Vážení zákazníci, v pátek 1.10. a v sobotu 2.10. jsou všechny naše prodejny uzavřeny z důvodu inventury. Eshop je v provozu bez omezení. Děkujeme za pochopení.

Váhy TANITA, sporttestery POLAR a GARMIN


Jsme největší autorizovaný prodejce diagnostických vah TANITA  a sporttesterů POLAR v ČR. 

 

Diagnostické váhy TANITA

Osobní váhy TANITA, POLAR

patří k tomu nejlepšímu co lze na sledování Vaší hmotnosti, zdravotní kondice a sledování tělesných hodnot zakoupit. Většina vah je schopna specifikovat složení Vašeho těla na svalovou hmotu, tukovou tkáň kostru a vodu. Vyšší modely osobní váhy TANITA pak mají přesnější módy rozlišující dítě či dospělého, atleta či nesportovce, muže či ženu. To zajišuje maximální korektnost výsledků měření. Pokud chcete špičkovou kvalitu a desig - zvolte osobní digitální váhy TANITA.

 

Sporttestery POLAR

sporttestery POLAR

jsou dnes už symbolem sportu, zdraví a dobré kondice. Sporttestery této finské značky se prodávají v 80 zemích světa, jejich výhod využívají amatérští i profesionální sportovci ze všech odvětví. Sporttestery POLAR pomáhají lidem zdravěji a lépe žít, sportovcům pak posouvat hranice sportovních výkonů dál a dál. Pulsmetry POLAR Vám pomohou naslouchat vlastnímu tělu, zajistí, aby Vaše tělo a svaly lépe využívaly kyslík a Vaše tělo fungovalo efektivněji. Díky milionům prodaných modelů spolupracují se značkou POLAR přední výrobci sportovního zboží ze všech odvětví a to Vám zajistí komunikaci Vašich hodinek s fitness stroji, mobilními telefony i sportovními software.

Navštivte našeho rádce, poradíme Vám, jak vybrat správný sporttester.

 

Navštivte 4 největší showroomy v ČR
Nevíte si rady s nákupem?
Jak vybrat SPORTTESTER Prohlédněte si rady a tipy
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací