Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

Potřeby pro bojové sporty

 

Nakupujte u profesionálů

Naše firma je předním dodavetelem vybavení pro fitness a bojové sporty v ČR. V naší nabídce najdete široký sortiment potřeb pro bojové sporty určených jak pro amatéry, kteří si chtějí nácvikem bojových technik zlepšit svoji fyzickou kondici, tak pro sportovní kluby. Věříme, že budeme mít příležitost Vás přesvědčit o kvalitě našich služeb a že naše vědomosti a zkušenosti získané za 20 let působení na trhu pomohou i Vám ke spokojenému a bezproblémovému užívání Vašeho sportovního vybavení.

 

Jsme autorizovaným prodejcem značek VENUM, BAIL-SPORT, EVERLAST, APRIORI, TUNTURI, BRUCE LEE a dalších.

 

Bojové sporty

patří odpradávna k lidské společnosti a vychází z tradičních duševních učení, jejichž cílem byla fyzická kondice, duševní čistota a rozvoj pozitivní mysli. Bojové sporty nyní získávají na popularitě u všech věkových kategorií, nejen v očích odborné, ale i laické veřejnosti. Bojové sporty Vám nabídnou nejen lepší fyzickou kondici a možnost obrany, ale i duševní rozvoj. 

box

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět