Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Zjistěte svůj metabolický věk s osobními digitálními váhami TANITA

08. 07. 2024

Metabolický věk je zajímavý ukazatel, který vám ukáže skutečné stáří vašeho organismu. Porovnává váš bazální metabolismus s průměrným metabolismem lidí ve stejné věkové skupině, tím zjistíte, jak na tom vaše tělo opravdu je.

Představte si, že je vám 36 let, ale váš metabolický věk je 50 let. To vás může namotivovat ke změně životního stylu, aby se váš metabolický věk přiblížil vašemu skutečnému věku nebo ho dokonce překonal. Naopak, pokud je váš metabolický věk nižší než váš skutečný věk, je to známka dobrého zdraví a skvělé fyzické kondice.

Zlepšit svůj metabolický věk můžete zvýšením tělesné aktivity, snížením tělesného tuku a zvýšením objemu svalové tkáně. Osobní digitální váhy Tanita vám pomohou sledovat tyto změny. Tanita váhy zobrazují metabolický věk od 12 do 90 let (u některých modelů do 50 let). Pokud je váš metabolický věk nižší než 12 nebo vyšší než 90, zobrazí se na displeji příslušná minimální nebo maximální hodnota.

Změřit metabolický věk umí několik druhů vah Tanita. Tady jsou tři tipy od nás:

  1. Stačí vám základní, ale přesto přesná tělesná analýza? Doporučujeme model Tanita BC-731. Používá technologii skenu BIA, má kompaktní rozměry jako formát A4 a přehledný displej. Rozlišuje dospělý, dětský a atletický mód, což je ideální pro různé typy uživatelů.
  2. Zlatá střední cesta s více funkcemi a možností připojit si mobilní aplikaci My Tanita app je Tanita BC-401. Měří 10 hodnot, včetně fyzické kondice, viscerálního tuku, tělesných tekutin a podílu svalové i tukové hmoty. Rozpozná až 5 uživatelů.
  3. A pokud jste náročný uživatel, určitě nešlápnete vedle s Tanita RD-545 HR. Tento vylepšený segmentální analyzátor přináší vysokou přesnost tělesné analýzy, srovnatelnou se zařízeními použitelnými v lékařském prostředí. RD-545 HR používá celkem 8 elektrod, které měří paže, spodní končetiny a trup zvlášť, což umožňuje detailní segmentální analýzu. Nově přináší možnost měření tepové frekvence a data je možné přenášet do mobilní aplikace My Tanita app. Tento analyzátor je ideální pro dlouhodobé sledování hodnot, což pomáhá při plnění individuálních cílů, jako je redukce nadváhy, nárůst svalové hmoty nebo sledování tělesných tekutin.

Vyzkoušejte osobní digitální váhy Tanita a zjistěte, jak je na tom vaše tělo skutečně. Snažte se zlepšit svůj metabolický věk a přibližte se k mladšímu, zdravějšímu já.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět