Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Sklon běžecké plochy

Sklon běžecké plochy se udává v procentech (%), méně často pak ve stupních.

Většina běžeckých pásů má možnost měnit sklon běžecké plochy. U levnějších modelů lze sklon nastavit manuálně změnou výšky nožiček v zadní části stroje. Je to méně komfortní varianta, protože z pásu musíte slézt, chcete-li sklon změnit. Doporučili bychom ji tedy spíše tomu, kdo bude po celou dobu chůze/běhu využívat jen jednu úroveň sklonu.

Komfortnější variantou je změna sklonu pásu pomocným motorem, ovládaným buď tlačítky na displeji, nebo u lépe vybavených strojů s programy i automatickými programy dle zvolené trati. Simuluje se tak běh po rovině či do kopce.

Vybrané modely běžeckých trenažérů komunikující přžes Bluetooth s aplikacemi umí sklon regulovat dle reálné trasy, zvolené na GOOGLE mapě. Touto pokročilou funkcí jsou vybaveny například vyšší modely značek TRINFIT, BH FITNESS a další. 

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět