Vážení zákazníci, v pátek 1.10. a v sobotu 2.10. jsou všechny naše prodejny uzavřeny z důvodu inventury. Eshop je v provozu bez omezení. Děkujeme za pochopení.
Švihadlo speed KETTLER

Švihadlo speed KETTLER

Původní cena: 390 Kč ( sleva -390 Kč)
Omlouváme se, ale tento produkt již není dostupný
Výrobce: KETTLER
Záruka: 2 roky záruka

Středně rychlé švihadlo od značky Kettler s nastavitelným lankem. Drobné rukojeti jsou lehoučké a vyhovují dětem i dospělým na kondiční cvičení

 

 • maximální délka lanka (včetně rukojetí): 300 cm
 • délka rukojeti: 13 cm
 • průměr rukojeti: 10 mm
 • průměr lanka: 0,45 cm

 

Zkrácení lanka:

 • otevřít madlo švihadla, tedy plastovou zátku.
 • posunout jednosměrnou pojistku na lanku do požadované délky švihadla.
 • zbylou část je nutné odstranit, těsně za pojistkou, aby neomezovala otáčení lanka uvnitř madla.

 

Příslušenství

Švihadlo kůže KETTLER

Švihadlo kůže KETTLER

rychlé odolné švihadlo s ložisky kožené lanko, plná dřevěná lakovaná madla nelze nastavit délku (délka lanka 275 cm)

Zboží se již neprodává
390 Kč
Švihadlo speed KETTLER

Švihadlo speed KETTLER

švihadlo s nastavitelnou délkou lehké, středně rychlé maximální délka: 300 cm

Dostupnost dle varianty
390 Kč0 Kč
Záruka:
2 roky záruka
Rozměry balení:
Na dotaz
Švihadlo kůže KETTLER

Švihadlo kůže KETTLER

rychlé odolné švihadlo s ložisky kožené lanko, plná dřevěná lakovaná madla nelze nastavit délku (délka lanka 275 cm)

Zboží se již neprodává
390 Kč
Švihadlo speed KETTLER

Švihadlo speed KETTLER

švihadlo s nastavitelnou délkou lehké, středně rychlé maximální délka: 300 cm

Dostupnost dle varianty
390 Kč0 Kč

Diskuze ke zboží Švihadlo speed KETTLER

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Pro dotazy týkající se servisu či reklamací prosím využijte reklamační formulář.
Váš e-mail nebude nikde zveřejněn

 • Svetlana Tesikova
  15. 04. 2016
  Dobry den, koupila u Vas tohle svihadlo ale vubec nerozumim jak ho zkratit. Zadny navod neni, online zadny navod taky nenasla. Muzete pomoc, prosim.

  S pozdravem
  Tesikova
  • Fitham.cz
   16. 04. 2016
   Dobrý den, nejprve je nutné otevřít madlo švihadla, tedy platovou zátku. Potom je nutné posunout jednosměrnou pojistku na lanku do požadované délky švihadla. Zbylou část je nutné odstranit, těsně za pojistkou, aby neomezovala otáčení lanka uvnitř madla.
 • Veronika Malá
  21. 01. 2015
  Dobrý den,
  prosím o radu,jak se toto švihadlo nastavuje. Pokud potřebuji švihadlo zkrátit,musím jej odstřihnnout nebo mně zbytek prostě "čouhá" ven? :-):-) Děkuji
  • Fitham.cz
   21. 01. 2015
   Dobrý den, nastavení délky se provede jednorázově a po úpravě délky lanka je třeba jeho přebytečný kus odstřihnout, protože by překážel při skákání. Příjemný den
 • Hána Vladimír
  13. 02. 2013
  Je možné někde sehnat na čvihadlo KETTLER SPEED tu umělou zarážku, která je v rukojeti? Má tři zobáčky, které sevřou lanko, když se upravuje délka.
  • Fitham.cz
   13. 02. 2013
   Dobrý den, bohužel švihadla prodáváme pouze jako celek, žádné náhradní díly k nim v nabídce nemáme. Doporučuji se obrátit přímo na firmu KETTLER. Hezký den
 • Aneta Škoulová
  30. 10. 2012
  Dobrý den,
  bohužel se mi „podařilo“ toto milé švihadlo nechat v zahraničí, odkud mi ho paní domácí nechce poslat, resp. ani neodpovídá na zprávy, jsem tu tedy znovu na misi „kup švihadlo“. :)
  Ač SPEED bylo super, po čase mě začalo decentně rozčilovat to, že klouzalo ze zpocených dlaní, nejspíše kvůli malému průměru rukojetí. Také se po delším skákání zkroutilo a zamotalo se mi do nohou, tuším, že to je absencí ložisek. A konečně mi přišlo, že po delší době už mi nevyhovuje rychlost, bylo pomalé.
  Naopak, s čím jsem byla spokojená byla délka, ta mi naprosto vyhovovala.
  Má otázka zní: Jaké jiné švihadlo by bylo vhodné zakoupit, chci-li skákat rychleji, nicméně občas takzvaně řádit a pořádně se vyblbnout při skákání vajíčka a tomu podobných blbin? Ocelové lanko by pravděpodobně vyhovovalo rychlostí, ale nejspíš bych se pořádně zrakvila při „freestyle“ skákání, že? Nebo mám zvážit koupi dvou švihadel, každé pro jiný styl/rychhlost?
  Měřím 174cm a vyhovovala mi délka švihadla 280cm. Skákala jsem 5-6x týdně a celkem intenzivně. Máte pro mě nějakou radu?

  Děkuji a přeji Vám hezký den,
  Aneta
  • Fitham.cz
   30. 10. 2012
   Dobrý den, dle mého názoru by pro vaše účely mělo vyhovovat Švihadlo rychlé, které je konstrukčně dobře provedené a funkčně celkem univerzální. Variantou č. 2 by mohlo být i KETTLER JUMP, které je také multifunkční a povedené (nabízí větší maximální délku a měkčené rukojetě, ale je zase o něco pomalejší než Š Rychlé). Hezký den i Vám
 • Aneta Škoulová
  07. 07. 2010
  Dobrý den,
  se švihadlem, které mi dnes přišlo poštou, jsem náramně spokojená, s žádným se mi neskákalo tak dobře jako s tímto. Nicméně mám výtku - neobdržela jsem žádný český návod ani doporučení jak s ním zacházet, aby se nepoškodilo atp. U švihadla ve slídovém obalu je jakási minibrožurka o dalších produktech značky KETTLER ve třech jazycích: angličtině, němčině a francouzštině. Tu si bez problémů přečtu, nicméně ani v té brožurce není žádné upozornění o tom, jak se ke švihadlu chovat. V balíku je dále doklad o koupi švihadla, ale český návod nikde. Nejsem první kdo zmínil, že chybí. Nějaký pravý lísteček s českým návodem bych uvítala, budu vědět co a jak. Nemyslím, že je nutné zrovna toto hlásit Sdružení obrany spotřebitelů, ale dejte si na ty chybějící české návody majzla.
  S přáním krásného dne
  Aneta
  • Fitham.cz
   07. 07. 2010
   Dobrý den,
   děkujeme za příspěvek, jsme rádi, že jste se švihadlem spokojená a je pravdou, že s návody je DOÈASNÌ u doplňkového sortimentu Kettler celkem nešastná situace, jelikož oficiální dovozce pro ÈR je zatím stále pro některé výrobky z této nové produktové řady pro rok 2010 nemá k dispozici. Dokonce jsme pro některé "problematické" zboží u kterého je v praxi návod na sestavení a použití takřka nezbytný, museli spoléhat na vlastní "literární" invenci a tak vzniklo i několik návodů z produkce Fitham :-). Bohužel z pochopitelných důvodů toto nejde aplikovat na kompletní kolekci doplňkového zboží zn. Kettler a tak nezbývá než se obrnit trpělivostí, nebo prostě prodej této nové kolekce přerušit, což považuji za přehnaně direktivní řešení, kdy ve finále bude opět nejvíce postižen zákazník :-(. V minulosti byl z tohoto důvodu přerušen dovoz jiné produktové řady zn. Kettler. Jednání s dovozcem je v tomto směru jako běh na dlouhou tra a je pravdou, že dovoz těchto "drobností" je z pohledu oficiálního dovozce zn. Kettler spíše jakousi "službou lidu" a tak doufám, že i za těchto pro všechny strany stížených a nepříjemných podmínek, zůstane rozmanitost nabídky zachována..
   J.P.
 • Aneta Škoulová
  23. 05. 2010
  Dobrý den, jak dlouhé jsou rukojeti tohoto švihadla? Budou vyhovovat i dospělému člověku?
  Děkuji za odpověd,
  s přáním krásného dne Aneta
  • Fitham.cz
   23. 05. 2010
   Dobrý den,
   rukojeti švihadla speed mají bezmála 13 cm. Troufám si tvrdit, že po této stránce budou jistě vyhovovat i lidem s rukou mastodontích rozměrů :-). Pozornost bych zaměřil spíše na průměr madla, který se pohybuje kolem 15 mm, zatímco u "dospělých" švihadel dosahuje běžně dvojnásnobných hodnot. Abych to shrnul, největší výhodou tohoto švihadla je právě jeho "dronost", která splňuje požadavky pro použití na trénink malých dětí, kterým se takové rukojítka drží mnohem příjemněji než robustní madla "dospělých" švihadel... U dětí bych tedy jednoznačně preferoval tento model, nicméně vyhovovat bude i dospělé ruce, přičemž značné oblibě se těší zejména u něžného pohlaví...
   J.P.

Alternativní výrobky

Navštivte 4 největší showroomy v ČR
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací