Vážení zákazníci, ve středu 1.5. je státní svátek a naše prodejny budou uzavřeny. Ve čtvrtek 2.5. jsou pobočky opět otevřené dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení. E-shop je v provozu bez omezení.
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

Intenzivní tréninkový program HIIT

24 MINUT DENNĚ, 3 DNY V TÝDNU A 10 TÝDNŮ

HIIT (Hight Intensity Interval Training)

- intervalový intenzivní trénink pro domácí prostředí

- stačí pouhých 24 min denně!

- pro zpevnění postavy a redukci tuku

- s trenažéry BH Fitness

 

hiit_2.jpg

POUZE 24 MINUT DENNĚ:

Nový tréninkový systém HIIT je vhodný pro začínající cvičence, ale i aktivní sportovce. Pokud chcete zlepšit svoji fyzickou kondici, zredukovat přebyteční tuk za krátký čas, tak je tento systém pro Vás ideální. K dispozici je Vám kompletní cvičební plán, který Vám poradí v začátcích a pomůže v dosažení stanovených cílů. Pro systematické zlepšování a adaptaci na tento program doporučujeme 10 týdenní plán, tedy cca 72 minut cvičení za týden.

CARDIO TRÉNINK:

Prvním krokem v tomto 24 minutovém cvičebním plánu aktivujeme kardiovaskulární systém pomocí aerobního cvičení na trenažéru s programem HIIT jako je například BH FITNESS I.BRAZIL HIIT DUAL. Díky tomuto aerobnímu cvičení trvajícímu prvních 12 minut se svalstvo zahřeje a současně připraví pro dalších 12 minut posilování. Počítače těchto přístrojů mají jeden speciální displej navíc, který Vás vede intervalovým tréninkem.

hiit-3.jpg

POSILOVÁNÍ:

Posilovací cvičení jsou založena na sérii cviků využívající Unlimited Toning Machine a dalších pohybů, které běžně děláme v každodenním životě. Každé cvičení je prováděno po dobu 40 vteřin, poté následuje 20 vteřin pauza. Dle tréninkového plánu je každé cvičení prováděno 2 krát. Po ukončení tréninku je vždy nutné se důkladně protáhnout, z důvodu předejití případným zraněním.

hiit-4.jpg

TÉMA KONFORTNÍ ZONY:

Tzv. KOMFORTNÍ ZÓNOU je stav, kdy Vaše tělo je zatěžováno stejnou intenzitou zátěže a nemá, tak důvod reagovat. Z tohoto důvodu je potřeba tělo zatěžovat a nutit neustále reagovat, aby mělo potřebu se přizpůsobit dané intenzitě. Vaše cvičení jinak nebude nikdy tak efektivní a Vy zbytečně tak oddalujete své cíle - spálených kalorií, zbavení se přebytečného tuku, celkové zlepšení zdravotního stavu.

ZRYCHLETE SVŮJ METABOLISMUS:

Vysoce intenzivní intervalový trénink zrychlí Váš metabolismus a vyvolá kýžený EPOC (Excess Post-Exercise Oxygen Consumption) efekt. Zmíněný EPOC efekt je založen na trvajícím spalování kalorií po ukončení cvičení až do chvíle, kdy se Vaše tělo opět vrátí do normální výchozí hladiny kyslíku. Díky EPOC efektu spalování tuků pokračuje až 48 hodin po ukončení tréninku.

CVIČEBNÍ PROGRAM 24 MINUT:

Cvičební úseky tréninkového programu "24 min" jsou organizovány ve specifickém pořadí a délce. Střídá se vysoce intenzivní úsek s aktivním odpočinkem. Volba konkrétního cvičebního plánu vždy závisí na Vaší aktuální fyzické kondici.

CVIČEBNÍ PLÁNY TRÉNINKOVÉHO PROGRAMU HIIT 24 MINUT.

ZAČÁTEČNÍCI:

Vhodné pro lidi se sedavým zaměstnáním, kteří nesportují nebo se již dlouho aktivnímu sportu nevěnují. Rozhodli jste se začít starat o svoji fyzickou kondici a dostat se do formy? Vítejte u 24 minutového tréninkového programu.
Začněte s přípravnou úrovní a v závislosti na Vašich výkonech se bude intenzita cvičení přiměřeně zvyšovat. Pokud si myslíte, že by se u Vás mohly vyskytnout jakékoliv zdravotní obtíže, je trřeba nechat se před začátkem cvičebního programu vyšetřit Vaším lékařem.

MÍRNĚ POKROČILÍ:

Vhodné pro ty, kteří se dlouhodobě věnují nízkozátěžové sportovní činnosti nebo pro ty, kteří se v minulosti aktivně sportu věnovali. HIIT 24 minutový program Vám garantuje rychlé zlepšení vaší fyzické kondice.
Svůj cvičební plán začnete na úrovni začátečník, nicméně samotný postup bude náročnější. V závislosti na zlepšení vaší fyzické kondice se bude týden po týdnu zvyšovat náročnost tréninku.

POKROČILÍ:

Vhodné pro aktivní sportovce a trénované lidi s výbornou fyzickou kondicí. Pravidelně sportujete, znáte tudíž výhody vysoce intenzivního intervalového tréninku.
Požadovaná úroveň náročnosti cvičebního plánu je mnohem vyšší než u plánů ostatních. HIIT systém se dokáže přizpůsobit i aktivnímu sportovci a přinut ho k velmi intenzivnímu tréninku tak, aby mohl pocítit opravdové zlepšení fyzické kondice na všech úrovních

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět