Vybavte se s přicházejícím jarem a hoďte se do formy! Máme pro vás ty nejnovější elektrokola pro rok 2024! K modelům Crussis 2024 od nás navíc získáte dárek v hodnotě až 2000 Kč a také poukaz na servis kola do sítě servisů Kolofix.

Akční léto s HOUSEFITem!

11. 06. 2018

Léto začíná a Housefit přichází s akčními slevami na vybrané fitness trenažéry! Pokud uvažujete o koupi běžeckého pásu, cyklotrenažéru, rotopedu, eliptického trenažéru či stepperu je právě nejvhodnější čas. Neváhejte a koukněte na následující zlevněné modely.

Na veškeré produkty značky Housefit je zajištěn servis přímo u Vás doma po dobu záruky, garantovaná dostupnost náhradních dílů po mnoho let a to i po skončení záruční lhůty a navíc u některých modelů je prodloužená záruka na 3 roky od zakoupení stroje!

Tyto stroje jsou dlouhodobě ověřené svojí kvalitou zpracování a díky svým garancím a zárukám patří určitě mezi ty s nejlepším poměrem ceny a získané hodnoty na našem trhu.

 

běžecký trenažér

 

BĚŽECKÉ TRENAŽÉRY HOUSEFIT

Běhání patří mezi nejpřirozenější lidský pohyb a nyní jej můžete provozovat v pohodlí domova za skvělých podmínek. Značka Housefit je díky široké škále své nabídka schopna uspokojit všechny uživatele od hobby běžců až po aktivní sportovce.

Základní řada TEMPO

Tato řada disponuje modely TEMPO 20 a TEMPO 30. Jsou to modely prakticky stejné, pouze s drobnými rozdíly v displeji a možností elektronického náklonu u dražšího modelu. Doporučujeme tyto modely spíše pro drobnější, nenáročné uživatele, kteří hledají funkční kompromis mezi cenou, kvalitou a malými prostorovými nároky.

Řada SPIRO

Tato řada už nabízí značně prostornější, robustnější běžecké trenažéry! Tyto stroje lze bezproblémově používat pro celou rodinu. Samozřejmě, že pokud máte výšku 2 m výšku a 120 kg tělesnou hmotnost je potřeba vybírat podrobněji, ale v základu už tato řada nemá problém s ničím - ať už vyberete základní model SPIRO 20 nebo až polokomerční masivní model SPIRO PRO. Dále jsou v nabídce další modely jakou SPIRO 30, SPIRO 40, SPIRO 50, či SPIRO 70i. Jako pomyslnou třešničku na dortu SPIRO 70i navíc nabízí možnost připojení k bezplatným aplikacím, které prostřednictvím svého tabletu můžete využívat k monitorování Vašeho běhu a zpestření tréninku. Na veškeré běžecké trenažéry HOUSEFIT je prodloužená záruka 3 roky.

 

 

cyklotrenažéry

 

 

CYKLOTRENAŽÉRY HOUSEFIT

Dále jsou v naší nabídce stroje pro milovníky cyklistiky. Masivní konstrukce, kvalitní mechanika a těžké setrvačníky garantující plynulý chod a u dražších modelů i bezproblémové šlapání ve stoje! K tomu není co dodat. Jmenovitě se jedná o základní modely určené pro drobnější uživatele FARO a MOKKA, následně o masivnější model MALAGA nebo o konstrukčně velice zdařilé modely TOSCA, ASTRA a STIGMA PRO.

 

 

 

rotopedy

 

 

 

ROTOPEDY

Od této značky patří mezi asi nejoblíbenější sortiment. Jedná se o velice zdařilé trenažéry určené pro domácí aktivní trénování a rehabilitace. V nabídce je skutečně z čeho vybírat od základního modelu HOUSEFIT TIRO 30, určeného pro drobnější a středně vysoké uživatele, až po nový a nyní nejprodávanější model HOUSEFIT TIRO 100, případně HOUSEFIT TIRO 100 iTRAIN, který komunikuje přes bluetooth s aplikacemi v tabletu či mobilu pro rozšíření tréninkové nabídky. Pro celkový přehled se koukněte na kompletní nabídku rotopedů HOUSEFITNa vybrané rotopedy HOUSEFIT je prodloužená záruka 3 roky.

 

 

eliptické trenažéry

 

 

 

ELIPTICKÉ TRENAŽÉRY HOUSEFIT 

Tyto trenažéry kombinující pohyb dolních a horních končetin jsou též velice vyhledávané pro svoji komplexnost a šetrnost ke kloubům. Jedná se modely se setrvačníkem v zadní části stroje, kde Housefit nabízí velmi široký výběr. Nejoblíbenějším modelem je nyní HOUSEFIT MOTIO 80, případně HOUSEFIT MOTIO 80 iTRAIN. Pro celkový přehled se mrkněte na kompletní nabídku eliptických trenažérů HOUSEFIT. Na vybrané eliptické trenažéry HOUSEFIT je prodloužená záruka 3 roky.

 

 

 

steppery

 

 

STEPPERY HOUSEFIT

Tyto trenažéry jsou oblíbené pro svoji skladnost. Jedná se o klasické ministeppery, které mohou nabízet přídavné posilovací expandery, nebo možnost kombinace pohybu rovný/twist s možností nastavení výšky kroku apod.. V neposlední řadě Housefit nabízí masivní stojanový stepper OLYMPOS, který má již nastavitelnou regulaci odporu a úchopová madla pro řádný domácí trénink. Z ministepperů jsou nyní v nabídce TRIGLAV v bílém či TRIGLAV v šedém provedení, SOIRA v bílém provedení a SOIRA šedém provedení a HERMON.

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět