Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost skladovým dostupnostem u zboží a očekávaným termínům naskladnění. V souvislosti s vysokým množstvím zásilek aktuálně zaznamenáváme u všech dopravců zpoždění dodání 1-3 dny. Z důvodu vládních opatření slouží naše prodejny od 28.12. opět pouze pro osobní odběr objednávek, eshop v provozu bez omezení!
MARCY Compact Home Gym HG3000

MARCY Compact Home Gym HG3000

MARCY Compact Home Gym HG3000 se už neprodává, vyberte si prosím z aktuální nabídky - Posilovací věže
Pokud s výběrem potřebujete poradit, obraťte se prosím na naši zákaznickou linku 602 119 550. Děkujeme.
 • Záruční servis u Vás doma
 • Doprava po celé ČR zdarma
 • Záruční servis u Vás doma
 • Doprava po celé ČR zdarma
Cena:
14 990 Kčvč. DPH
Výrobce: MARCY
Záruka: 2 roky záruka
Značkový servis u zákazníka

Posilovací věž Marcy Compact Home Gym HG3000 je multifunkční posilovací zařízení ideální do domácího prostředí. Tato věž nabízí protrénování takřka celého těla.  Konstrukce je z masivního ocelového profilu s průměrem 50x50 mm. Kladky jsou osazeny kvalitními pouzdry a ergonomie je přirozená a její chod zcela tichý. Posilovací věž má kvalitní závaží dosahující kladkovými převody zátěže až 68 kg, masivní konstrukci z profilů 50x50 mm. Součástí Marcy Compact Home Gym HG3000 je výškově stavitelná bicepsová opěrka a adaptéry předkopávání/zakopávání, horní/dolní kladka a peck-deck.

 

TECHNICKÝ POPIS

 • multifunkční posilovací věž
 • masivní ocelová rámová konstrukce ze čtvercového profilu 50x50mm s kvalitní povrchovou úpravou
 • kladky osazeny kvalitními pouzdry
 • posilovací věž má speciální pletená ocelová lanka s umělohmotným potahem zajišťující dlouhou životnost a tichý chod
 • výškově stavitelná bicepsová opěrka
 • anatomicky tvarovaná zádová opěrka
 • posilovací věž má celkovou váhu závaží 68 kg
 • bezpečnostní ochranný kryt závaží posilovací věže
 • posilovací věž umožňuje velké množství cviků pro cvičení téměř všech svalových partií
 • horní kladka pro celou řadu cviků na zádové svaly , triceps ..
 • spodní kladka - biceps, přítahy
 • anatomicky tvarovaný bicepsový pult s možností výškového nastavení pro optimální polohu
 • předkopávání a zakopávání
 • butterfly - motýlek na prsní svaly
 • tlaky (bench) v sedě
 • Nosnost: 135 kgVIDEO

 

 

OSTATNÍ INFORMACE

 • Hmotnost stroje: 132 kg
 • Rozměry stroje - délka: 180 cm
 • Rozměry stroje - šířka: 90 cm
 • Rozměry stroje - výška: 210 cm
 • Způsob použití dle DIN EN: * HB - posilovací věž pro domácí prostředí
 • Záruční doba: 2 roky záruka, značkový servis u zákazníka

Příslušenství

Záruka:
2 roky záruka
Katalogové číslo:
14MEHG3000

Diskuze ke zboží MARCY Compact Home Gym HG3000

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Váš email nebude nikde zveřejněn

 • Honz@
  31. 07. 2016
  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jaká je maximálně vhodná výška cvičence pro efektivní cvičení v rámci ergonomie a rozsahu pohybu provádění cviků na posilovací věži MARCY Compact Home GYM H3000, popř. kterou z posilovacích věží, jenž jsou na trhu pro domácí užití pro mé potřeby byste mi takhle doporučil, co do kvality provedení, tak i plného rozsahu pohybu jednotlivě prováděných cviků? Moje výška je 195cm a cvičení - kondiční, silové, rehabilitační. Za odpověď předem děkuji.
  • Fitham.cz
   01. 08. 2016
   Dobrý den, posilovací věž MARCY Compact Home GYM H3000 je optimální pro osoby do cca 180 cm, max. 185 cm, stejně jako všechny věže do cca 20-25 000 Kč bez ohledu na značku. Omezení je hlavně u kopače a horní kladky. Věže, které jsou rámově větší a umožňují plný rozsah pohybu i vyšším lidem začínají až okolo 30-35 000 Kč, konkrétně KETTLER KINETIC BASIC SYSTEM, nebo vyšší modely značky FINNLO AUTARK (2200, 2500 atd.). Vyšší cena je u nich dána nejen větší konstrukcí, ale hlavně použitím jiných komponentů, jiným provedením převodů, kladek ... .
 • tom
  08. 03. 2016
  Chtěl byc

  SE ZEPTAT JAKÁ VĚŽ BY BYLA NEJLEPŠÍ PRO POSILOVÁNÍ 5× TÝDNĚ. PŘEDEM DĚKUJI


  • Fitham.cz
   09. 03. 2016
   Dobráý den, posilovací věž Marcy Compact Home Gym HG3000 umožňuje jednoduché nastavení zátěže na sadě závaží. Pokud jste úplný začátečník, doporučil bych začít s minimální zátěží s kterou bez problému a většího úsilí uděláte 10-15 opakování daného cviku a postupně váhu navyšovat s narůstající trénovaností a adaptací svalů na zátěž.
 • FUČÍKOVI
  16. 12. 2015
  Dobrý den. Velice děkujeme za odpověď! Ten kratší bicepsový adaptér je PŘESNĚ ONO! Hned ho jdeme objednat - díky moc za polopatický odkaz do sekce příslušenství - adaptéry. Asi jsme koukali špatně, protože jsme prve našli pěnový návlek a pod., ale samotnou tyč ne.
  P.S.: Naše poznámka o tom, že jsou balíky "těžké" nebyla myšlena jako výtka! Naopak, možnost dodání a sestavení Vaším technikem je dokonce v několika krocích výrazně nabízena, což je úžasné. Chtěli jsme tím jen říct, že jsme si věž CHTĚLI sestavit sami a jako vzkaz dalším kupujícím říct, že i 2 hodně hubení (slabí) jedinci, z nichž jedna je žena, při troše nadšení - vynošení balíků dokážou zvládnout a nemusí kvůli této obavě od koupi věže upustit :o)
  Ještě jednou díky, jdeme objednat příslušenství.
  • Fitham.cz
   16. 12. 2015
   Dobrý den, díky za upřesnění, měl jsem z toho pocit, že vás to nepotěšilo :-). Tak hodně ve zdraví nacvičených hodin !
 • FUČÍKOVI
  14. 12. 2015
  Dobrý den. Děkujeme za odpověď, na kterou jsme reagovali e-mailem. Tuto věž jsme si nakonec koupili jako Ježíška (rotoped také, ale zůstává jako vánoční dárek - takže zatím nevyzkoušen, popíšeme později a do "správné sekce"). Chceme se podělit o zkušenosti s touto věží. Už na ní cvičíme. Pravda, přišla ve 3 balících a my, byť mladí ("on" věkem, "ona" duchem), nejsme fyzicky moc zdatní a vynošení balíků do druhého patra bez výtahu byla zábava, která nám přinesla svalstvo ještě před rozbalením samotné věže :o) Sestavovali jsme ji sami a postup je velmi dobře řešen v manuálu, takže bez problémů zvládne i méně schopný jedinec. Cvičí se na ní opravdu dobře, je tichá, kladky běhají lehce a posed také na jedničku. Velmi pěkná i vzhledově, nepůsobí robusním dojmem. Víme, že vzhled není úplně to nejdůležitější, ale protože se u nás stala součástí obýváku, je velmi příjemná i v interiéru. Má opravdu velkou variabilitu různých cviků; jako začínající amatéři dost oceňujeme obrázky na zadní straně věže - u závaží. Dobré tipy na různé cviky i s vyobrazením, který cvik posiluje které konkrétní svaly. Měli bychom jen jeden dotaz: součástí věže je bicepsová opěrka, což je fajn. Co ale součástí věžě od výrobce není - "krátká tyč pro přítahy přes bicepsovou opěrku" (nevím jak to popsat lépe). Na jednom z obrázků na věži něco podobného vyobrazeno je, na věži je i očko na lanku, kam by se dala upevnit. Samozřejmě, dá se použít horní hrazda, ale zdá se nám zbytečně dlouhá k tomuto účelu. Ve volitelném příslušenství jsme nic takového nenašli, proto bychom se rádi zeptali, zda to vůbec existuje a zda by se to dalo dokoupit. Jinak věž naprosto perfektní, alespoň pro nás coby začátečníky.
  • Fitham.cz
   15. 12. 2015
   Dobrý den, co se týče dodání věže Marcy Compact Home Gym HG3000, v košíku si lze vybrat mezi dodáním stroje přepravní firmou, nebo dovozem s montáží našimi techniky. vy jste zvolili první možnost, jinak by vám odpadlo ono předčasné posilování :-).
   Co se týče věže jsem rád, že splnila vaše očekávání, na svou cenu je skutečně dobrá. Na cvičení bicepsu lze využít horní adaptér, pokud by jste chtěli kratší bicepsový adaptér lze jej v případě zájmu dokoupit. Veškeré nabízené adaptéry najdete v kategorii "Příslušenství ke strojům > Adaptéry".
 • Fučíkovi
  17. 11. 2015
  Dobrý den. Řešíme Vánoce, proto bychom Vás rádi požádali o radu. Pro starší rodiče jsme vybrali rotoped KETTLER CYCLE M. Je pro paní v důchodu, která dříve na kole jezdila, ale dnes se léčí na artrozu. Je štíhlá, cca 170 cm vysoká a váží cca 60 kg. Rotoped by byl na relax a třeba místo dlouhých procházek v nepříznivém počasí. Prosím, můžete nám poradit zda je tento model vhodný, případně model HOUSEFIT TRIO 30?
  Druhý dotaz máme k této posilovací věži. Tu bychom si chtěli pořídit k Vánocům pro nás - muž a žena, stejně hubení (50kg) a výška 175 + 180 cm. Použití: na relax a na zvýšení svalové hmoty. Bojujeme ale s místem a to je ten problém. Rozhodujeme se mezi KETTLER FITMASTER a touto MARCY Compact Home Gym HG3000. Tato věž nám vychází rozměrově lépe a upřímně - pokud bude v bytě, i se nám více líbí. Můžete nám prosím poradit i s touto volbou a případně bylo by možné zaslat detailní rozměry? Opravdu bojujeme s místem...
  Předem velice děkujeme za odpověď.
  • Fitham.cz
   19. 11. 2015
   Dobrý den, co se týče posilovací věže v kategorii 10-15 000 Kč, vybíral bych mezi modely TRINFIT Gym GX3, MARCY HOME GYM HG3000 a KETTLER FITMASTER, žádný zásadnější rozdíl mezi nimi není, TRINFIT má výhodu polohování sedačky a lépe řešených madel pro peck-deck. Jinak všechny jsou už narozdíl od levnějších modelů na trhu do 10 000,- rozumně provedené mechanicky, na uvedený účel kondičního cvičení 3x týdně jsou použitelné. Velikostně se věže téměř neliší, reálné rozměry jsou uvedené u obou strojů dole. Upozorňuji jen, že od věží této kategorie nelze očekávat nějaký vyšší komfort cvičení, či dokonalou ergonomii, to mají až věže o kousek dražší, výborný je například TRINFIT Gym GX5, nebo FORMERFIT APEX 1522, ty patří i na prodejně k jasně nejprodávanějším.
   V případě rotopedu je KETTLER CYCLE M na daný účel dobrá volba, jak kvalitou, tak komfortem šlapání.


 • Schwarz Libor
  29. 01. 2015
  Dobrý den ,chtěl bych se zeptat, jestli mužu na tento stroj dokoupit závaží do 100kg.jestli ne ,tak mužete mě nějaký doporučit.Děkuji Schwarz.
  • Fitham.cz
   29. 01. 2015
   Dobrý den, předně upozorňuji, že instalovaná zátěž na posilovacích věžích obecně neodpovídá reálné zátěži se kterou cvičíte např. bench. Tím jak je zátěž zpřevodovaná, je na různých adaptérech různá zátěž, na bench většinou je 1,2 násobek instalovaného závěží. To jen pro info.
   Jinak posilovací věž MARCY Compact Home Gym HG3000 neumožňuje instalaci přídavného závaží, to nabízí pouze stroje KETTLER a FINNLO. V případě KETTLERa jsou to modely vyšší řady KETTLER KINETIC SYSTEM a od FINNLO řady AUTARK 1500 a výš.
Od 28.12. osobní odběr na prodejnách
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací