Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

Komerční stroje

 

  • Nakupujte u profesionálů

FITHAM je jeden z největších prodejců fitness vybavení v ČR s 27letou tradicí. Za tu dobu jsme zrealizovali stovky školních, hotelových a komerčních posiloven a rádi poradíme i Vám. Individuální přístup k zakázkám, odborné konzultace, grafické a cenové návrhy včetně zajištění financování a speciálních cenových nabídek, to je důvod proč zákazníci volí nás.

 

  • Nadstandardní služby

Narozdíl od většiny prodejců se snažíme poskytovat komplexní služby. Stroje vám po celé ČR zdarma dovezou naši technici, na místě je nainstalují, předvedou a zaškolí obsluhu. V případě poruchy zajišťujeme servis přímo u zákazníka v nejkratším možném termínu. Na stroje zajišťujeme dlouhodobý pozáruční servis včetně dodávky náhradních dílů.

 

  • Naši zákazníci

Mezi naše zákazníky patří rehabilitační a lékařské provozy, školní, hotelové, klubové a firemní posilovny, veřejná wellness a fitness centra. Přidejte se i vy ke stovkám spokojených zákazníků, kteří využili našich služeb.

komerce

 

Věříme, že budeme mít příležitost Vás přesvědčit o kvalitě našich služeb a že naše vědomosti a zkučenosti získané za více jak 27 let působení na trhu pomohou i Vám ke spokojenému a bezproblémovému užívání Vašeho sportovního vybavení.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět