Aktuality

Na stříbrnou neděli před Vánoci máme také otevřeno!

11. 12. 2017 -

Pokud už propadáte Vánočnímu stresu a sháníte dárky, tak nezoufejte. Rozšířili jsme otevírací dobu na prodejně v Liberci i na stříbrnou neděli před Vánoci (17.12.)! Zastavte se, vyzkoušejte a my vám rádi poradíme. Tým FITHAM

Jak běhat v zimě?

29. 11. 2017 -

Také sledujete, že ve svém okolí potkáváte čím dále více běžců? Je to přirozené, běh je jedním ze základních pohybů člověka a provází nás tisíce let. Lidé si čím dál více uvědomují hodnotu svého zdraví a potřebu pohybu, a běhání je jedním z nejdostupnějších sportů. Má ale jednu velkou nevýhodu – je závislé na počasí… Co tedy dělat?
 

Tréninková aplikace iFIT - nová dimenze trénování!

28. 11. 2017 -

Přirozeně každý, když má možnost si rád zaběhá venku v přírodě. Né ale vždy to lze kvůli počasí, špatným kloubům, či  obyčejné lenosti. Na druhou stranu né každého baví se při tréninku neustále koukat "do zdi", především pokud běháte dlouhé úseky atd.

Proto firma ICON Fitness přišla s řešením, které nabízí propojení s virtuálním světem, díky kterému už nebude trénování nuda! Aplikace iFIT vám nabízí běhat kdekoliv na světě a ještě mnohem víc! Můžete si zaběhat ve vašem okolí, nebo klidně v New Yorku, či Římě apod. a to vše v teple vašeho domova!

NORDICTRACK – USA fitness trenažéry nově v ČR, právě TEĎ!

16. 11. 2017 -

Na český trh přichází nová značka fitness trenažéru a strojů NORDICTRACK. Tato fitness značka pocházející z USA má více jak 30-ti letou tradici v oboru fitness a zdravého životního stylu. Svou reputaci si zakládá především na používání nejmodernějších technologií a elegantním designu. Fitness stroje značky NORDICTRACK jsou určeny primárně do domácího prostředí, ale svoji konstrukcí mohou konkurovat i fitness strojům zaměřeným pro prostředí lehce komerční. Značka NORDITRACK nabízí skvělé řešení všem, co hledají kvalitní fitness stroje a zábavnou formu tréninku.

Značka fitness výživy BIOTECH a její nové produktové řady zařazena v naší nabídce právě TEĎ!

18. 09. 2017 -

Značka fitness výživy BioTech USA má více jak 20-ti letou tradici v oblasti sportu a distribuce doplňků stravy a nyní si ji můžete zakoupit i v našem obchodě! Jedná se o jednu z nejkvalitnějších a nejvíce pokročilých produktových řad sportovní výživy na světě, kterou využívá i spousta slavných osobností z oblasti fitness jako třeba Ulisses jr., Roger Snipes a řada dalších! Zakládají si na profesionálních produktech za rozumnou cenu a tak v stále udržují svoji pevnou pozici na trhu ve více než 44 zemích po celém světě. Nyní přichází na trh s novými produktovými řadami, které jsme pro vás zařadili do naší nabídky. Jedná se o širokou škálů fitness výživy - od výživných tyčinek, spalovačů, aminokyselin, proteinů, sacharidů, či fitness svačinek atd.

Nová silová řada značky Tunturi s označením "STRENGTH" již v nabídce!!

12. 05. 2017 -

Značka Tunturi poskytuje již řadu let ověřenou kvalitu zpracování a promyšlené ergonomie pohybu s optimálním nastavením. Nyní přichází značka Tunturi s novou silovou řadou "TUNTURI STRENGTH", která přináší nové produkty s aktuálními technickými postupy a moderním desingem. 

BH FITNESS - nové modely s BLUETOOTH připojením

29. 11. 2016 -

Známá značka trenažérů BH Fitness nyní nabízí připojení přes systém s označním DUAL tréninkových aplikací. Díky tomuto systému můžete využívat mnoha tras ze systému google maps a rozšířit tak své tréninkové možnosti.

KETTLER UNIX P Ltd.

08. 04. 2016 -

KETTLER UNIX P Ltd. je limitovaná verze crossového trenažeru, vyráběného v řadě HKS (made in Germany). Limitovaná edice se od původního modelu liší pouze barevným provedením, oplastování je tmavé. Ovládací konzole, mechanické prvky zůstali zachovány. 

Rozšíření silové části modelové řady TUNTURI PURE

13. 08. 2015 -

Jedna z nejvýznamějších značek ve světě fitness má na trhu zcela novou produktovou řadu PURE, která se vyznačuje špičkovým designem, precizním provedením, komfortem při cvičení, nabízí prodloužené záruky + je vhodná i do lehce komerčního prostředí. Součástí této řady jsou i posilovací lavice s vysokou nosností, které splní veškeré Vaše očekávání.

Revoluční sporttestery POLAR M400, V800 a A300 s integrovanou GPS

22. 04. 2015 -

Nejznámější značka sporttesterů POLAR nyní přichází na trh s novými modeli disponující novými inovativními technologiemi. Jedná se o modely POLAR M400, V800 a A300, všechny tyto modely představují to nejlepší co současné technologie nabízí. Polar M400 a V800 jsou vybaveny zabudovanou GPS, zatímco A300 je spíše jednoduchý pulsmetr s monitorem denní aktivity

Nové modely běžeckých pásů KETTLER

07. 02. 2015 -

Nejvýznamější evropská značka KETTLER přichází na trh s novými modely běžeckých trenažérů. Jedná se o stroje s novým modernějším designem, moderními technologiemi a tradiční německou kvalitou zpracování. Jedná se o řady SPRINTER, TRACK a RUNKolekce SPRINTER do kvalitativně nižší výrobní řady AXOS, modely TRACK a RUN spadají již do nejvyšší produktové řady HKS.

Kettler Track 3

11. 12. 2014 -

Výrobce KETTLER přináší novinky pro zimní sezónu. Jednou z nich je běžecký trenažér KETTLER Sprinter 3 . Trenažér je určen pro nenáročné uživatele. Ideální uplatnění najde v domácím prostředí. Sprinter 3 se tak stává jedním z nejlepších a nejvýkonnějších modelů do 20 tis. Kč na našem trhu.    

Kettler Sketch&pong

16. 07. 2014 -

Zcela nově pojatý design venkovního stolu KETTLER SKETCH&PONG. Hrací deska stolu je opatřena černou matnou barvou pro možnosti zápisu křídou. Stůl jinak vychází konstrukčně z modelu Kettler Smash 9, jedná se tak o vyšší řadu stolu s ochranou obvodovou lištou a masivní rámovou konstrukcí.

Nová řada značky Tunturi nazývaná "TUNTURI GO" již v naší nabídce!!

09. 06. 2014 -

Značka Tunturi poskytuje už mnoho let ověřenou kvalitu zpracování a velký ohled pochopitelně věnuje optimálnímu nastavení, tedy vytvoření správné pohybové ergonomie. Nyní přichází značka Tunturi s novou řadu "TUNTURI GO", která přináší nové produkty s aktuálními technickými postupy a moderním desingem. 

Kolekce TUNTURI PURE v naší nabídce

08. 01. 2014 -

Finský výrobce fitness vybavení TUNTURI se 40-ti letou tradicí se proslavil osobitým skandinávským designem svých výrobků, vynikající kvalitou zpracování a inovátorským přístupem. Dnes značka Tunturi distribuje zboží do 60 zemí světa. Snahou značky Tunturi bylo a je začlenění zdravého pohybu a životního stylu fitness do myšlení každého z nás...

Nová kolekce cyklotrenažérů KETTLER již v prodeji

20. 11. 2013 -

Cyklotrenažéry KETTLER patří už řadu let k tomu nejlepšímu, co lze pro domácí trénink koupit. Ať už zvolíte cyklotrenažér levnější řady, nebo špičkový model, vždy máte jistotu konkurenceschopné ceny, slušné mechaniky, vynikající ergonomie pohybu a zdravotní nezávadnosti. Navíc je KETTLER jedinou značkou, která garantuje dostupnost náhradních dílů po dobu 10 let od ukončení výroby stroje. Tento nový cyklotrenažér německé výroby KETTLER RACER 3....

Nová kolekce eliptických trenažérů KETTLER již v prodeji

10. 11. 2013 -

Eliptické trenažéry KETTLER patří už řadu let k tomu nejlepšímu, co lze pro domácí trénink koupit. Ať už zvolíte eliptický trenažér levnější řady, nebo špičkový model, vždy máte jistotu konkurenceschopné ceny, slušné mechaniky, vynikající ergonomie pohybu a zdravotní nezávadnosti. Navíc je KETTLER jedinou značkou, která garantuje dostupnost náhradních dílů po dobu 10 let od ukončení výroby stroje. Mezi zcela nové eliptické trenažéry Kettler patří KETTLER SKYLON 3.....

Cvičení na BOSU - ideální pro vaše zdraví a kondici

03. 09. 2013 -

Čím dál tím častěji pronikají z řad lékařů a vrcholových sportovců mezi laickou veřejnost cvičební pomůcky, které nám bez složitých cviků a prostorově náročných strojů pomáhají v našem uspěchaném a nezdravém životě najít ztracenou kondici. Jedním z nejoblíbenějších se stal BOSU, sloužící ke zpevnění svalů celého .....

Spinningová kola pro domácí i profi použití

04. 08. 2013 -

Již řadu let patří mezi oblíbené aktivity SPINNING, který už není záležitostí cyklistických nadšenců, ale čím dál víc jej volí lidé k redukci tuku a získání fyzičky. V naší nabídce najdete řadu modelů pro domácí (sekce cyklotrenažéry) i komerční využití (sekce spinningová kola), liší se samozřejmě cenou, masivností rámu a kvalitou jednotlivých komponentů.

Na novou sezonu s novinkami KETTLER CROSS M, P a RIVO P new !

03. 12. 2012 -

- v naší nabídce již nyní najdete nové modely strojů KETTLER pro sezonu 2012/2013. jedná se o nové eliptické trenažéry KETTLER CROSS MKETTLER CROSS P a rotoped KETTLER CYCLE M. Ty nahrazují starší řady modelů KETTLER VERSO a KETTLER PASO, které patřili celou dobu prodeje k nejprodávanějším strojům ve své kategorii. Ve vyšší řadě ADVANTAGE patří k novinkám KETTLER RIVO P a KETTLER RIVO M Nové modely mají řadu technických vylepšení a zdokonalenou ergonomii rámu, nový design a intuitivnější obsluhu počítače.

Akční ceny osobníh vah TANITA s měřením podílu tuků, kostí ...

13. 11. 2012 -

Na vybrané modely vah TANITA nyní k předvánočním nákupům nabízíme speciální akční ceny. Jedná se o modely UM-075BC-543BC-575BC-601BC-587 a BC-545N, které patří celoročně k nejprodávanějším. Osobní váhy a tělesné analyzátory TANITA jsou ideálním dárkem pro osoby hlídající si svou fyzickou kondici, případně v dietě. Využijte této vánoční akce a nakupte výhodně tyto odborně uznávané váhy.

TUNTURI PLATINUM - řada strojů pro kluby a hotely

18. 06. 2012 -

Finská značka TUNTURI jakožto jeden z největších evropských výrobců fitness strojů pro letošní sezonu rozšířila řadu svých domácích fitness trenažérů o novu řadu pro lehce komerční využití TUNTURI PLATINUM. Jedná se o profesionální rotoped ve verzi klasické i recumbentu, běžecký pás, crossové trenažéry a set silových strojů. Velkou pozornost si na veletrhu získala hlavně velmi zdařilá posilovací věž TUNTURI PLATINUM.

Ergometry KETTLER nyní ve zcela novém designu !

16. 02. 2012 -

Německá značka KETTLER uvedla na český trh novou řadu ergometrů KETTLER E3KETTLER E5 a KETTLER E7, nahrazující starší řadu X3, X5 a X7. Všechny modely jsou opět vybaveny cechovanou indukční brzdou, kvalitní mechanikou a masivním rámem, to vše zaručuje komfortní tichý a plynulý chod. Všechny tři modely umožňují spojení ergometru přes software k počítači, jízdu virtuální krajinou, vedení tréninkového deníku atd..

Veslovací trenažér CONCEPT 2 v novém barevné provedení

18. 01. 2012 -

Veslovací trenažéry CONCEPT 2 patří už desítky let k nejoblíbenějším profesionálním trenažérům pro veslaře, do fitcenter i klubových posiloven. U letošního výročí byla na trh uvedena nová řada trenažérů v černé barvě, vycházející z nejprodávanějšího modelu CONCEPT 2 D PM3. Aktuálně si tak zákazníci mohou vybrat ze dvou barevných provedení. Nový model CONCEPT 2 D PM3 BLACK již máme skladem a lze jej tedy objednávat.

Stoly na stolní tenis zn. KETTLER nyní v novém designu

12. 04. 2011 -

Pingpongové stoly KETTLER každoročně vítězí v nezávislých testech a díky své kvalitě a komfortu patří už řadu let mezi nejprodávanější stoly v ČR. Po téměř 5 letech úspěšného prodeje tak přichází nyní na trh modernizované stoly na stolní tenis KETTLER MATCH 3,0 ALU a KETTLER MATCH 5.0 ALU, které stejně jako všechny venkovní stoly KETTLER mají speciální hliníkovou desku zaručující snazší manipulaci a dlouhou životnost při zachování naprosto stejných odrazových vlastností jako má stůl dřevěný.

Zcela nová kolekce trenažérů KETTLER

12. 10. 2010 -

Jako každým rokem, i letos jsou na zimní sezonu uváděny nové modely této tradiční německé značky. Na trh tak přichází nové crossové trenažéry KETTLER UNIX MKETTLER UNIX P, nová řada trenažérů se setrvačníkem vpředu KETTLER ELYX, cyklotrenažéry KETTLER GIRO SKETTLER GIRO GT, běžecké pásy KETTLER TRACK MOTIONTRACK PERFORMANCE a inovované veslovací trenažéry KETTLER COACH M a KETTLER COACH E.

Nové modely FORMERFIT nyní v naší nabídce

05. 07. 2010 -

Česká značka FORMERFIT patří už 20 let k tradičním dodavatelům kvalitních fitness strojů. Nabídka této značky byla nyní rozšířena o eliptical_FORMERFIT 8702, FORMERFIT 990 a FORMERFIT Q22. Zcela nová je pak nabídka veslovacích trenažérů, nejlevnější R80 je manuálně ovládaný, zbylé modely R88 a R99 pak již elektronicky s možností programování. Na všechny stroje této značky zajišťujeme servis u zákazníka doma v případě poruchy.

Modernizované modely řady KETTLER BASIC

06. 04. 2010 -

Po dlouhém očekávání můžete už na našem eshopu zakoupit nové modely KETTLER VERSO 309 a KETTLER PASO 309, oba v moderním designu a s novými počítači určenými pro sezónu 2010/11. Ty nahradí starší řadu crossových trenažérů KETTLER_VERSO_109 a KETTLER_VERSO_309. V nabídce i nadále zůstává rotoped KETTLER_PASO_109. Tyto oblíbené trenažéry patří ve své třídě k nejlepším, nabízí dobrou mechaniku, ergonomii pohybu a jednoduchou obsluhu.

Nová řada posilovacích věží KETTLER KINETIC

08. 12. 2009 -

Na vánoční trh uvádíme nové posilovací věže KETTLER, které získali řadu evropských ocenění, včetně prestižní ceny PLUS X AWARD. Posilovací věže KETTLER vždy patřili na vrchol nabídky posilovacích strojů v segmentu domácí fitness, nová řada KETTLER KINETIC jejich pozici jen utvrdí. Věže vynikají špičkovou ergonomií, tichým chodem a širokou škálou cviků, to vše v kvalitě "Made in Germany". V nabídce jsou tři provedení - KETTLER KINETIC F3KETTLER KINETIC F5 a KETTLER KINETIC F7.

Nová nová modelová řada KETTLER ADVANTAGE na českém trhu

15. 10. 2009 -

Na české trhu už můžete zakoupit modely zcela nové modelové řady KETTLER ADVANTAGE, která je kvalitativně zařazena mezi základní řadu KETTLER BASIC a nejvyšší KETTLER HKS. Tvoří tak určitý kompromis mezi cenou a kvalitou stroje, za velmi přijatelné ceny zíakáte dobře provedený výrobek s komfortnějšími vlastnostmi. Velký zájem je očekáván hlavně u rotopedu KETTLER GIRO P a crossového trenažéru KETTLER RIVO P, které jsou vybaveny plně elektronickým řízením a komfortním podsvíceným displejem.

Nové vibrační desky BREMSHEY a REEBOK v našem sortimenu

11. 10. 2009 -

Do naší nabídky jsme zařadili špičkový vibrační posilovací stroj REEBOK 7.1 a vibrační desku BREMSHEY Vibra Plate, určenou výhradně pro zájemce z řad domácností. Vibrační posilovací stroje jsou stále žádanější fitness sortiment, sloužící pro posílení a zpevnění svalstva celého těla a spalování tuku. Díky stimulaci rychlých svalových vláken získává trénující člověk větší svalovou vytrvalost, motorické schopnosti a celkovou pohyblivost.

Novinky v sortimentu začky FORMERFIT

08. 10. 2009 -

Již brzy přijdou na český trh inovované modely české značky FORMERFIT, jejíž modely patří vždy ke špičce ve své třídě. Už začátkem listopadu se tak začne prodávat eliptical FORMERFIT 8702 či zmodernizovaná posilovací věž FORMERFIT APEX 1522. V kategorii cyklotrenažérů pak již rok patří mezi velmi žádané cyklotrenažér FORMERFIT 4730 MX a nového provedení se dočkali i posilovací lavice FORMERFIT B400posilovací stroj FORMERFIT B6000běžecký pás FORMERFIT 688 a běžecký trenažér FORMERFIT 1766N .

Posilovací stroje řady FINNLO AUTARK 2009/2010

05. 08. 2009 -

V měsící září budou představeny nové posilovací stroje značky FINNLO. Jedná se o modernizovanéposilovací stroje řady AUTARK, tedy modely FINNLO AUTARK 500, FINNLO AUTARK 1000FINNLO AUTARK 3000 a FINNLO AUTARK 5000. Posilovací stroje vyjímečné svou masivností a u vyšších modelů též propracovanou ergonomií jsou oblíbené jak pro použití do domácích fitness, tak v případě modelu AUTARK 5000 pro lehce komerční využití.

Nové modely nejoblíbenějšího sporttesteru POLAR v naší nabídce

11. 07. 2009 -

Minulý měsíc byly na český trh uvedeny nové modely oblíbeného typu RS200 a to v provedení POLAR RS300XPOLAR RS300X sd a POLAR RS300X G1. Už základní model s bohatou výbavou funkcí je u varianty "sd" doplněn o nožní snímač a v případě vrcholného modelu pak modulem GPS poskytujícím přesné informace o absolvované rychlosti, vzdálenosti a řadě dalších údajů. Samozřejmostí je u všech modelů komfortní hrudní pás Wearlink POLAR s vyměnitelnou baterií.

Nové cyklotrenažéry ve fitness sortimentu KETTLER pro rok 2009

19. 10. 2008 -

Pro nastávající sezónu 2009 připravila firma KETTLER řadu novinek jak v segmentu levnější řady KETTLER BASIC, tak i kvalitativně vyšší řadě KETTLER HKS. Největšími lákadly jistě budou přepracované cyklotrenažéry KETTLER RACE a KETTLER ERGORACE, které patří mezi cyklotrenažéry k absolutní špičce. Zajímavostí dražšího modelu je i možnost připojení trenažéru k počítači, stahování programů z internetu atd. To vše pomocí softwaru KETTLER UNIVET.

Steppery KETTLER - cena za kvalitu a životnost

10. 08. 2008 -

Steppery patří mezi nejvyhledávanější cvičební stroje pro ženy, bohužel nákup velmi často končí koupí mini stepperu či modelu, který neumožňuje reálné nastavení zátěže. Požadované výsledky se pak nedostaví a stepper končí pod postelí. Pokud se tomu chcete vyhnout zvolte stepper KETTLER - stepper KETTLER MONTANA , který má masivní rám, zaručuje komfortní a účinný trénink a jako jediný je osazen kvalitními tlumiči s dlouhou životností i při pravidelném cvičení.

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací