Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost skladovým dostupnostem u zboží a očekávaným termínům naskladnění. Z důvodu vládních opatření slouží naše prodejny pouze pro osobní odběr objednávek, eshop v provozu bez omezení!
POLAR FLOWLINK

POLAR FLOWLINK

Dostupnost: Zbozí se již neprodává
Cena:
1 044 Kč vč. DPH a RP
Výrobce: POLAR
Záruka: 2 roky záruka

Kolébkový interface Polar FlowLink pro oboustrannou komunikaci modelů řady FT s PC. Komunikátor je opatřen USB konektorem na kabelu.

Příslušenství

Typ příslušenství
Typ příslušenství:
Připojení k PC
Záruka:
2 roky záruka
Katalogové číslo:
FlowLink

Diskuze ke zboží POLAR FLOWLINK

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Pro dotazy týkající se servisu či reklamací prosím využijte reklamační formulář.
Váš e-mail nebude nikde zveřejněn

 • Rozkoš Tomáš
  29. 03. 2013
  Dobrý den,
  hodlám zakoupit sporttester RS300x s modulem G1 a váhám zároveň nad koupí interfacu polarflowlink. Z popisu produktu na internetu mi není zcela jasné, zda flowlink slouží pouze k pohodlnějšímu přenosu dat do Personaltraineru nebo jestli dokáže ze sporttesteru přenést více údajl než jsem schopen vyčíst sám a následně manuálně zapsat do PC (jestli kromě komfortu přináší flowlink i přidanou hodnotu v podobě vyšší výtěžnosti dat)
  • Fitham.cz
   29. 03. 2013
   Dobrý den, Polar FlowLink je jediný způsob přenosu dat do PC, přenáší údaje které vykáže samotný sporttestr, program Polarpersonaltrainer slouží spíše pro zpřehlednění uložených údajů, je v něm podstatně lepší orientace než ve sporttestru samotném. Navíc FlowLink funguje obousměrně, je tedy možné optimálně sestavený tréninkový plán přenést z PC do hodinek.
 • Jiri Vanek
  10. 12. 2011
  Dobrý den, vlastním FT7 a v současné době do aplikace Personaltrainer zapisuji naměřené výsledky ručně. V nedávné době v položkách na Personaltrainerovi přibyla položka Heart Rate Min, která v hodinkách vyčíst nejde. Bude schopen tuto informaci systém načíst přes flowlink, nebo je to informace z jiných typů sporttesterů? Co dále bych mohl navíc načíst přes Flowlink, co normálně nemohu zjistit přímo z displeje hodinek? Nebo flowlink je to pouze k usnadnění zadávání dat do systému?
  • Fitham.cz
   10. 12. 2011
   Dobrý den, Polar FlowLink je interface pro snadnou komunikaci vybraných sporttesterů s PC. Jak uvádí výrobce, měl přenášet veškeré tréninkové záznamy. Aktualizace internetové aplikace sebou přinášejí i určitá rozšíření pokud je sportester schopen konkrétní údaj vyhodnotit, měl by být také přenesen do PC. PolarPersonalTrainer.com je zjednodušenou verzí plného softwaru Polar ProTrainer5, s tímto však dokáží pracova pouze "top" modely.
 • Mrázek Jan
  11. 11. 2011
  stačí jeden flowlink na 2 sporttestry
  • Fitham.cz
   11. 11. 2011
   Dobrý den, ano jeden kus POLAR FLOWLINK stačí (údaje musíte samozřejmě přenášet postupně tzn. nejprve z jednoho a poté z druhého sporttestru).
 • Ondřej Rut
  15. 08. 2011
  Dobrý den lze tedy pomocí FLOWING propojit hodinky rs300x s Tr. Plánem polar websync ?
  • Fitham.cz
   15. 08. 2011
   Dobrý den, websync je prográmek který si stáhnete do počítače a umožní komunikaci sporttesteru přes rozhraní Flowlink s PC. Můžete tedy stahovat data z hodinek do online aplikace Personaltrainer. Tam si též můžete vytvořit tréninkový plán, do hodinek RS300x ho už ale zpět nedostanete, to umí až vyšší modely.
 • Laník Roman
  11. 07. 2011
  Dobrý den,
  internetovou verzi znám. Rád bych ale měl záznamy na svém PC. Existuje software (ke koupi) jenž by fungoval jak ProTrainer v kombinaci s modelem RC 800?
  Děkuji
  • Fitham.cz
   11. 07. 2011
   Dobrý den, originální software Polar Pro Trainer 5 podporuje synchronizaci pouze s vyššími modely zn. Polar, konkrétně s RS800CX, RS400, CS600X, CS600, CS400. Internetová aplikace je jeho dosti zjednodušenou verzí. Bohužel žádný jiný software pro přímý přenos hodnot ze sporttesteru do PC a opačně aktuálně neexistuje.
 • Michala Daňková
  25. 04. 2011
  Dobrý den,
  ráda bych se zeptala, k čemu slouží polar flowlink, když nekomunikuje se softwarem Pro trainer 5? Chápu, že data přenesu do PC, ale v jakém programu si tedy zobrazím veškeré získané údaje? Je možnost prostřednictvím flowlink získat tabulky, grafy a podobně vyhodnocené údaje? Děkuji za odpověï!

  Hezký den,
  Michala Daňková
  • Fitham.cz
   25. 04. 2011
   Dobrý den, výrobce Polar nabízí zdarma webovou aplikaci, kde je možné uchovávat po zaregistrování individuální data. Tato verze je jednodušší obdobou programu ProTrainer5. Přesný postupu je uveden v návodu, který je přiložen u sporttesteru.
 • Máslo Aleš
  15. 06. 2010
  Dobry den, prosim o informaci, zda lze pomoci flowlink zpetne prohlednout prubeh tepove frekvence behem zaznamu. Nyni na mem sporttesteru RS300 zjistim pouze maximalni a prumernou TF, nicmene rad bych monitoroval i vlastni prubeh TF. Dekuji. A.M.
  • Fitham.cz
   15. 06. 2010
   Dobrý den, Polar Flowlink přenáší data do webové aplikace WEBLINK, která je automaticky pošle do osobní složky na internetu. Naměřené záznamy je možné prohlédnout a dále upravovat. Bohužel kapacita ani softwarové vybavení modelu Polar RS300X nedokáže zaznaménávat tepovou frekvenci v intervalech, nelze tak monitorovat přesnou křivku průběhu tepové frekvence během tréninku (záznamu). Podobné možnosti podporují až "vyšší" modely z řady jako RS400 nebo RS800CX.
 • Martin Ullrich
  19. 08. 2009
  Dobry den,
  je soucasti nejaky SW nebo se musi kupovat zvlast?
  Diky
  Martin
  • Fitham.cz
   19. 08. 2009
   Dobrý den, balení neobsahuje žádný SW. Instalace probíhá v těchto krocích:
   * nejprve je nutné se zdarma zaregistrovat na stránce polarpersonaltrainer.com
   * potom je nuté stáhnout web-soubor a instalovat jej do PC
   * další krok je samotné zapojení FlowLinku do PC do konektoru USB
   (FlowLink včetně web souboru pracuje v systémech Windows 2000/XP/Vista)
Profi stroje XEBEX brzy skladem!
Nevíte si rady s nákupem?
Jak vybrat SPORTTESTER Prohlédněte si rady a tipy
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací