Vážení zákazníci, aktuálně zaznamenáváme několikanásobné množství objednávek oproti běžnému období. S tím souvisí dočasně omezená možnost reagovat na veškeré telefonní a emailové dotazy. Za uvedené nepříjemnosti se omlouváme. Prosíme sledujte naše Aktuality, kde Vás pravidelně informujeme o situaci v expedici zásilek a našich službách. Prosíme věnujte pozornost skladovým dostupnostem u jednotlivých produktů.

Domácé fitness

 

SK Nakupujte domácí fitness u profesionálů

FITHAM je jeden z největších prodejců domácího fitness vybavení v ČR. Díky 21 leté tradici a dennímu kontaktu se zákazníky na naší maloobchodní prodejně máme bohaté zkušenosti s celým nabízeným sortimentem a kvalifikovaně Vám poradíme při výběru modelu do Vašeho domácího fitnessu vhodného právě pro Váš účel.

 

SK Nadstandadní služby sekce domácí fitness

Rychlá doprava po celé ČR zdarma, montáž zboží na místě, servis v případě poruchy u zákazníka (zboží tak nemusíte jako obvykle nikam posílat či vozit, technik přijede k Vám a závadu odstraní) a rychlé zajištění záručního i pozáručního servisu, to jsou jen některé výhody, které nabízíme u většiny výrobků.

 

SK Výrobci domácího fitness

V naší nabídce najdete širokou škálu výrobků od nejlevnějších modelů až po špičkové stroje té nejvyšší kvality. Nabízíme Vám kompletní sortiment značek KETTLER, TUNTURI, HOUSEFIT, FORMERFIT, BREMSHEY, FINNLO, TECHNOGYM, HAMMER, POLAR a desítek dalších.

 

 nordcitrack promo

 

 

Veríme, že budeme mať príležitosť Vás presvedčiť o kvalite našich služieb a že naše vedomosti a skúsenosti získané za 21 rokov pôsobenia v oblasti domáceho fitness na trhu pomôžu i Vám k spokojnému a bezproblémovému užívania Vášho športového vybavenia.

 

 

 

 

 

Eshop v provozu, prodejny uzavřeny
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací