Vážení zákazníci, od 10.5. jsou Vám naše prodejny opět plně k dispozici. Přijďte si vyzkoušet trenažéry a elektrokola. Těšíme se na Vaši návštěvu!
TANITA display D-1000

TANITA display D-1000

Dostupnost: V ČR dočasně vyprodáno
Cena:
3 571 Kč vč. DPH a RP
Výrobce: TANITA
Záruka: 2 roky záruka

* Tělesný analyzátor BC-1000 neobsahuje integrovaný display, pro vykázání dat používá vestavěnou bezdrátovou ANT + ™ technologii, která umožňuje automatický přenos dat složení těla s jinými zařízeními. Nejjednodušší možnou kombinací je externí display. Ten je schopen přijímat vysílaná data z váhy a okamžitě vykáže měřené výsledky, ovládací konzole plní i funkci pro zadávání hodnot jednotlivých uživatelů.

* Displej může být použit samostatně s váhou nebo jako doplňující zařízení při použití se softwarem GMON nebo sporttesterem Garmin.

* Charakteristika:
Velký modře podsvícený LCD displej
Pam컝 pro 4 osoby
Zobrazované hodnoty:
* hmotnost
* tělesný tuk
* tělesná voda
* kosti
* bazální metabolická spotřeba
* metabolický věk
* svalová hmota

Příslušenství

Záruka:
2 roky záruka
Katalogové číslo:
TAN-display

Diskuze ke zboží TANITA display D-1000

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Pro dotazy týkající se servisu či reklamací prosím využijte reklamační formulář.
Váš e-mail nebude nikde zveřejněn

 • Honza
  04. 05. 2020
  Dobrý den, lze přenést hodnoty obdržené z bezdrátového stolního displeje TANITA D-1000 do počítače? Nejlépe do softwaru GMON Standard nebo Pro. Děkuji za odpověď.
  • Fitham.cz
   05. 05. 2020
   Dobrý den, bohužel přenos možný není, display Tanita D-1000 v podstatě jenom nahrazuje klávesnici pro ovládání analyzátoru.
 • Jana Němcová
  22. 07. 2012
  Dobrý den, prosím můžete mi podat informace o rozdílech vaší váhy TANITA BC-1000 pro profi užívání v porovnání s váhou inbodyR20. Děkuji Němcová
  • Fitham.cz
   22. 07. 2012
   Dobrý den, TANITA Corp. vyvinula metodu měření BIA, kterou dnes používá většina předních výrobců tělesných analyzátorů. BC-1000 používá pro měření pouze 4 elektrody, nevykáže tak hodnoty jednotlivých končetin a trupu, otázkou je konkrétní využití těchto výstupů. Podobné možnosti nabízejí i levné modely Tanita BC-545, BC-601. Samotná váha nemá display, ovládá se přímo "bezdrátově" z PC, výhodou je sledování dlouhodobých statistik a možnost komerčního využití. Vynálezce neinvazivní metody BIA je TANITA dnes chápána jako celosvětový lídr v produkci tělesných analyzátorů. Samozřejmostí je pochopitelně vysoká přesnost s minimálními odchylkami. InBody R20 používá obdobnou metodu měření, s větším počtem elektrod, přesnost měření bude patrně obdobná jako u tanity.
Profi stroje XEBEX již skladem!
Nevíte si rady s nákupem?
Jak vybrat SPORTTESTER Prohlédněte si rady a tipy
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací