Zpět k výpisu

CONCEPT přijímač pro hrudní pás

 • Zbozí se již neprodává
 • 1 490 Kč vč. DPH

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

CONCEPT přijímač pro hrudní pás se už neprodává, vyberte si prosím z aktuální nabídky

Pokud s výběrem potřebujete poradit, obraťte se prosím na naši zákaznickou linku 602 119 550. Děkujeme.

Přijímač CONCEPT pro komunikaci vesla s počítačem PM3 s hrudním pásem, určený výhradně k veslům CONCEPT. Obsahem dodávky je jen přijímač, vyobrazený hrudní pás není součástí dodávky, je nutné jej doobjednat (vlastní přijímač je na fotce vpravo).

Diskuze ke zboží CONCEPT přijímač pro hrudní pás

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

 • Michal Brychta
  04. 03. 2015
  Dobrý den, dle vaší informace níže v textu jiného dotazu "má trenažér Concept 2 D/PM3 integrovaný přijímač pro výsílače zn. Sunnto, případně je možné použít hrudní pás s vysílačem Polar T34, pro komunikaci je však nutné připojit i externí přijímač". Když si tedy pořídím hrudní pás Sunnto, nemusím již dokupovat externí přijímač? Jestli je to tak, jaký typ přijímače Sunnto je vhodný? Děkuji. Michal Brychta
  • Fitham.cz
   04. 03. 2015
   Dobrý den, Concept 2 s monitorem PM3 bohužel nemá vlastní přijímač, nutností je tedy pořízení externího přijímače a samotného hrudního pásu (ideálně Polar T34). Jiná situace je u PM4 (lze použít vysílače s ANT+) třeba i Sunnto. Zde je odkaz na tabulku kompability od výrobce : (http://www.concept2.com/service/heart-rate-equipment).
 • Petr Palivec
  22. 01. 2014
  Dobry den,
  Dle
  http://www.concept2.com/indoor-rowers/accessories/heart-rate-equipment by adapter mel umet komunikovat i se zarizenim polar H1. Ma tuto vlastnost i adapter Vami nabizeny?
  Dekuji PP
  • Fitham.cz
   23. 01. 2014
   Dobrý den, adaptér pro přenos měření tepové frekvence bude zajisté komunikovat s vysílačem Polar H1 a pravděpodobně s dalšími jinými vysíláči různých značek, které používají frekvenci 5kHz. Konkrétně Polar H1, Polar WearLink a jiné jsou na oficiálních stránkách výrobce Polar označeny ikonou "GymLink" což znamená, že by mělo dojít ke spárování s většinou trenažerů s integrovaným přijímačem. Skutečnost je dle našich zjištění jiná, ke spárování obou zařízení dojde bez problémů, po určitém čase však dojde k situaci, kdy jsou vykázané hodnoty podstatně vyšší než reálné. Adaptér tedy funkční bude přesnost měření je však zaručena pouze u použití "nekódovaných" vysílačů typu Polar T31 a Polar T34.
 • Pavel Pásek
  02. 11. 2011
  Dobrý den, dnes mi přišel od Vás přijímač s hrudním pásem T34. Po připojení k monitoru PM3 se nic neděje. Je nutno nějak přijímač v monitoru aktivovat? Hrudní pás se nějak zapíná a vypíná ? Mám Concept2 PM3 r.v.2005 koupený již použitý a přijímač zde asi už nějaký byl,dle nachystanáho vedení na drát pod pojezd(bez drátu). Nemám žádný manuál, a k přijímači, tak k T34 a bohužel ani ke Conceptu PM3. Můžete mi prosím poradit.
  Hezký den. Pavel
  • Fitham.cz
   02. 11. 2011
   Dobrý den, Concept 2 PM3 má připravené úchyty pro kabel vedoucí k k držáku samotného přijémače. Dle firemního popisu se nijak přijímač nevypíná, je aktivní jakmile je připojen do ovládací konzole. Důležité je aby byl samotný hrudní pás aktivní, tedy na hrudníku s navlčenými elektrodami, a aby byl v dosahu přijímače cca. 1,5m.
 • Pavel
  24. 10. 2011
  Dobrý den, který typ hrudního pásu si nejlépe koupit ke Conceptu2 modelD PM3 ?
  Díky, za odpověï.
  • Fitham.cz
   24. 10. 2011
   Dobrý den, trenažér Concept 2 D/PM3 má integrovaný přijímač pro výsílače zn. Sunnto, případně je možné použít hrudní pás s vysílačem Polar T34, pro komunikaci je však nutné připojit i externí přijímač.
Příslušenství ke strojům
Typ příslušenství:
Měření tepu
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací