Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost skladovým dostupnostem u zboží a očekávaným termínům naskladnění. V souvislosti s vysokým množstvím zásilek aktuálně zaznamenáváme u všech dopravců zpoždění dodání 1-3 dny. Z důvodu vládních opatření slouží naše prodejny od 28.12. opět pouze pro osobní odběr objednávek, eshop v provozu bez omezení!

Pořiďte fitness vybavení na splátky a vyhrajte iPhone 7.

 

 

700x400

 

 

Kdy soutěž probíhá?

Soutěž proběhne v termínu od 14. 6. 2018 do 15. 7. 2018 vč. v internetovém bankovnictví (Hello banking) na www.hellobank.cz

 

Kdo může soutěžit?

Všichni klienti Hello bank, noví i stávající, kteří v období 14.6. - 15.7.2018 uzavřou novou smlouvu na Hello nákup na splátky a zároveň neodstoupí od takové smlouvy do 14 dnů od jejího uzavření.

 

Co je třeba k účasti?

Pro účast v soutěži je potřeba se přihlásit/registrovat do Internetového bankovnictví Hello banking! na www.hellobank.cz, kde klient vyplní registrační formulář do soutěže a odpoví na soutěžní otázku. Registraci do soutěže je možné provést až do 31. 7. 2018.

 

O co se hraje?

Výhrou je 50x iPhone 7 (32 GB) a 200x fotbalový míč značky Adidas.

 

Kdo získá výhru?


Soutěžící, kteří odpoví na soutěžní otázku správně, budou zařazeni  do 1. kola slosování o iPhone 7. Soutěžící, kteří nebudou vylosováni v 1. kole, budou automaticky zařazeni do 2. kola slosování o fotbalový míč Adidas. Každý soutěžící může vyhrát pouze jednu výhru. Vyhodnocení výherců dle zadaných podmínek proběhne po ukončení soutěže v sídle Hello bank! nejpozději do 10. 8. 2018.

 

Tým Fitham drží palce.

Od 28.12. osobní odběr na prodejnách
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací