Vážení zákazníci, ve středu 1.5. je státní svátek a naše prodejny budou uzavřeny. Ve čtvrtek 2.5. jsou pobočky opět otevřené dle standardní otevírací doby. Děkujeme za pochopení. E-shop je v provozu bez omezení.
Benefit icon Doprava ZDARMA nad 2000Kč Benefit icon MONTÁŽ U VÁS DOMA stroj dovezeme a smontujeme Benefit icon SERVIS U VÁS DOMA záruční i pozáruční Benefit icon PŘES 100 ZNAČEK V NABÍDCE více jak 40 000 ks skladem Benefit icon Odeslání v den
objednání do 15 h

Aplikace ErgData

Aplikace ErgData je perfektní společník pro trénink na trenažérech Concept 2. Tato aplikace umožňuje nastavit různé funkce trenažéru přímo z vašeho telefonu, či tabletu.

Můžete v ní sledovat váš výkon a uložit si nastavení tréninku jako oblíbené pro příště. Real Time Loop vám umožní cvičit společně s ostatními členy komunity Concept 2.

Jedná se zkrátka o parádní zpestření tréninku, které může pomoct dodat motivaci a využít všech vychytávek, které nám moderní doba přináší.

Pojďme se tedy společně podívat na to, co aplikace ErgData umí.

 

                                                                 Nastavte si cíl skrz aplikaci!

Aplikace vám umožňuje nastavit si různé programy.

Po volbě programu, už jen nastavíte cílové hodnoty (např. spálení 200 kcal, nebo ujetí vzdálenosti 10 km) a můžete začít naplno trénovat.

Pokud se vám bude vámi nastavený trénink líbit, nemusíte si nikam přesně psát, jak jste ho měli nastavený. Stačí ho přidat do sekce oblíbených a příště si ho můžete dát snadno znovu.

Právě díky možnosti nastavení cílových hodnot, nabere trénink ještě větší obrátky a pokaždé vám umožní překonat sama sebe, díky historii vašich tréninků

 

 

Trénujte v reálném čase!

Díky funkci Real Time Loop, ne jen, že můžete trénovat v reálněm čase na interaktivní mapě, ale také můžete trénovat proti ostatním členům, kteří jsou právě připojeni.

To dodává trénování s aplikací ErgData nový rozměr, porážejte ostatní členy, překonávajte jejich výkony a ukažte, že patříte mezi nejlepší. 

Real Time Loop je zkrátka super funkce pro udržení motivace během tréninku.

 

 

                                                                                                                                                                               Kompatibilita aplikace ErgData

Aplikace ErgData je kompatibilní, se systémy Android, iOS a také s hodinkami Apple Watch. Uživatelé hodinek mohou tak vidět údaje o tepové frekvenci během tréninku a po něm můžete nahlédnout do tréninkového deníku.

Díky vysoké míře kompatibility s různými systémy nemusíte mít strach, že v tom vašem nebude fungovat. Aplikace ErgData je jednoduše pro každého a věříme, že i vy si v ní najdete své zalíbení.

Jak funguje Online deník? ErgData se automaticky synchronizuje s online deníkem Concept2, takže se můžete snadno zúčastnit mnoha oblíbených výzev.

Navíc z online deníku můžete posílat své tréninky na jiné fitness aplikace, jako je Strava, Garmin, Connect nebo Training Peaks.

Je nutno podotknout, že tato aplikace je kompatibilní se všemi trenažéry CONCEPT2 s monitory PM5. Pro monitory typu PM3 a PM4 využijte ErgData For PM3 PM4 pro Android a pro iOS .

 

 

 

Vyberte si druh displeje dle vlastní preference

Typ displejevojáři z Concept 2 nemysleli pouze na špičkovou funkčnost aplikace, ale také na pohodlí uživatele při jejím používání. Proto máte možnost, vybrat si z několika druhů zobrazení displeje (něco jako, když si změníte ciferník na chytrých hodinkách).

Na výběr máte z malých ikon, údajů s grafem až po tabulku s výkony. Je zkrátka jen na vás, který typ obrazovky se vám bude líbit nejvíc.

Pokud však během tréninku zjistíte, že vám režim obrazovky nevyhovuje, stačí přejet prstem po displeji doprava, či doleva a jeho typ se změní.

 

                             

 

 

Sledujte svůj pokrok

ErgData má nyní novou funkci podrobné analýzy po tréninku, která vám přesně ukáže, co se dělo v průběhu vašeho tréninku. Je tam možno vidět intervaly, grafy tempa a také dobu, kterou jste strávili v jednotlivých zónách tepové frekvence. 

Workout of the day - Workout of the Day (v překladu trénink dne) od Concept 2 umožňuje vidět, jak si vedete oproti zbytku komunity Concept 2. Vše je vidět v online deníku, kde je přehledný žebříček i s porovnáním vašich výsledků. 

Vydejte se s aplikací ErgData překonávat nejen sebe sama, ale i ostatní uživatelé Concept 2!

 

 

 

 

 

Aplikace ErgData pro každého

Díky spolupráci Concept2 s Americkou radou nevidomých, přišli společně na řešení, díky kterému můžou využívat aplikaci ErgData právě i nevidomý lidé.

Má totiž funkci hlasového navádění, které potěší každého, kdo má rád moderní vychytávky, či trpí zrakovým nedostatkem. Aplikace ErgData je zkrátka opravdu pro každého.

 

Jak funguje Aplikace ErgData

 

Jak spárovat aplikaci se zařízením Android

Aplikaci můžete ZDARMA stáhnout zde

 

 

 

 

Pozn. Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany, a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost)

Navštivte naše pobočky, naši specialisté Vám rádi poradí
Nevíte si rady s nákupem?
Navštivte nákupního rádce Prohlédněte si rady a tipy na nákup
Zavolejte nám Rádi Vám telefonicky poradíme 602 119 550
Zanechte nám na sebe kontakt Také nám můžete na sebe zanechat telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět