Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

TUNTURI ROUTES

Aplikace TUNTURI ROUTES pro trenažéry značky Tunturi

 

tunturi routesTréninková aplikace TUNTURI ROUTES vychází z rodiny KINOMAP , která je výhradně určena pro trenažéry značky Tunturi a patří mezi velice populární systémy, které lze propojit s vašim tabletem či smartphonem k vašemu trenažéru přes systém BLUETOOTH.

Jedná o většinu trenažérů co značka TUNTURI nabízí, především o rotopedy, běžecké, crossové/eliptické trenažéry apod. Nekomunikuje ale například s vesly.

V současné době je volně ke stažení a k dispozici v demoverzi s cca 10 videi zdarma a pokud se rozhodnote, tak můžete zakoupit plnou verzi za 10 euro za měsíc. Registrace probíhá přes stránky www.kinomap.com .

Zobrazovat reálné tratě nafilmované a zpracované tak, že když je stoupání na trase, Vaše zátěž se zvedá (rotopedy a eliptické trenažery) a nebo se zvedá náklon (běžecké pásy).

V této kapitola naleznete návod na připojení trenažéru k aplikaci níže.

 

 

 

 


 

tunturi routes

    

Pokud chcete dodat vašim tréninkům nový rozměr a jezdit po ověřených silnicích v teple vašeho domova, tak není nic lepšího než vyzkoušet tuto aplikaci, která je přesně určená pro tyto radovánky.
Je snadno ovladatelná, přehledná a nabízí řadu videí z celého světa.

Krom toho si můžete videa stáhnout do offline modu pokud nemáte kvalitní připojení wifi. 

V demoverzi můžete využívat 10 videí pro pravidelný trénink, případně si dokoupit plnou verzi za 10 euro/měsíc na www.kinomap.com 

 

 

 

 

tunturi routes mapy

 

 

 

Díky této tréninkové aplikaci můžete zažít jaké je to jezdit po Tour de france, ulicích central parku a mohem víc.

Můžete sledovat všechny načtené hodnoty v podobě času, vzdálenosti, tepové frekvence a terén vám bude automaticky měnit daný odpor tak, jako by jste tam skutečně byli.

 

 

tunturi routes trenažéry

 

 

Aplikace je prakticky pro všechny trenažéry značky Tunturi. Především ji oceníte u běžeckých a eliptických trenažéru či rotopedů a cyklotrenažérů. Jestli je aplikace s trenažérem kompatibilní se dočtete vždy na stránkách konkrétního produktu.

 

 

 

  

tunturi routes profily

 

 

 

Krom ale videotréninků je součástí aplikace i řada přednastavených programů zaměřených na vaši kondici a spalování tuků, proto neváhejte otestovat aplikaci Tunturi routes s trenažéry Tunturi, jistě se vám zalíbí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Jak připojit aplikaci Tunturi Routes?

 

Jak připojit hrudní pás s aplikací Tunturi routes?


Tréninkovou aplikaci KINOMAP pro iOS a ANDROID smartphony můžete stáhnout přímo zde!

 

 

TECHNICKÉ POŽADAVKY

upozorňujeme na potřebu Bluetooth 4.0 a vyšší a samozřejmě WIFI v místě použití
ANDROID IOS
operační systém Android 5 a vyšší                      operační systém iOS 9.0 a novější (pro iPhone, iPad, iPod touch), Mac - macOS 11 či novější s procesorem M1

 

                                             Další kapitola článku   >>> 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět