Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost skladovým dostupnostem u zboží a očekávaným termínům naskladnění. V souvislosti s vysokým množstvím zásilek aktuálně zaznamenáváme u všech dopravců zpoždění dodání 1-3 dny. Z důvodu vládních opatření slouží naše prodejny od 28.12. opět pouze pro osobní odběr objednávek, eshop v provozu bez omezení!

KETTLER S-FIT - aplikace pro fitness stroje

sfit_konzole

 

Novinka, která by se dala označit za revoluci v oblasti fitness cvičení, je nová aplikace KETTLER S-FIT. Díky této aplikaci můžete ovládat nejmodernější „cardio“ stroje prostřednictvím dotykových smartphonů, či tabletem. Chytré trenažéry komunikují s chytrými telefony!!

Dokonalý komfort ovládání při nastavování tréninkového programu, sklonu, či rychlosti na vašem trenažéru můžete ovládat pouhým dotykem. Můžete si kontrolovat tepovou frekvenci, či odeslat vaše tréninkové výsledky na facebook. Nová řada strojů S-FIT je určena pro nejnáročnější klientelu a pojí profesionální výbavu s maximální kvalitou co dnešní technologie nabízí.

 

sfit

 

 

 

Kde mám začít?

V první řadě si stáhněte a nainstalujte aplikaci S-FIT vašeho tabletu, či smartphonu.

Poté stačí už jen připojit tablet, či telefon k trenažéru pomocí bluetooth připojení, spustíte aplikaci, zvolíte program a můžete začít! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Aplikace KETTLER S-FIT nabízí následující programové režimy:

  1. sfit_fun

    S-FIT FUN – Bavte se! Fun znázorňuje zábavný trénink, který se zaměřuje na efektivní spalování kalorií. Můžete si vybrat vaše oblíbené jídlo, pití a začít trénovat! V průběhu tréninku se můžete koukat jak vaše např. čokoláda doslova mizí z obrazovky a vaše spálené kalorie přibývají. Díky tomuto programu můžete zjistit za jak dlouhou dobu intenzivního tréninku „vypálíte“ ze svého těla např. cola colu, hamburger apod... Získáte tak přehled o svém výdeji energie a novou motivaci do tréninku!

  1. sfit_chalenge

    S-FIT CHALLENGE – Soutěžte! Tento tréninkový program je pro kondiční sportovce. Můžete otestovat svoji zdatnost na opravdových závodních tratích a v různých terénech. Díky funkci GHOST můžete volit své trasy ze tří úrovní obtížnosti. Pokuste se o vítězství v závodě i sami nad sebou! Svůj výsledek můžete sdílet na facebooku, twitteru, či poslat přes email.

 

  1. sfit_expert

    S-FIT EXPERT – Dejte si do těla! Tento vrcholný program nabízí trénink pro profi závodníky a opravdové fanoušky tvrdého tréninku! Nejdůležitější tréninková data máte stále zobrazena na monitoru (frekvence šlapání, puls, vzdálenost a přesnou rychlost). Tento přístup nejen podpoří váš výkon, ale také posune vaše výsledky i do budoucna a také poskytne detailní analýzu na www.kettfit.com. Můžete si vybrat z široké nabídky tréninků a přizpůsobit na míru vaši aktuální fyzické zdatnosti a časovým možnostem.

 

 

Aplikaci KETTLER S-FIT podoporují:

 

Chytrými počítači s funkcí S-FIT jsou vždy osazeny vrcholné modely danného segmentu, z ergometrů tedy typ KETTLER ERGO Sz cyklotrenažérů model KETTLER RACER S  a konečně z eliptických trenažérů model KETTLER UNIX S se setrvačníkem vzadu a KETTLER SKYLON S se setrvačníkem vpředu. 

 

KETTLER ERGO SKETTLER RACER SKETTLER UNIX S KETTLER SKYLON S

Od 28.12. osobní odběr na prodejnách
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací