Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

Posilovací závěsné systémy, TRX

Závěsný posilovací systém je moderní mobilní posilovací pomůcka původně vyvinutá pro americké vojenské jednotky. Originální produkt je označen zkratkou TRX (z anglického „Total-body Resistance Exercise, tedy cviky pro zatížení celého těla). Postupem času se tato pomůcka stala oblíbenou nejen v armádě, ale i u mnoha trenérů nebo nadšených cvičenců. Stala se součástí výbavy profesionálních sportovců, vojenských i policejních jednotek, a v neposlední řadě jako součást výbavy fitness center a sportovních klubů v rámci skupinové cvičení. Pro svoji jednoduchost (možnost zavěšení i na dveře, větev stromu nebo plot) a skladnost (malá taštička) je nedílnou součásti i mnoha domácností.

 

posilovací závěsný systém TRX

 

VÝHODY TRX

  • k posilování se používá většinou vlastní hmotnost těla

  • zábavné a kreativní cvičení

  • intenzitu lze nastavovat změnou postoje oproti závěsnému bodu

  • jednoduchost umístění

  • cena od 990 Kč 

 

 

 

Závěsný systém TRX se skládá z nastavitelných popruhů opatřených karabinami, zakončených madly pro dolní nebo horní končetiny. Pomůcka je navržena pro postavy s různou výškou a hmotností do 150 kg.

 

               TRX OUTSIDETRX FITNESS

 

Samotné cvičení probíhá tak, že jedna část těla je vždy na pevné nebo nestabilní podložce a druhá je zavěšená v závěsu. Ve většině případech se cvičí s vlastní hmotností těla. Variabilitou k tomuto cvičení může být odpor druhého cvičence (např. tlačící ruka zvyšující náročnost pohybu cvičence na TRX) nebo zvýšení náročnosti cviků pomocí zátěžové vesty.

 

Závěsný systém stimuluje nejen svaly, které je cvičenec zvyklý procvičovat, ale i svaly vnitřní (zejména střed těla „core“), které jsou u většiny populace ochablé. Cvičením se také zlepšuje koordinace pohybů a rovnováha, proto je tento produkt vhodný pro každého bez ohledu na věk a pohlaví.

 

 

                                             Další kapitola článku   >>> 

 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět