Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Dárky k nákupu elektrokol značky Crussis!

04. 04. 2024

Nově vám při nákupu každého modelu elektrokol 2024 značky Crussis přidáme dva dárky. Jeden je dárek v hodnotě až 2 000 Kč a druhý ve formě poukazu na služby od společnosti KOLOFIX, abyste měli vaše elektrokolo vždy ve skvělém stavu. 

S naším poukazem od FITHAMU můžete využít širokou škálu služeb do servisů Kolofix, včetně servisních balíčků nebo individuálních oprav. Vaše nové elektrokolo tak bude vždy připraveno k pohodlné jízdě, bez zdlouhavého hledání vhodného servisu. 

Nově budete mít možnost využít garanční servis nejen na našich pobočkách v Praze, Liberci, Brně a Plzni, ale také na pobočkách servisů Kolofix.

Práce většiny výrobců elektronických zařízení nekončí jen jejich prodejem, ale pokračují neustálým výzkumem a vývojem softwaru. To platí i u elektrokol, a proto je zapotřebí navštěvovat pravidelně servis a aktualizovat software. Nové aktualizace mohou přinést různá zlepšení, například prodloužení dojezdu nebo preciznější přehazování. Díky diagnostice softwaru se technici v Kolofixu dozví stav všech komponentů a pečlivě zkontrolují, co vaše kolo aktuálně potřebuje.

Pokud si ještě nejste jistí, jaké elektrokolo si vybrat, může vám pomoct náš článek Jak vybrat elektrokolo. Případně vám je k dispozici na telefonu náš zkušený specialista ve všední den od 9:00 do 18:00 hodin na telefonním čísle 602 119 550, nebo prodejci na některé z našich poboček.

Nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích Facebook a Instagram, kde sdílíme všechny novinky a dění ze světa FITHAM.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět