09. 11. 2012
   Dobrý den, bohužel v současnosti není za Polar T34 náhrada, většina výrobců aerobních trenažerů zaručuje správnost měření pouze s tímto typem vysílače. Na trhu jsou i další výrobci jejichž vysílače používají shodnou frekvenci 5kHz, s trenažérem se většinou spojí, komunikace je funkční, naším průzkumem však byly u většiny zjištěny odchylky v řádu 5-10%.
 • Pavlíček Miloslav
  22. 07. 2012
  Dobrý den,mám Polar ACCUREX plus , asi z r.1997, poraïte, prosím, jaký k němu hrudní pás. Ten starý má označení Polar CODED, bez možnosti výměny baterií.Děkuji
  • Fitham.cz
   22. 07. 2012
   Dobrý den, pokud se jedná o klasický vysílač používající kódovou frekvenci 5kHz, je možné jej nahradit typem Polar T31C nebo Polar WearLink+(možnost výmeny baterie) http://www.polar-eshop.cz/1689-polar-wearlink- .
 • Kamil Zugar
  04. 04. 2012
  dobrý den, uvažuji o hrudním pás T34, vlastním hrudní pás Tunturi ke crossovému trenažéru Tunturi C45, ale problém u u jiné osoby, hubenější, kdy přední část je plastová, pevná a špatně přilne k tělu a tím je zkreslený přenos dat (dle fotky podobně vypadá i Polar T31 nebo T34)
  Potřeboval bych nekodovaný hrudní pás, ale s elastickým textilním popruhem, jako je u Wearlink+
  Dá se nějak řešit?
  děkuji
  • Fitham.cz
   04. 04. 2012
   Dobrý den, WearLink+ je jedinečný s použitým celotextilním obvodovým pásem, bohužel všechny ostatní pásy i od jiných výrobců mají podobné provedení právě jako Polar T34, tedy s plastovou přední částí. Pro měnší obvody hrudníků se vyrábějí obvodové pásy i jiných velikostech, ten lze v balení vyměnit, standartně jsou totiž v rámci balení vysílačů dodávány se střední velikostí M.
 • Charvát Luboš
  28. 03. 2012
  Vlastním hodinky multi nav-2 od Conrad a hledám hrudní pás, bude tento pás komunikovat s hodinkami. Předem děkuji za odpověï.
  • Fitham.cz
   28. 03. 2012
   Dobrý den, hrudní pás Polar T34 je určený především k přenosu údajů o TF do různých typů trenažerů (dosah signálu je 4m). Jedná se o nekódovaný pás pracující na frekvenci 5kHz, zda bude fungovat s vaším sporttesterem nevíme, odpověï na vaší otázku by měl znát výrobce nebo prodejce daného typu hodinek Conrad.
 • Jaroslav Lipovsky
  04. 02. 2012
  Dobry den,používa doma hrudní pas polar T34 na crossu Satura. Je možne k němu dokoupit nějake hodinky na ruku aby mi ukazovali i tep při běhu venku. Děkuji.
  • Fitham.cz
   04. 02. 2012
   Dobrý den, Polar T34 je speciální hrudní pás s nekódovaným přenosem, je určen právě pro komunikaci s trenažéry mnoho značek. Synchronizaci se sporttestry nepodporuje, každý model sporttesteru Polar je však vybaven vlastním snímačem tepu. Přenos je záměrně kódovaný, aby nedošlo k případnému rušení jiným sporttesterem například při kolektivních sportech nebo hromadném startu apod. .
 • RENA
  27. 01. 2012
  dobry den,komunikuje POLAR T34 a POLAR T31 s ergometrom BREMSHEY CARDIO EXPLORER? Dakujem
  • Fitham.cz
   27. 01. 2012
   Dobrý den, vysílače Polar T34 a Polar T31 používají přenosovou frekvenci 5kHz, shodnou používá i originální vysílač zn. Bremshey. Komunikace a měření by tedy mělo být správné.
 • Král Vladimír
  03. 03. 2009
  Dobrý den,komunikuje Polar T34(Kettler Kadett) s crossovým trenažérem Tunturi C20(u kterého předepisují Polar T31)??Jaký je rozdíl mezi těmito pásy?Děkuji :-)
  • Fitham.cz
   03. 03. 2009
   Dobrý den, hrudní pás Polar T34 vysílá na stejné frekvenci jako Polat T31. Stroj by měl komunikovat s oběma modely. T34 je určený k měření tepové frekvence především pro různé trenažery, kde může být vzdálenost vysílače a přijímače větší než u klasických sporttesterů "hodinek", dosah signálu je až 4m.
 • Richard
  17. 02. 2009
  Dobrý den prosím Vás o informaci, zda hrudní pás Polar T34 je vhodný k běžícmu pásu MARATHON SC fy. Kettler, děkuji
  • Fitham.cz
   17. 02. 2009
   Dobrý den, hrudní pás Polar T34 je vhodný pro veškeré trenažery zn. Kettler, které umožňují "přijímají" signál z tohoto vysílače. Běžecký trenažér Kettler Marathon SC, má uvnitř ovládací konzole nainstalovaný přijímač a pásem tedy také komunikuje.
 • petr
  21. 01. 2009
  Rád bych věděl, zda hrudní vysílač Polar T34 spolupracuje s běžeckým pásem reebok i-run. Díky
  • Fitham.cz
   21. 01. 2009
   Dobrý den,
   bohužel počítač tohoto běžeckého trenažeru Reebok i-run není osazen přijímačem. Na tomto trenažeru tedy není možné měřit tepovou frekvenci žádným jiným způsobem než pomocí zabudovaných ručních senzorů. Hrudní pás Polar T34 tedy s tímto trenažerem nekomunikuje.
 • Bobby
  03. 01. 2009
  Dobry den,
  jak je to s vymenou baterie?
  Lze menit ci je pas 'na jedno' pouziti?

  Dekuji, b.
  • Fitham.cz
   03. 01. 2009
   Pás POLAR T34 má baterii zalisovanou, tedy bez možnosti její výměny. V případě vybití se mění za poplatek celý pás za nový. Výměnnou baterii mají až pásy POLAR Wearlink.
 • Kaucký Pavel
  29. 12. 2008
  Dobrý den, jaký hodinky lze k tomuto produktu dokoupit, které by bylo možno použít pro zobrazení tepu např. při jízdě na kole? Děkuji
  • Fitham.cz
   29. 12. 2008
   Dobrý den, Polar T34 je hrudní pás, který byl vytvořen speciálně pro komunikaci se zařízeními zn. Kettler. Pás (vysílač) komunikuje na odlišné frekvenci než ostatní pásy určené k běžným sporttesterům. Sporttestery (hodinky) zn. Polar jsou vždy dodávány včetně hrudního pásu. Bez jěhož používání není možné sledovat tepovou frekvenci.
Od 28.12. osobní odběr na prodejnách
Nevíte si rady s nákupem?
Jak vybrat SPORTTESTER Prohlédněte si rady a tipy
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací