Zpět k výpisu

Set pálek KETTLER Outdoor

  • 3 roky záruka
  • Dočasně nedostupné
  • 490 Kč vč. DPH
  • Set pálek na stolní tenis KETTLER Outdoor je ideální pro rekreační hru, při použití ve venkovním prostředí. Pingpongové pálky KETTLER Outdoor vynikají svou ergonomií a výbornou ovladatelností, jejich herní vlastnosti ocení hráči všech věkových kategorií. Tenisové pálky KETTLER Outdoor si lze pořídit také v sadě se třemi pingpongovými míčky KETTLER 1-STAR.
  • Charakteristika pálky Kettler Outdoor : plastové provedení odolné vůči nepříznivému počasí, hrací třída A: začátečníci (bez ohledu na věk), 60% rychlost, 50% rotace, 70% ovladatelnost (Master xxxxx), provedení: chrpová modř, polymer, konkávní rukojeť ERGO GRIP s optimální ergonomií.
  • Záruční doba: 3 roky záruka

 

Doporučujeme dokoupit

KETTLER míčky na stolní tenis 3 STAR

KETTLER míčky na stolní tenis 3 STAR

míčky na stolní tenis ve špičkové kvalitě pro závodní a ofenzivní rekreační hráče 3 kusy v balení, bílá barva uvedená cena je za 3 kusy

Více info
Dočasně nedostupné
99 Kč
S흻ka KETTLER VARIO

S흻ka KETTLER VARIO

s흻ka na tenisový stůl

Více info
Skladem 11 ks
490 Kč

Diskuze ke zboží Set pálek KETTLER Outdoor

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací