Rádi Vám poradíme 602 119 550 po - pá 9:00 až 18:00

O firmě FITHAM

Dovolte, abych Vás přivítal na stránkách společnosti FITHAM s.r.o. a krátce ji představil.

 

Historie:

Firma byla založena v květnu 1995, jako jedna z prvních specializovaných prodejen s vybavením pro domácí i profesionální posilovny v České republice. V roce 1996 pak byla zahájena i výroba vlastních strojů, které už v té době splňovaly ta nejpřísnější kritéria na funkčnost, bezpečnost a design. Za další rok byl pak sortiment firmy rozšířen o solária, potřeby pro bojové sporty a stolní tenis.

 

Prodejna, sklady:

Sídlo firmy Liberec

Firma FITHAM s.r.o. patří v současnosti mezi tři největší specializované obchody v ČR a ročně zrealizuje přes 15 000 objednávek po celé republice, k čemuž využívá skladů o ploše 3 000 m2 v Liberci, v Praze a Olomouci.

Prodejna v Liberci je svou plochou největší specializovanou prodejnou s vybavením pro fitness, aerobic a bojové sporty v České republice a současně jedinou, kde vedle sebe najdete vystavené produkty renomovaných značek NORDICTRACK, TUNTURI, PROFORM, KETTLER, FINNLO, HOUSEFIT, TRINFIT a desítek dalších. Na prodejní ploše 400 m2 je vystaveno přes 90 typů rotopedů, elipticalů, posilovacích strojů, běžeckých, veslařských trenažerů a široká nabídka potřeb pro aerobic, bojové sporty a stolní tenis. Prodejna se nachází několik set metrů od výpadovky na Prahu za obchodním centrem NISA na adrese Kubelíkova 679, Liberec 8, k dipozici je u ní parkoviště. Součástí haly jsou i sklady, veškeré zboží lze tedy v případě zájmu odvézt, případně se domluvit na dovozu našimi techniky.

 

Sortiment:

V naší nabídce najdete kompletní vybavení pro fitness, aerobic, stolní tenis, solária a bojové sporty. Výrobky 70 firem, od nejlevnějších až po plně profesionální modely. Široký sortiment rotopedů, crossových, běžeckých a veslařských trenažerů, steppery, posilovací stroje pro domácí i proficentra, potřeby pro stolní tenis, aerobic.

 

Prodejna interier

Prodejna interier

 Prodejna interier

 

Naši zákazníci:
Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, lidé, kteří si čím dál tím častěji uvědomují cenu svého zdraví, lidé po úrazech i vrcholoví sportovci. Z profesionální sféry pak rehabilitační a lékařské provozy, školní, hotelové, klubové a firemní posilovny, veřejná wellness a fitness centra.

 

Nabízené služby:
Pro maximální spokojenost zákazníků zajišťujeme na všechny domácí stroje dopravu po celé ČR zdarma, v případě zájmu lze zboží dodat včetně montáže naším technikem. Výhodou nákupu u nás je i rychlé zajištění záručního i pozáručního servisu, u značkových strojů se záruční opravy provádí u zákazníka doma zdarma (zboží tak nemusíte jako obvykle nikam posílat či vozit, technik přijede k Vám a závadu odstraní).

 

Odborné poradenství:
Na prodejně i informační lince je Vám k dispozici kvalifikovaný personál, který Vám ochotně poradí s výběrem stroje vhodného právě pro Váš účel, s ohledem na Vaše tělesné proporce a finanční možnosti.

 

Věříme, že budeme mít příležitost Vás přesvědčit o kvalitě našich služeb a že naše vědomosti a zkušenosti získané za 22 let působení na trhu pomohou i Vám ke spokojenému a bezproblémovému užívání Vašeho sportovního vybavení.

 

 

S pozdravem a přáním příjemného dne,

 

Eduard Nypl
jednatel FITHAM s.r.o.

 

 

 


Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací