Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

Možnosti uchycení posilovacích závěsných systémů a TRX

V minulé kapitole jsme řešili chyby, kterých se řada lidí při cvičení na posilovacích závěsných systémech dopouští. V této poslední kapitole vám přinášíme základní způsoby, jakými lze posilovací závěsný systém ukotvit, aby cvičení bylo pohodlné a bezpečné.

 

 

Závěsný systém TRX je produkt který byl vyvinut k bezpečné tréninku v rámci zavěšení nejen v tělocvičnách a fitness centrech, ale i v domácnostech a přírodě. Základní výbavou každého modelu je speciální kotva, která umožňuje ukotvení v absolutní bezpečnosti.

Základem kvalitního úchytu je pevná konstrukce, trám, nosník, ale i například plot nebo pevnější větve stromů. Primární věcí je vždy bezpečnost cvičence.

V aktuální nabídce se vyskytuje i příslušenství na které se dá TRX připevnit a bez problému cvičit v různých prostředích 

  

TRX X-Mount

Svým zpracováním trošku připomíná držák na boxerské pytle, ale primární použítí je v rámci tréninku TRX. Jedná se o jednoduchý a efektivní držák, který se používá zejména ve vnitřních prostorách jak u obvodových zdí tak i u stropu. Jeho průměr je 12 cm a je vyroben z kvalitní jakostní oceli. pro absolutní bezpečnost cvičence.

 

 

TRX - X-mount 1TRX X-MOUNT

 

 

 

 

TRX Závěs na dveře

Velice praktický pomocník pro cvičení na TRX skrz jakkékoliv dveře. Častým dotazem je jestli tato pomůcka nepoškozuje dveře., ale opak je pravdou. Závěs na na dveře nepoškozuje jejich strukturu ani malbu nebo lak. Výrobním materiálem je nylon. Při zavřených dveří se jedná o 100% bezpečnou cvičební pomůcku.

 

 

TRX Závěs dveře    TRX DVEŘE

 

TRX X-Tender

Tato pomůcka slouží jako "prodlužovák" o délce 94 cm. Jedná se o produkt díky kterému dokážete ukotvit své TRX na větší vzdálenosti. Velkou výhodou je možnost spojení několika X-Tenderů dohromady a uchycení za kotevní body které mají více jak 25 cm v obvodu.

 

TRX X-TENDER    trx-x tender

 

Možnost upevnění na žebřiny nebo hrazdu

Ideálním pomocníkem k úchytu TRX a k dalšímu cvičení s vlastní vahou jsou žebřiny nebo hrazdy. Díky příčkám žebřin můžete mít své TRX v podstatě v libovolném úhlu a tím zatížit rozmanitě své partie těla. Pro úsporu místa lze také použít formu upevnění skrz hrazdu (dveřní, stropní nebo připojenou na obvodové zdi).

Velký výběr žebřin a hrazd najdete na našem ESHOPU.

 

TRX ŽEBŘINY              TRX BAR

 

 

Originální samonosné závěsné konstrukce pro komerční využití

Tato konstrukce je ideálním řešením pro efektivní a bezpečné skupinové cvičení v komerčních centrech a klubech. Konstrukce má speciálně navržený tvar z odolného kovového materiálu, jeji délka se odvíjí od požadovaného počtu stanovišť (3 m - až 6 cvičících, 4,5 m - až 8 cvičících, 6 m - až 12 cvičících). Ceny jednotlivých konstrukcí nejdete ZDE

 konstrukce na TRX

 

                        Vyberte si závěsný systém v našem eshopu  >>> 
Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět