O státních svátcích 5. 7. a 6. 7. 2022 budou naše prodejny uzavřeny, včetně infolinek. E-shop je Vám k dispozici bez omezení.
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

O firmě FITHAM

Dovolte, abych Vás přivítal na stránkách společnosti FITHAM s.r.o. a krátce ji představil.

 

Historie:

Firma byla založena v květnu 1995, jako jedna z prvních specializovaných firem s vybavením pro domácí i profesionální posilovny v České republice. V roce 1996 pak byla zahájena i výroba vlastních strojů, které už v té době splňovaly ta nejpřísnější kritéria na funkčnost, bezpečnost a design.

 

Prodejny, eshop a sklady:

Sídlo firmy Liberec

V současnosti patří eshop a naše prodejny mezi největší specializované firmy v ČR a ročně zrealizujeme přes 50 000 objednávek po celé republice, k čemuž využíváme skladů v Liberci, v Praze, v Brně, v Plzni a Hranicích na Moravě. Firma disponuje skladovými prostory o rozloze 4 500 m2 a kamennými prodejnami o celkové ploše přes 1500 m2, kde je vystaveno kompletní vybavení pro fitness, aerobic, stolní tenis a bojové sporty. Jen v pražské prodejně v Jesenické ul. je vystaveno přes 150 trenažérů a posilovacích strojů.

Prodejny v Praze, v Brně, v Plzni a v Liberci jsou svou plochou a počtem vystaveného sortimentu největšími specializovanými prodejnami s vybavením pro fitness, aerobic a bojové sporty v České republice a současně jedinými, kde vedle sebe najdete vystavené produkty renomovaných značek BH FITNESS, FLOW FITNESS, NORDICTRACK, TUNTURI, PROFORM, KETTLER, FINNLO, HOUSEFIT, TRINFIT a desítek dalších. Na našich showroomech jsou vystaveny desítky typů rotopedů, elipticalů, posilovacích strojů, běžeckých, veslařských trenažerů a široká nabídka potřeb pro aerobic, bojové sporty a stolní tenis. Součástí prodejen jsou i sklady, vybrané zboží lze tedy v případě zájmu odvézt, případně se domluvit na dovozu našimi techniky.

 

Sortiment:

V našem sortimentu najdete výrobky více jak 100 značek, u většiny z nich jsme se stali autorizovaným prodejcem zajišťujícím i servis. Nabídneme Vám tak kompletní sortiment kardio trenažérů, posilovacích strojů a doplňkového sortimentu jako jsou speciální podlahy do fitness, vybavení pro bojové sporty, sporttestery či sportovní výživa.

 

Prodejna interier

Prodejna interier

 Prodejna interier

 

Naši zákazníci:

Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, lidé, kteří si čím dál tím častěji uvědomují cenu svého zdraví, lidé po úrazech i vrcholoví sportovci. Z profesionální sféry pak rehabilitační a lékařské provozy, školní, hotelové, klubové a firemní posilovny, veřejná wellness a fitness centra.

 

Nabízené služby:

Jako jeden z největších prodejců fitness zboží v ČR a autorizovaný prodejce všech renomovaných značek garantujeme:

● dlouhodobé zajištění záručního i pozáručního servisu u zákazníka bez nutnosti stroje někam vozit či posílat

● dodávku zboží včetně veškeré příslušné dokumentace, originálního i českého návodu

● dopravu strojů po celé ČR zdarma

● nadstandartní záruky na vybrané značky


 

Odborné poradenství:
Na prodejnách i informační lince je Vám k dispozici kvalifikovaný personál, který Vám ochotně poradí s výběrem stroje vhodného právě pro Váš účel, s ohledem na Vaše tělesné proporce a finanční možnosti.

 

Věříme, že budeme mít příležitost Vás přesvědčit o kvalitě našich služeb a že naše vědomosti a zkušenosti získané za 25 let působení na trhu pomohou i Vám ke spokojenému a bezproblémovému užívání Vašeho sportovního vybavení.

 

 

S pozdravem a přáním příjemného dne,

 

Eduard Nypl
jednatel FITHAM s.r.o.

 

 

 

Koloběžky do města i do terénu!
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací