Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

Tréninková aplikace MyHomeFit

Úspěšně jsme otestovali aplikaci MyHomeFIT!

MyHomeFit logoTréninkových aplikací, které se dají využívat ke kardio strojům, je celá řada. Pokud bychom však zúžili výběr pouze na aplikace, které se dají využívat zcela zdarma, bude výběr mnohem užší a když výběr ještě ztenčíme na aplikace, které jsou k tomu spolehlivé a nabízejí širokou škálu možností, bude jich ještě méně.

K jedné z takových patří výše zmíněná aplikace MyHomeFit, která Vám nabízí rozšíření programové nabídky, archivaci tréninků a zároveň velmi populární možnost "postav si svou trať sám". Aplikace je zcela zdarma a prakticky hned v počátku si získala své fanoušky a vynikající hodnocení na GooglePlay. Jedinou nevýhodou vidíme v tom, že je prozatím nepřístupná pro zařízení s operačními systémy iOS, aplikace tak běží pouze pod Androidem.

 

Aplikaci jsme testovali hned na několika strojích značek FlowFitness, Tunturi a HOUSEFIT. Téměř ve všech případech nám nabídla stabilní prostředí, ve kterém jsme mohli využít širokou škálu programů a hlavně i možnost postavit si trať přes funkci GoogleMaps a trénovat tak na zajímavých místech po celém světě.

MyHomeFit se spáruje s Vaším trenažérem přes funkci Bluetooth a to přímo v aplikaci. Jednoduše svůj stroj vyberete ze seznamu kompatibilních zařízení a pak už si jen vyberete z možností různých druhů tréninků.

Najdete zde přednastavené tréninky, které Vám sami budou přidávat či ubírat zátěž, další druhy intervalových tréninků, možnost zadat si cílové hodnoty, kterých chcete dosáhnout a již zmíněnou funkci stavění tratí dle GoogleMaps a to kdekoli na světě.

Díky tomu můžete trénovat podle mapy a opět Vám trenažér ubírá či přidává zátěž dle toho, zda jedete z kopce nebo naopak. Aplikace lze spojit z kompatibilními stroji všech druhů, tzn. s rotopedy, cyklotrenažéry, eliptickými trenažéry, veslovacími trenažéry i běžeckými pásy. U běžeckých trenažérů však aplikace nekomunikuje se sklonem a rychlostí, tu si vždy musíte upravit podle svých potřeb, jinak je plně funkční i s běžeckými pásy.

Aplikace umožňuje zároveň i připojení Bluetooth hrudních pásů a k tomu můžete využít i HRC programu, který taktéž v nabídce App MyHomeFit naleznete.

 Aplikace MyHomeFit

Další zajímavou funkcí je archivace Vašich tréninků, kde si můžete hodnoty procházet a porovnávat s ostatními. Zároveň jistě oceníte i možnost data tréninku vyexportovat a následně je použít do jiné aplikace, kde už svoje aktivity sledujete. Z těch nejznámějších může jít o STRAVA, ENDOMONDO, ROUVY, apod.

MyHomeFit je aplikací, která Vám zcela zdarma pomůže zpříjemnit Vaše tréninkové chvilky a přenést se tak přes stereotypní cvičící rutinu, která může mnohé z nás odradit. Věříme, že Vás osloví a pomůže v namáhavém tréninku i Vám.

 

Aplikaci můžete zdarma stáhnout na:

google play

 

Pozn. Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost)

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět