Rádi Vám poradíme 602 119 550 po - pá 9:00 až 18:00
MATRIX mazací vosk/pudr

MATRIX mazací vosk/pudr

Dostupnost: V ČR dočasně vyprodáno
Cena:
1 390 Kčvč. DPH
Výrobce: MATRIX
Záruka: 2 roky záruka

Výrobce MATRIX se odlišuje systémem mazání běžecké desky od většiny výrobců. Standartně se používají různé typy silikonových olejů, ty se však odpařují a nemají tedy vysokou trvanlivost. MATRIX používá vosky, princip je takový, že vosk mezi běhounem a deskou se třením zahřívá a taje, v tuto chvíly má obdobné fyzikální vlastnosti jako mazivo podobné olejům. Jakmile dojde z zastavení trenažéru, vosk postupně tuhne do pevného skupenství. Jeho životnost je vysoká, přesto je nutné po určité době vosk dopnit.

K těmto účelům slouží uvedený vosk, ten je dodáván v podobě jemného prášku, aplikuje se obdobně jako silikonové oleje u běžných běžeckých trenaérů. Zhruba v polovině délky běžecké plochy je nutné běhoun nadzvednout a do prostoru stlačením láhvičky vyfouknout malé množství prášku. Prášek se aplikuje rovnoměrně z každé strany běžecké plochy. Poté je nutné uvést trenažér do chodu, postupným třením a zahřátím se prášek sppojí se stávajícím voskem. Prášek je vhodné aplikovat zhruba po 100 hodinách provozu.

Příslušenství

Záruka:
2 roky záruka

Diskuze ke zboží MATRIX mazací vosk/pudr

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Váš email nebude nikde zveřejněn

Showroomy PRAHA, BRNO, LIBEREC
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací