Prodejna a sklady

exterier1

Naše prodejna je svou plochou největší specializovanou prodejnou s vybavením pro fitness, aerobic a bojové sporty v České republice a současně jedinou, kde vedle sebe najdete vystavené produkty renomovaných značek např. KETTLER, TUNTURI, BREMSHEY, FINNLO a jiné. Ročně zrealizujeme přes 15 000 objednávek po celé republice, k čemuž využíváme sklady v Liberci, v Praze a Olomouci - Bělotín. Na prodejní ploše 400m2 je vystaveno přes 90 typů rotopedů, eliptiků, posilovacích strojů, běžeckých a veslařských trenažerů. Je zde široká nabídka potřeb pro aerobic, bojové sporty a stolní tenis. 

exterier2

Prodejna se nachází na adrese: Kubelíkova 679, Liberec 8, směr Ještěd  za obchodním centrem NISA. Pro naše zákazníky je k dipozici parkoviště. Součástí haly jsou sklady, veškeré zboží lze tedy v případě zájmu ihned odvézt, případně se domluvit na dovozu našimi techniky.

mapa

 

 

 

 

Sortiment:

Na naší maloobchodní prodejně si můžete prohlédnout a vyzkoušet desítky strojů a trenažérů řady značek od nejlevnějších strojů až po luxusně vybavené modely. Široký sortiment rotopedů, eliptických, běžeckých a veslařských trenažerů, stepperů, posilovacích strojů a lavic pro domácí posilovnu i komerční fitnesscentra Vám rádi předvedou naši odborní prodejci a poradí s výběrem optimálního stroje pro Váš účel. Vyberete si zde  z nabídky vhodného příslušenství ke každému stroji, aby jste plně využili jeho možnosti a použití stroje bylo komfortní. Na prodejně najdete též doplňkový sortiment vybavení pro fitness, aerobic, stolní tenis a bojové sporty. Mezi naše služby patří i možnost prodeje na splátky prostřednictvím společnosti CETELEM. 

 

 

interier1

interier3

interier2

 


Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací