Vážení zákazníci, ve středu 1.5. je státní svátek a naše prodejny budou uzavřeny. Ve čtvrtek 2.5. jsou pobočky opět otevřené dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení. E-shop je v provozu bez omezení.
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

O firmě FITHAM

Dovolte, abychom Vás přivítali na stránkách Fitham.cz a krátce ji představili naším PROMO videem.

 

 
Kdy a jak to celé začalo?

Firma byla založena v květnu 1995, jako jedna z prvních specializovaných firem s vybavením pro domácí i profesionální posilovny v České republice. V roce 1996 pak byla zahájena i výroba vlastních profesionálních strojů na posilování a od té doby jsme vylepšovali a uplatňovali naše zkušenosti prostřednictvím našich špičkových trenažérů. Díky tomu naše stroje splňují ta nejpřísnější kritéria na funkčnost, bezpečnost a design.
Vybavujeme tak tisice domácností a komerčních prostor ročně. Z tohoto důvodu jsme se stali přední nezávislý prodejce v oblasti fitness vybavení, který Vám vybaví každý prostor dle Vašich potřeb.

 

Síť poboček po celé ČR a SR, ověřený e-shop s více jak 100 značkami a velké skladové zásoby:

Sídlo firmy Liberec

V současnosti patří eshop a naše prodejny mezi největší specializované firmy v České a na Slovenské republice. Ročně zrealizujeme přes 50 000 objednávek po celé republice, k čemuž využíváme skladů v Liberci, v Praze, v Brně, v Plzni, Hranicích na Moravě a Bratislavě.

Firma disponuje skladovými prostory o rozloze 5 000 m2 a kamennými prodejnami o celkové ploše přes 2 000 m2, kde je vystaveno kompletní vybavení pro fitness - posilovací stroje a kardio trenažéry, aerobic, stolní tenis, elektrokola, sportovní výživu a bojové sporty.

Jen v pražské prodejně v Jesenické ul. je vystaveno přes 150 trenažérů a posilovacích strojů. Zároveň v naši největší pobočce v Bratislavě na Slovensku přes 170 trenažérů a posilovacích strojů.

Prodejny v Praze, v Brně, v Plzni a v Liberci jsou svou plochou a počtem vystaveného sortimentu největšími specializovanými prodejnami s vybavením pro fitness, aerobic a bojové sporty v České republice a současně jedinými, kde vedle sebe najdete vystavené produkty renomovaných značek BH FITNESS, FLOW FITNESS, NORDICTRACK, TUNTURI, PROFORM, FINNLO, HOUSEFIT, TRINFIT a desítek dalších. 

Na našich showroomech jsou vystaveny desítky typů rotopedů, elipticalů, posilovacích strojů, běžeckých, veslařských trenažerů a široká nabídka potřeb pro aerobic, bojové sporty a stolní tenis. Součástí prodejen jsou i sklady, vybrané zboží lze tedy v případě zájmu odvézt, případně se domluvit na dovozu našimi techniky.

 

Sortiment:

V našem sortimentu najdete výrobky více jak 100 značek, u většiny z nich jsme se stali autorizovaným prodejcem zajišťujícím i servis. Nabídneme Vám tak kompletní sortiment kardio trenažérů, posilovacích strojů a doplňkového sortimentu jako jsou speciální podlahy do fitness, vybavení pro bojové sporty, sporttestery či sportovní výživa. Navíc vše dle vámi definovaného prostoru, který potřebujete vybavit!

 

Prodejna interier

Prodejna interier

 Prodejna interier

 

Naši zákazníci:

Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, lidé, kteří si čím dál tím častěji uvědomují cenu svého zdraví, lidé po úrazech i vrcholoví sportovci. Z profesionální sféry pak rehabilitační a lékařské provozy, školní, hotelové, klubové a firemní posilovny, veřejná wellness a fitness centra.

 

Nabízené služby:

Jako jeden z největších prodejců fitness zboží v ČR / SR a autorizovaný prodejce všech renomovaných značek garantujeme:

● dlouhodobé zajištění záručního i pozáručního servisu u zákazníka bez nutnosti stroje někam vozit či posílat

● dodávku zboží včetně veškeré příslušné dokumentace, originálního i českého návodu

● dopravu strojů po celé ČR zdarma

● nadstandartní záruky na vybrané značky


 

Odborné poradenství:
Na prodejnách i informační lince je Vám k dispozici kvalifikovaný personál, který Vám ochotně poradí s výběrem stroje vhodného právě pro Váš účel, s ohledem na Vaše tělesné proporce a finanční možnosti.

 

Věříme, že budeme mít příležitost Vás přesvědčit o kvalitě našich služeb a že naše vědomosti a zkušenosti získané za 25 let působení na trhu pomohou i Vám ke spokojenému a bezproblémovému užívání Vašeho sportovního vybavení.

 

 

S pozdravem a přáním příjemného dne,

 

Eduard Nypl
jednatel FITHAM s.r.o.

 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět