Tento čtvrtek 28. 10. 2021 jsou naše prodejny z důvodu státního svátku UZAVŘENY! E-shop je krom infolinky v provozu bez omezení.

BH Fitness - TFT vs i.Concept technologie

Inovativní značka BH Fitness se neustále snaží přinést do povědomí nové technologie a možnosti, které dnešní doba nabízí. Proto pro své produkty do domácího prostředí nabízí trenažéry, které vynikají nejen kvalitní mechanikou a moderním designem, ale i inovativní programovou nabídkou a tréninkovým softwarem.

V tomto případě se jedná o monitory vybavené moderními TFT dotykovými displeji s wifi připojením, případně stroje vybavené i.Concept technologíí s Bluetooth, které jsou rozdílné svými možnostmi stejně jako "den a noc" a přesně proto se říká, že "každé zboží má svého kupce".


TFT monitorTechnologie TFT - Touch and Fun

Tento unikátní systém ocení především uživatelé, kteří hledají snadno ovladatelný a přehledný monitor, které jim nabídne všechny základní funkce, zabudovaná tréninková videa, programy a spoustu interaktivní zábavy pro pravidelné trénování.

Součástí tohoto monitoru je možnost připojení přes wifi k internetu a využívání zabudovaných aplikací jako je google chrome, facebook atd. Krom toho jsou součástí i 3 tréninková videa, která slouží jako motivace během tréninku (videa nijak neregulují odpor při tréninku).

Dále nabízí zabudovaný MP3 přehrávač a USB vstup pro přenos fotek, video souborů atd. Tento model nenabízí bluetooth konektivitu a využívání tréninkových aplikací jako je například Kinomap přes externí tabletu či smartphone atd.

 

 

i.Concept technologie

Technologie i.Concept

Technologie i.Concept je u produktů BH naopak určena pro lidi, kteří chtějí klasický trenažér, který budou využívat pro běžné využívání a v případě potřeby jej mohou rozšířit o plnohodnotné tréninkové aplikace jako je například Kinomap, kde můžete jezdit po celém světě a aplikace vám bude v průběhu tréninku regulovat odpor v návaznosti na aktuální terén.

Tyto trenažéry nabízí většinou standardní LCD monitor, který vyobrazuje všechny potřebné parametry při tréninku (čas, vzdálenost, spálené kalorie atd.) Nicméně nabízí i možnost připojení externího zařízení jako je tablet či smartphone prostřednictvím bluetooth konektivity. 

Můžete tak naplno využívat všechny kompatibilní tréninkové aplikace se značkou BH Fitness. Jsou to známé aplikace jako Kinomap atd..

Trenažéry BH Fitness, které toto připojení umožňují mají v názvu označení "DUAL", díky kterému můžete přes systém DUALKIT připojit váš trenažér s tabletu či smartphonem.

Zařízení DUALKIT je u vybraných modelů součástí dodávky a u některých je třeba si jej dokoupit

 


Porovnávací tabulka

              TFT MONITOR                     i.Concept technologie
Bluetooth připojení NE ANO
Tréninkové aplikace (KINOMAP ...)          NE ANO
DOTYKOVÝ MONITOR ANO NE
USB,MP3 ANO NE
WIFI připojení ANO NE
YouTube, Internetový prohlížeč ... ANO NE

 

VIDEO TFT

VIDEO I.Concept

 

 

 

 

 

 

Navštivte 4 největší showroomy v ČR
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací