Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ta nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

4Slim – i sladit je možné zdravě

27. 09. 2022

Obejít se bez doslazování pokrmů je pro mnohé nelehký úkol, i když víme, že velké množství cukru našemu zdraví nijak zvlášť neprospívá. Jak si ale dopřát sladkou chuť, aniž bychom přijímali tolik jednoduchých cukrů? Skvělé řešení pro všechny příznivce zdravého stravování přináší produkty od 4Slim!

Produkty 4Slim se vyrábí v České republice a potěší každého, kdo holduje zdravému stravování. Jedná se o privátní značku českého výrobce Kaumy s.r.o., největšího nezávislého dovozce a výrobce čekankového sirupu a zdravé výživyproduktů bez přidaného cukru a cukrovinek v České republice.

V nabídce produktů 4Slim naleznete zdravé varianty slazení i pro ty, co se zcela nechtějí vzdát cukru. Mezi nejoblíbenější produkty patří nízkokalorické druhy sirupů, zejména čekankový sirup. Produkty jsou navíc vyrobeny pouze z čistých vstupních surovin a patří mezi jedničku v oblasti zdravé výživy a nízkokalorických produktů – výrobky neobsahují žádné přídavné látky, konzervanty ani emulgátory.

Jakké produkty teď najdete u nás?

Zaujaly vás produkty od 4Slim? Prohlédněte si celou nabídku!

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět