Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

Domácí fitness

 

Nakupujte domácí fitness u profesionálů

FITHAM je jeden z největších prodejců domácího fitness vybavení v ČR. Díky 25 leté tradici a dennímu kontaktu se zákazníky na infolinkách a našich maloobchodních prodejnách máme bohaté zkušenosti s celým nabízeným sortimentem a kvalifikovaně Vám poradíme při výběru modelu do Vašeho domácího fitnessu vhodného právě pro Váš účel.

 

Nadstandadní služby sekce domácí fitness

Rychlá doprava po celé ČR zdarma, montáž zboží na místě, servis v případě poruchy u zákazníka (zboží tak nemusíte jako obvykle nikam posílat či vozit, technik přijede k Vám a závadu odstraní) a rychlé zajištění záručního i pozáručního servisu, to jsou jen některé výhody, které nabízíme u většiny výrobků.

 

Výrobci domácího fitness

V naší nabídce najdete širokou škálu výrobků od nejlevnějších modelů až po špičkové stroje té nejvyšší kvality. Nabízíme Vám kompletní sortiment značek BH FITNESS, TRINFIT, FLOW FITNESS, HOUSEFIT, TUNTURI, NOHRD, NORDICTRACK, PROFORM, FINNLO, HAMMER, TRINFIT, POLAR a desítek dalších.

 

 nordcitrack promo

 

 

Věříme, že budeme mít příležitost Vás přesvědčit o kvalitě našich služeb a že naše vědomosti a zkušenosti získané za 25 let působení v oblasti domácího fitness na trhu pomohou i Vám ke spokojenému a bezproblémovému užívání Vašeho sportovního vybavení.

 

 

 

 

 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět