Rádi Vám poradíme 602 119 550 po - pá 9:00 až 18:00

Prodejna a sklady

exterier1

Naše prodejna je svou plochou největší specializovanou prodejnou s vybavením pro fitness, aerobic a bojové sporty v České republice a současně jedinou, kde vedle sebe najdete vystavené produkty renomovaných značek NORDICTRACK, TUNTURI, PROFORM, KETTLER, FINNLO, HOUSEFIT, TRINFIT a desítek dalších. 

 

Na prodejní ploše 400 m2 je vystaveno přes 90 typů rotopedů, eliptiků, posilovacích strojů, běžeckých a veslařských trenažerů. Je zde široká nabídka potřeb pro aerobic, bojové sporty a stolní tenis. Prodejna se nachází na adrese: Kubelíkova 679/80, Liberec 8, směr Ještěd  za obchodním centrem NISA. Pro naše zákazníky je k dipozici parkoviště pro 20 aut. Součástí haly jsou sklady, veškeré zboží lze tedy v případě zájmu ihned odvézt, případně se domluvit na dovozu našimi techniky.

 

mapa fitness liberec

  

Ročně zrealizujeme přes 15 000 objednávek po celé republice, k čemuž využíváme sklady o celkové ploše přes 3 000 m2 v Liberci, v Praze a Hranicích na Moravě. 

 

 

  

 

Na naší maloobchodní prodejně si můžete prohlédnout a vyzkoušet desítky strojů a trenažérů řady značek od nejlevnějších strojů až po luxusně vybavené modely. Široký sortiment rotopedů, eliptických, běžeckých a veslařských trenažerů, stepperů, posilovacích strojů a lavic pro domácí posilovnu i komerční fitnesscentra Vám rádi předvedou naši odborní prodejci a poradí s výběrem optimálního stroje pro Váš účel. Vyberete si zde  z nabídky vhodného příslušenství ke každému stroji, aby jste plně využili jeho možnosti a použití stroje bylo komfortní. Na prodejně najdete též doplňkový sortiment vybavení pro fitness, aerobic, stolní tenis a bojové sporty.

Mezi naše služby patří i možnost prodeje na splátky prostřednictvím společnosti HALLO BANK. 

 

 

interier1

interier3

interier2

 


Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací