Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

Prodejny a sklady

exterier1

Naše prodejny jsou svou plochou největšími specializovanými prodejnami s vybavením pro fitness, aerobic a bojové sporty v České republice a současně jedinými, kde vedle sebe najdete vystavené produkty renomovaných značek BH FITNESS, FLOW FITNESS, NORDICTRACK, TUNTURI, PROFORM, KETTLER, FINNLO, HOUSEFIT, TRINFIT a desítek dalších.

 Na našich prodejnách naleznete vystavené desítky typů rotopedů, eliptikalů, posilovacích strojů, běžeckých a veslařských trenažerů. Je zde široká nabídka potřeb pro aerobic, bojové sporty a stolní tenis. Prodejny se nachází na adrese:

PRAHAJesenická 5, Praha 10 – Záběhlice, hned u Jižní spojky (sjezd do ulice v Korytech), největší specializovaná prodejna v ČR s plochou 550m2

LIBEREC - Kubelíkova 679/80, Liberec 8, směr Ještěd za obchodním centrem NISA (450m2)

BRNO - Pražská 61, Brno - Bosonohy (300 m2)

PLZEŇ - Na Roudné 1694/59a, Plzeň 301 00 (300 m2)

U všech prodejen máme pro naše zákazníky k dispozici parkoviště s dostatečnou kapacitou (Praha 13 vyhrazených míst, Liberec 20 vyhrazených míst, Brno 2 vyhrazená místa s možností běžného parkování v ul. Pražská), Plzeň 5 vyhrazených míst s možností běžného parkování v ul. Na Roudné. Součástí prodejen jsou sklady, velkou část sortimentu tak lze v případě zájmu ihned odvézt, případně jej objednat či se domluvit na dovozu našimi techniky.  

 

Mapa - pobočky Fitham

 

 

 

Ročně zrealizujeme přes 20 000 objednávek po celé republice, k čemuž využíváme sklady o celkové ploše přes 5 000 m2 v Liberci, v Praze, v Brně, v Plzni a v Hranicích na Moravě.

 

 

  

 

 

 

Na našich maloobchodních prodejnách si můžete prohlédnout a vyzkoušet desítky strojů a trenažérů řady značek od nejlevnějších strojů až po luxusně vybavené modely. Široký sortiment rotopedů, eliptických, běžeckých a veslařských trenažerů, stepperů, posilovacích strojů a lavic pro domácí posilovnu i komerční fitnesscentra Vám rádi předvedou naši odborní prodejci a poradí s výběrem optimálního stroje pro Váš účel. Vyberete si zde z nabídky vhodného příslušenství ke každému stroji, aby jste plně využili jeho možnosti a použití stroje bylo komfortní. Na prodejně najdete též doplňkový sortiment vybavení pro fitness, sportovní výživu, aerobic, stolní tenis a bojové sporty.

 

Mezi naše služby patří i možnost prodeje na splátky prostřednictvím společnosti HELLO BANK nebo HOME CREDIT.

 

 

interier1

interier3

interier2

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět