Prozkoumejte okolní cyklostezky na elektrokolech pro rok 2024, vydejte se na výlet do přírody, nebo si zahrajte stolní tenis na zahradě. My jsme na léto připraveni, a vy?

Akční ceny oblíbených fitness strojů HOUSEFIT v řadách TIRO a MOTIO.

26. 03. 2013

housefitPo velmi rychlém vyprodání prosincové dodávky rotopedů a eliptických trenažérů značky HOUSEFIT jsou tyto modely v ČR opět skladem a to dokonce za akční ceny. Jedná se o rotoped HOUSEFIT TIRO 50ergometr HOUSEFIT TIRO 70  a eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 50 a eliptický ergometr HOUSEFIT MOTIO 70. Rotopedy i eliptické trenažéry nabízí velmi dobře provedenou mechaniku i ergonomii šlapání za cenu, která na trhu nemá konkurenci, to vše s 3-letou zárukou a servisem při poruše doma.

Rotoped HOUSEFIT TIRO 50 z nové řady pro rok 2013 nabízí zákazníkům kombinaci vynikající mechaniky a ergonomie rámu za solidní cenu. V této kategorii ojedinělá rámová konstrukce zaručí pohodlný a správný posed jak drobným lidem, tak na vysoké postavy, rotoped nabízí dostatečný rozsah nastavení řidítek i sedla. Stabilní a masivní konstrukce spolu s kvalitními komponenty zaručuje dlouhou životnost stroje i při využití těžšími osobami a předurčuje model i pro pravidelný kondiční trénink. 

TIRO70

 

Ergometr HOUSEFIT TIRO 70 z nové řady pro rok 2013 vychází z modelu TIRO 50, je ale navíc vybaven elektronickou regulací zátěže s možností programování. Zákazníkům nabídne kombinaci vynikající mechaniky a ergonomie rámu za solidní cenu. V této kategorii ojedinělá rámová konstrukce zaručí pohodlný a správný posed jak drobným lidem, tak na vysoké postavy, rotoped nabízí dostatečný rozsah nastavení řidítek i sedla. Stabilní a masivní konstrukce spolu s kvalitními komponenty zaručuje dlouhou životnost stroje i při využití těžšími osobami a předurčuje model i pro pravidelný kondiční trénink.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět