Přijďte si osobně vyzkoušet a nechat poradit s výběrem trenažérů, posilovacích strojů či fitness doplňků na domácí cvičení. Naši odborní poradci vám rádi vše vysvětlí na jedné z našich poboček.
BREMSHEY Vibration Plate Control

BREMSHEY Vibration Plate Control

BREMSHEY Vibration Plate Control se už neprodává, vyberte si prosím z aktuální nabídky
Pokud s výběrem potřebujete poradit, obraťte se prosím na naši zákaznickou linku 602 119 550. Děkujeme.
Doporučená MOC: 27 990 Kč
Doporučená MOC je cena doporučená dodavatelem
 • Doprava po celé ČR zdarma
 • Záruční servis u Vás doma
 • Montáž zdarma
 • Doprava po celé ČR zdarma
 • Záruční servis u Vás doma
 • Montáž zdarma
Naše cena:
23 790 Kč vč. DPH
Výrobce: BREMSHEY
Záruka: 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka, 5 let na rám
Značkový servis u zákazníka
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

Vibrační deska Bremshey Vibration Plate Control patří od svého uvedení na trh mezi nejprodávanější ve svém segmentu . Zákazníkům nabídne výkonný a kvalitní pohon za velmi rozumnou cenu, výkonem vyhovuje v běžném domácím prostředí např. pro kondiční trénink či pro obdobné užívání. Vibrační desky se v současné době stávají všeobecně stále více oblíbeným doplňkem pro cvičení. Nespornou výhodou vibračních desek je zapojení většího množství svalových vláken, které se při běžném cvičení neaktivují. Velmi zjednodušeně lze říci, že při jakékoliv činnosti člověka např. cvičení je zapojeno maximálně 40-50% svalových vláken, ostatní slouží jako jakási rezerva. Aktivní vibrační deska dokáže tento podíl navýšit dle výrobce až na 90%. Velmi důležitá je samotná frekvence vibrací , ta je volitelná a pohybuje se mezi 20-50 Hz v amplitudě 4mm. Doporučené používání se pohybuje v rozmezí 30-90 vteřin.

TECHNICKÝ POPIS

 • robustní ocelová základní deska pro stání
 • frekvence vibrací 20-50 Hz
 • rozsah amplitudového pohybu povrchu 0-4 mm
 • vibrační deska má výkonný motor 0,75HP (550W)
 • tréninková plocha 45x75cm
 • maximální váha uživatele 160 kg

 

 

TRÉNINKOVÝ POČÍTAČ

 • Měřené údaje:
  • čas, frekvence
 • Tréninkové programy:
  • Celkem programů: 2 (QUICK start, manual)
 • START/ STOP tlačítka pro spuštění
 • čas zatížení 30-90 sekund
 • 2 LED displeje s ukazateli hodnot programů

 

 

OSTATNÍ INFORMACE

 • celková hmotnost vibrační desky 53,5 kg
 • celkové rozměry dxšxv - 92cm x 86cm x 148cm
 • Záruční doba: 2 roky záruka, značkový servis u zákazníka

Příslušenství

FORMERFIT podložka 140x80cm

FORMERFIT podložka 140x80cm

podložka pod stroje a trenažéry speciální tlumící materiál rozměr 140x80 cm

Aktuálně nedostupné
790 Kč
Záruka:
3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
Rozšířená záruka:
5 let na rám
Katalogové číslo:
BVibr.C
Rozměry balení:
Na dotaz
Dostupnost ND:
Garantovaná 10 let
Zajištění servisu:
Značkový servis u zákazníka
FORMERFIT podložka 140x80cm

FORMERFIT podložka 140x80cm

podložka pod stroje a trenažéry speciální tlumící materiál rozměr 140x80 cm

Aktuálně nedostupné
790 Kč

Diskuze ke zboží BREMSHEY Vibration Plate Control

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Česká diskuze(9) Slovenská diskuze(0)
Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Pro dotazy týkající se servisu či reklamací prosím využijte reklamační formulář.
Váš e-mail nebude nikde zveřejněn

 • Vítková Petra
  21. 08. 2012
  Dobrý den,

  jelikož jsem dlouho cvičila na power plate a nyní jsem na mateřské, tudíž se na cvičení tak často jak bych potřebovala nedostanu, hledám nějakou "náhradu" v rozumné cenové relaci pro domácí použití. Je cvičení i účinky cvičení srovnatelné se strojem PP?
  Děkuji :-)
  • Fitham.cz
   21. 08. 2012
   Dobrý den, do domácího prostředí není nutné pořizovat stroje vhodné pro komerční účely. Na druhou stranu je nutné dávat pozor na výkon motoru, rozsah nastavení-způsob ovládání , na rozměry samotné desky,.... Jako vhodnou alternativu do domácího prostředí doporučujeme například Bremshey Vibra SE7. Deska má dostatečný výkon, jednoduché ovládání a přijatelnou cenu.
 • Vladimir Veleba
  06. 09. 2010
  Dobrý den,
  zakoupil jsem a jsem velmi spokojen..Jen jsem očekával nějakou publikaci jak cvičit.. Místo toho plakát s nejasnou interpretací.. dal by se někde koupit lepší manuál o tomto jinak naprosto ideálním cvičebním systému? Zdravím.
  • Fitham.cz
   06. 09. 2010
   Dobrý den,
   jsme rádi, že vybrační deska vyhovuje a je pravdou, že manuál je strukturován co možná nejjednodušeji, ostatně tak jak si současný trh žádá, a pokud si uživatel chce obstarat podrobnější informace, je odkázán takřka výhradně na odborné články, potažmo konkrétní osoby (osobní trenéry) zabývající se touto metodou cvičení. Pochopitelně dobrým informačním zdrojem je také internet. Např. některý ze specializovaných serverů pro sdílená videa...
   J.P.
 • Turková Mirka
  26. 06. 2010
  Dobrý den, ráda by věděla, jaké programy jsou přednastavené a jak jsou dlouhé. Při cvičení v sedu mi přijde totiž možnost zapnutí jen na 90s málo s ohledem na nutnost vstát, nastavit a vrátit se ke cvičení. Děkuji.
  • Fitham.cz
   26. 06. 2010
   Dobrý den,
   vzhledem k tomu, že obvyklá doba cvičení na jednu sérii se pohybuje do 60 sekund!, tak zbývající půl minuta zaručuje jistě dostačující prostor pro zaujetí výchozí "startovní" pozice. Maximální čas zatížení je 90 sekund, přičemž bych upozornil, že režim 90 sekund se využívá výhradně k závěrečnému uvolnění (kdy je svalstvo relaxováno) a výrobce v manuálu přímo uvádí, že cvičení překračující tento časový úsek v rámci jedné série může být spíše kontraproduktivní! Vysokofrekvenční vybrace jsou silným intenzifikačním faktorem a i lidé s velmi dobrou kondicí obvykle nepřekračují tuto dobu!
 • Marie
  18. 05. 2010
  Dobrý den, stroj bych si ráda zakoupila na zpěvnění svalstva, jsem nesportovec. Je možné ho využít v pokoji v patře? Mohla bych vás požádat o zaslání návodu k použití na mail, abych si mohla před nákupem vše prostudovat. Děkuji.
  • Fitham.cz
   18. 05. 2010
   Dobrý den, použití v patře problém není, vibrační deska BREMSHEY má základnu stroje dokonale odpruženou, návod Vám kolega zašle.
 • Mahas
  18. 03. 2010
  dobry den, chtel jsem se zeptat na ev. moznosti vyuziti vibracni plosiny. Mam doma od Vas veslovaci trenazer (Tunturi R25) a jsem s nim spokojen, pouzivam obden, chodim behat. Jde mi o to, co navic mi cviceni na vibracni plosine muze dat? Chtel bych posilit svaly hlubokeho stabilizacniho systemu, posilit brisni svaly. Nebo je lepsim resenim nestabilni plocha? A jaky je rozdil mezi Bremshey Vibration Plate Control a pristroji rady inSportline za zhruba polovicni cenu? Dekuji predem za odpoved.
  • Fitham.cz
   18. 03. 2010
   Dobrý den,
   pokud už doma máte veslovací trenažér, pak bych pro uvedený účel zvolil spíše BOSU BALANCE TRAINER. Jak z hlediska všestrannosti, tak z hlediska zdravotní prevence se jedná o jednu z nejlepších tréninkových pomůcek. Umožňuje cvičit desítky posilovacích cviků, včetně širokého spektra zdravotních cvičení pro zpevnění svalového korzetu. Pokud jej otočíte půlkulatou strannou dolů vznikne dokonalá a pružná balanční deska pro trénink hlubokého kosterního svalstva.
   Co se týče cen a kvality, vibrační deska BREMSHEY patří v ceně do cca 30 000,- k tomu lepšímu co současný trh nabízí a jak kvalitativně, tak funkčně ji nejde srovnávat s výrobky do cca 20 000,- kč.
   J.P.
 • Dana
  08. 03. 2010
  Dobrý den,
  slyšela jsem o vibrační desce včera poprvé,ale jen to,že je to super,nic víc o ní nevím-),můžete mi popsat např.nějaké cviky?A v čem,je to lepší než eliptical,který si plánuji koupit..?Je vibrační deska účinější?Chtěla bych posílit i břišní svaly a to u elipticalu asi neposílím..
  A kterou v.desku doporučíte,v.160,65kg,30let.
  Díky za odpověï.
  • Fitham.cz
   08. 03. 2010
   Dobrý den, vibrační deska umožňujeje velmi všestranné cvičení pro zpevnění svalů celého těla, oproti eliptickému trenažéru ale ne klasickým způsobem. Principem vibrační desky je překonávaní vibrací, které deska vytváří. Základní cviky jsou vždy součástí návodu každého stroje, existuje jich ale většinou daleko víc. Na mail jsme Vám zaslali návod k tomuto konkrétnímu modelu, pro Váš účel považuji model BREMSHEY za ideální kompromis ceny, kvality a parametrů desky.
   Pokud bych ale váhal při výběru stroje s ohledem na zlepšení celkové fyzické kondice a redukci tuku osobně bych zvolil eliptický trenažér a doplnil jej o cviky na přímý břišní sval (ty šikmé eliptical zatěžuje dostatečně) pomocí např. AB-masteru, vibrační desku bych volil až jako doplněk aerobního tréninku.
 • Pavlína
  09. 01. 2010
  Dobrý den,

  chci se zeptat, zda jsou k vibrační desce přiloženy i cviky, které se na ní provádí.

  Díky
  • Fitham.cz
   09. 01. 2010
   Dobrý den, součástí desky je i originální i český návod, včetně cviků a jejich popisu. Tato vibrační deska umožňuje stejné cviky jako většina modelů, v tom se příliš neliší, výhodou této desky je kvalitnéí provedení a výkonná pohonná jednotka.
 • Lucie
  04. 01. 2010
  Vibrační deska byla vánočním dárkem pro manžela a pořizovali jsme ji s velkým očekáváním. Zatím jsme nadšeni, cvičení je dle přiloženého návodu poměrně jednoduché, nastavení zátěže je i pro úplné začátečníky, z čehož jsme měli strach, jelikož jsme oba nesportovci a máme sedavé zaměstnání. Můžeme doporučit, dodání a servis firmy taky perfektní. Dáváme pět hvězdiček :-). Jen netušíme je nutná nějaká údržba, v návodu nic takového uvedeno není?
  • Fitham.cz
   04. 01. 2010
   Dobrý den, jsme rádi, že jste spokojeni, údržbu vibrační deska při běžném domácím využití nevyžaduje, proto není v návodu zmíněna.
 • Kratochvílová Simona
  19. 12. 2009
  Dobrý den,
  lze tuto vibrační desku využít jen pro domácí cvičení nebo může být i jako vybavení ve fitku či wellnes studiu? Děkuji
  • Fitham.cz
   19. 12. 2009
   Dobrý den, vibrační desky této cenové kategorie jsou bez ohledu na výrobce vhodné výhradně pro domácí využití, vibrační deska která by vydržela komerční využití by musela stát nejméně ttojnásobek této částky.
Užijte se poslední letní sluneční paprsky na elektrokole!
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět