Výhodný nákup

Tradice firmy již 20 let

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem vybavení pro fitness, aerobic, stolní tenis a bojové sporty již od roku 1995 a od té doby si získala pevné místo na českém trhu. Ročně zrealizujeme přes 15 000 objedávek po celé republice, k čemuž využíváme externích skladů v Liberci, v Praze a Olomouci. Zákazníkům je k dispozici prodejna o ploše 400m2, která patří mezi největší v ČR a informační telefonní linka.

Věříme, že budeme mít příležitost Vás přesvědčit o kvalitě našich služeb a že naše vědomosti a zkušenosti získané za 18 let působení na trhu pomohou i Vám ke spokojenému a bezproblémovému užívání Vašeho sportovního vybavení.

Doprava strojů po ČR ZDARMA

Po celé ČR Vám nabízíme při nákupu nad 2 000,- Kč dopravu u většiny zboží ZDARMA, toto zboží je označeno "Doprava po celé ČR zdarma".

Montáž u většiny strojů ZDARMA

U vybraného zboží označeného "Montáž zdarma" máte od nás navíc i montáž zařízení naším technikem. U většiny výrobků je zajištěn i servis v případě poruchy u zákazníka bez nutnosti jej někam vozit.

Odborné poradenství na infolince

Nevíte si rady s výběrem toho správného produktu pro Vaše účely? Naši odborníci jsou Vám k dispozici po celý den na prodejně i na tel. číslech 485 103 249 a 602 119 550. Vybavili jsme stovky domácích, školních a hotelových posiloven ke spokojenosti našich zákazníků a rádi poradíme i Vám.

Prodloužená záruční doba

Na většinu značkových strojů vám nabízíme prodlouženou záruku v délce 3-5 let, Tato nadstandartní záruka je poskytována proto, že jsme přesvědčeni o kvalitě těchto strojů. 

Servis u zákazníka doma při poruše 

U vybraného zboží označeného "Servis u zákaznika zdarmanení třeba jako obvykle posílat zboží na reklamaci k prodejci či někam vozit, ale závadu přijede odstranit technik přímo k Vám. 

Rychlé dodávky zboží

Díky existenci naší maloobchodní prodejny a externím skladům po ČR máme většinu nabízeného zboží skladem a není tedy nutné zbytečně čekat na dodávku Vámi vybraného zařízení. Přes 90% objednávek vyřídíme do 72 hodin od objednání.

Existence kamenné prodejny

Pro zákazníky, kteří si zboží chtějí vyzvednout osobně, nabízíme možnost odběru v naší maloobchodní prodejně. Otevřena je ve všední dny od 9.00 do 18.00 hodin - v sobotu od 9.00 do 12.00 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací