Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

iConsole+ tréninková aplikace

Dnešní doba je ve znamení pokroku a technologií. Vše je se současným trendem modernizováno, automatizováno a vlastně i "aplikalizováno". Základní programové nabídky už řadě uživatelů nestačí a dnes prakticky již každý výrobce nabízí trenažéry s možnosti připojení tabletu či chytrého telefonu. 

Kapitoly:

 

Jedna z velice oblíbených a velice známých tréninkových aplikací je iConsole+, která je ke stažení zcela ZDARMA jak pro Android, tak i pro iOS.

V současné době naleznete na GOOGLE PLAY ke stažení tři druhy aplikace iConsole+, ale my se budeme věnovat pouze té hlavní.

Všechny vychází ze stejného základu a jsou ke stažení ZDARMA. Sami si můžete vyzkoušet, která verze vám je z hlediska užívání nejvíce sympatická. Nicméně v základu všechny nabízí základní přednastavené tratě, rychlé starty a především vytváření vlastních tras v systému GOOGLE MAPS. Díky tomu se můžete dostat kamkoliv na světě a zatrénovat si klidně v New Yorkeru, Filipínách, nebo třeba Velké čínské zdi a zcela ZDARMA! Každá verze nabízí stejný základ s menšími odchylkami a po registraci v některé z aplikaci se můžete přihlásit pod stejnými údaji i v těch ostatních.

Upozorňujeme, že v rámci držení kroku s moderní dobou čas od času dojde u všech aplikací (včetně iConsole+) k aktualizaci a současné obrázky už nemusí být zcela aktuální. Nicméně se ničeho nelekejte, základ je vždy stejný a vždy nás můžete kontaktovat s případnými dotazy, rádi vám poradíme!

iconsole+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

iConsole+

 

 

 

 

 

 

 

Tou nejhlavnější je "klasická" iConsole+. Tato aplikace funguje již řadu let a je využívána řadou známých značek jako je třeba u nás značka Housefit apod. Tuto verzi lze využívat jak pro Android, tak i pro iOS zařízení.

Technické požadavky:

  • Android: 3.0 a vyšší
  • iOS: iOS 8.0 a vyšší. Kompatibilní se zařízením iPhone, iPad a iPod touch.

 

 

iconsole+ training

 

Další verzí můžeme zmínit iConsole+ traning

 

Tato aplikace je v současné době moderní puvodní klasické aplikace a dává to jednoznačně najevo svým inovativním designem. Nabízí velice jednoduché ovládání a přehlednost při tréninku. Aplikace je kompatibilní pro mobilní telefony i pro tablety.

Tato aplikace je dostupná pouze pro systém Android.

 

Technické požadavky:

  • Android: 5.0 a vyšší

 

 

  

                                             Další kapitola článku   >>> 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět