Vážení zákazníci, naše prodejny jsou Vám již plně k dispozici, přijďte si vyzkoušet fitness vybavení a elektrokola. Těšíme se na Vaši návštěvu!
POLAR SW ProTrainer 5

POLAR SW ProTrainer 5

POLAR SW ProTrainer 5 se už neprodává, vyberte si prosím z aktuální nabídky
Pokud s výběrem potřebujete poradit, obraťte se prosím na naši zákaznickou linku 602 119 550. Děkujeme.
Cena:
522 Kč vč. DPH a RP
Výrobce: POLAR
Záruka: 2 roky záruka

Software PolarSW-ProTrainer5 slouží k podrobnému vyhodnocování tréninku, lze jej používat pro individuální i kolektivní sporty ať už amatérské či profesionální úrovně, ale je také vhodný pro vědecké sledování a využití v medicínské praxi. Software umožňuje sledovat a rozebírat údaje TF z měřičů tepové frekvence značky Polar, používat tréninkový deník, posuzovat průběh zatěžování pomocí různých ukazatelů a hodnotit úroveň výkonnosti pomocí testů. Program ProTrainer5 je plně lokalizován do českého jazyka (včetně nápovědy) a průběžně doplňován o nové užitečné funkce pomocí automatické aktualizace. 

Díky neustálé inovaci všech klíčových funkcí programy POLAR úspěšně pokrývají veškeré možnosti nových modelů. Kromě základních grafických výstupů (křivka TF, rozložení TF v nastevených zónách, výpis hodnot tf, diagram rozptylu) sledují u pokročilých modelů i průběh křivek rychlosti, kadence či nadmořské výšky. Dále poskytují širokou škálu testů a dalších parametrů k dlouhodobému sledování výsledků.

 

TRÉNINK S POLAR PRO TRAINER 5

 

BOD č.1 PLÁNUJTE!

PLÁNOVÁNÍ

Výhody řádného plánování před začátkem poctivého tréninku nikdo nezpochybňuje. Jedině řádný tréninkový plán Vám pomůže uvědomit si své cíle a nastavit optimální intenzitu, objem i četnost tréninku pro jejich dosažení. Plán reaguje i na dosavadní plnění stanovených cílů a dosažené kondiční pokroky. Tréninkový plán nyní můžete vytvořit v PC a jednoduše přenést do sporttesteru Polar, kde jej případně můžete poupravit a přizpůsobit tréninkovým pokrokům.

 

 

TRÉNUJTE

 

BOD č.2 TRÉNUJTE!

Bez této fáze se žádná poctivá příprava neobejde! Při trénování se sporttestery Polar si na šesti displejích můžete prohlížet veškeré důležité údaje, jejichž kombinaci lze libovolně nastavit (přes PC či přímo ve sporttesteru). Průběžná evidence těchto údajů a setrvání v nastavených zónách přehledně motivuje k plnění stanovených cílů.

 

 

  

PC

BOD č.3 PŘENESTE DO PC!

Software Polar ProTrainer 5 je výkonný nástroj, který Vám umožňuje nahrát z něj do sporttesteru až 21 plánovaných zátěžových jednotek (přes infračervený port), řídit se podle nich při tréninku a po něm stáhnout dosažené výsledky zpět do počítače k podrobnému rozboru. Pokud Váš počítač nemá zabudovaný infračervený port, Polar Vám nabízí univerzální USB Interface.

 

 

 

 

ANALYZUJTE

BOD č.4 ANALYZUJTE!

Podrobný rozbor v programu Polar Pro Trainer 5 Vám ale přináší spoustu přehlednějších možností, kterak dosažené výsledky interpretovat. Kromě základních grafických výstupů (křivka TF, rozložení TF v nastavených zónách, výpis hodnot TF, diagram rozptylu) sleduje program u pokročilých modelů i průběh křivek rychlosti, kadence či nadmořské výšky. Dále poskytují širokou škálu testů a dalších parametrů k dlouhodobému sledování Vašich výsledků.

 

 

 

 

SLEDUJTE SVÉ KROKY

 

BOD č.5 SLEDUJTE SVÉ POKROKY

Nyní je na čase, abyste podle dosažených výsledků upravili svůj další trénink. Polar ProTrainer 5 Vám poskytuje výkonný nástroj pro sledování svého pokroku v čase a poučit se z případných chyb v minulosti pro budoucí stanovení lépe odpovídajících cílů a plánů.

 

 

 

 

----------------------------

Upozornění:

 • Software není připravený pro Mac (Mackintosh), pomocí emulačního softwaru Windows je však možné jej instalovat i zde. 
 • Přenos dat probíhá infračerveným či kabelovým přenosem s vyššími modely sporttesterů POLAR.
 • Software je kompatibilní pouze s vybranými modely POLAR, před koupí si prosím ověřte, zda váš sporttester POLAR s tímto software komunikuje.

 

Příslušenství

Záruka:
2 roky záruka
Katalogové číslo:
SW-ProTrainer5
Rozměry balení:
1x12x12 cm

Diskuze ke zboží POLAR SW ProTrainer 5

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Pro dotazy týkající se servisu či reklamací prosím využijte reklamační formulář.
Váš e-mail nebude nikde zveřejněn

 • Jiří Bečka
  17. 06. 2015
  Dobrý den, zakoupil jsem sporttester RS800CX v roce 2011. Poslední dobou jsem přístroj moc nepoužíval, rád bych se ale k tomu vrátil. Mám problém s přenosem dat. Ve Windows XP fungoval přenos dat v pohodě. Ve Windows 7 se mi, bohužel nedaří. Mohl bych poprosit o návod, jak toto napravit.

  Děkuji
  • Fitham.cz
   18. 06. 2015
   Dobrý den, problém budou patrně způsobovat ovladače, přiloženém odkazu je přímý postup pro jejich instalaci. http://www.polar.com/en/support/downloads/Polar_IrDA_USB_Adapter_Drivers
 • Šverdík Miloslav
  27. 08. 2013
  Dobrý den, bude SW Pro Trainer 5 pracovat v 64 bitovém systému?

  děkuji
  • Fitham.cz
   27. 08. 2013
   Dobrý den, software Polar Pro Trainer 5, lze používat ve 32 i 64 bitovém systému.
 • Eisner Jaroslav
  03. 07. 2013
  Dobrý den,jako dárek jsem dostal sporttester RC3 GPS, bude tento model komunikovat s POLAR Pro Trainer 5?děkuji za odpověï.
  • Fitham.cz
   03. 07. 2013
   Dobrý den, program Polar ProTrainer 5 lze v kombinaci s RC3 GPS používat, ale velmi omezeně, poslouží především pro ukládání záznamů. Samotný výrobce tuto součinnost nedoporučuje, pro ukládání dat, atd. podporuje internetovou aplikaci polarpersonaltrainer.com . Dle našich informací se v budoucnu zcela upustí od původního programu, všechny modely budou moci využívat dokonalejší verzi uvedené aplikace.
 • Broso
  04. 08. 2012
  Dobry den,

  lze pouzit i s RCX3?

  Dekuji, Bronek
  • Fitham.cz
   04. 08. 2012
   Dobrý den, program Polar ProTrainer5 lze omezeně používat i s novou řadou sporttesterů RCX. Některá nastavení však nelze provést a software tak není možné plně využívat tak jako například v kombinaci se sporttestery Polar RS800CX nebo CS600X.
 • Pavel Zitek
  14. 07. 2012
  Dobrý den nedávno jsem si zakoupil sportester POLAR RS 800CX včetně POLAR Pro Trainer 5. V jeho instalaci problém nevidím,ale chybí mě manuál, který by mě pomohl s lepší a rychlejší orientací a využitím všech dostupných funkcí. Lze někde na Vašich stránkách tento manuál sehnat či stáhnout? Za odpověd předem děkuji...
  • Fitham.cz
   14. 07. 2012
   Dobrý den, k softwaru POLAR ProTrainer5 žádná ani tištěná ani elektronická verze manuálu není. Program je však plně lokalizovaný do češtiny, součástí je i poměrně rozsáhlá nápověda samozřejmě také v češtině.
 • Chrástek František
  28. 04. 2012
  Přeji dobrý den, mám cyklotester Polar S 725 ke kterému byl při koupi přiložen software pro spojení s PC. Software v současné době nelze nainstalovat, lze provést upgrade. Je nový software Polar SW Pro Trainer 5 adaptabilní na můj Polar tester, je možné ho upgratovat na starý software?
  Děkuji
  • Fitham.cz
   28. 04. 2012
   Dobrý den, patrně vlastníte SW Polar Performance, předchůdce současného SW Polar ProTrainer5. Bohužel tento již starší software nelze instalovat na nových operačních systémech jako Vista, Windows 7, apod. . Bohužel jediná možnost je volba aktuálního Polar ProTrainer5, přičemž typ sporttesteru (i staršího S 725) by neměl být překážkou.
 • Chrástek František
  15. 11. 2011
  Dobrý den, vlastním Polar S725, spojení s PC probíhalo pomocí infračerveného portu. V současné době se uvedený port nedá připojit k počítači. Je nějaká cesta k přenosu dat do počítače?
  • Fitham.cz
   15. 11. 2011
   Dobrý den, Polar S725X umí přenášet data do PC pouze prostřednictvím infraportu. Pokud používáte externí port Polar IrDA staršího data výroby 32bit (stříbrný), komplikace může nastat u nových 64bit PC. Nové modely Polar IrDA 64bit se odlišzují barevným provedením (zlatá, černá).
 • Huříková Tereza
  01. 09. 2010
  Dobrý den, mám dotaz.Nenašla jsem na vašich stránkách jestli se software pro trainer 5 da pouzit uz i na pocitace Mac s originalnim softwarem?Dekuji za vasi odpoved.
  • Fitham.cz
   01. 09. 2010
   Dobrý den, instalace softwaru Polar Pro Trainer 5 do operačního systému, který využívá "Mac" je dlouhodobé téma. Výrobce sice tuto možnost oficiálně nikde neuvádí, existuje však jistý pomocný software, který lze pro převod použít. Případná instalace je tedy reálná ale složitější.
 • Matoušek Jan
  07. 07. 2010
  Dobrý den, mám FT80 s GPS a zajímalo by mě, zda tento SW podporuje tento typ. Web polarpersonaltrainer.com nabízí pouze velmi základní údaje a funkce. Děkuji! JM
  • Fitham.cz
   07. 07. 2010
   Dobrý den, bohužel SW Polar ProTrainer 5 nepodporuje žádný model z řady FT. Komunikuje pouze s těmito jednotlivými sporttestery: CS600, CS600X, RS800CX, RS400, RS800, AXN500, AXN700, S625X, S725X. Některé modely již nejsou v ÈR dostupné.
 • AB
  25. 04. 2010
  Ktere vybrane modely podporuje SW?
  Mam CS100 a rad bych si data ukladal do PC.

  diky za radu,
  AB
  • Fitham.cz
   25. 04. 2010
   Dobrý den, software Polar ProTrainer 5 podporuje převážně vyšší modely z jednotlivých řad. Z cyklistické řady je to typ Polar CS400 a Polar CS600. Zjednodušená webová aplikace podporuje i nižší modely z řady Polar CS200 nebo Polar CS100. Zdarma lze stáhnout aplikaci UpLink ze stránek www.PolarCyclingCoach.com. Přesný postup naleznete v manuálu, který je součástí balení každého sporttesteru. V případě jednoduchého modelu CS100 však bude fungovat pouze jednostraný přesun dat z PC do sporttesteru.
 • Jakub Strachota
  26. 01. 2010
  Dobrý den, jde tento SW použít pro hodinky POLAR S625X ? Děkuji za odpověï.
  • Fitham.cz
   26. 01. 2010
   Dobrý den, software Polar ProTrainer5 je v současné době součástí balení samotného produktu Polar S625X, společná kompabilita je tedy zaručená.
Profi stroje XEBEX již skladem!
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací